Kızlık zarı dikimi yaptırdım ilk günüm

Siz kimdiniz rahibe mi eminim hiç hata yapmamışsınızdır hiç pişman olmamışsınızdır hayatınızda
Ben hata yaptığım zaman sorumluluğunu alabilen biriyim. Ama pişman olacağım hatalar yapmam genelde. Kendi psikolojinizi karşı tarafı kandırarak düzeltiyorsunuz. Açıklamalarınızın altı boş.

Sevdim seviştim diyebilecek olgunluğa sahip olmayan birinin evlenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Böyle kaçak dövüşerek anca kendinizi kandırıyorsunuz çünkü. Ha kendinizi çok iyi çok rahat "el değmemiş" hissediyorsanız ne güzel, mutluluklar size ama beraber olduğunuz kişinin de benzer şekilde sizi ayakta uyutacağı olaylar olacaktır, karma böyle işliyor 🤷🏿‍♀️

Siz kimdiniz rahibe mi eminim hiç hata yapmamışsınızdır hiç pişman olmamışsınızdır hayatınızda
Ya siz ne anlatıyorsunuz? Nişanlınız var bekarete önem veriyor, siz karşısına çıkıp gerçeği söyleyemediniz, gittiniz operasyon geçirdiniz. Yok alışamadım, yok sindiremedim, yok psikolojim falan bunlar boş işler.

Çok doğru ben zaten kendime yepyeni bi hayat kurmak için yaptırdım yaşadıklarımı unutmak yok saymak için

Size o zaman da dedim bahane üretmeyin hayatınıza girecek kişiyi kandırmak için yaptırdınız kusura bakmayın ama bakire falan değilsiniz zarla da olmuyor o işler. Kişilik bozukluğunuz var tedavi olun.
Bence hafızanızı sildirin siz 🤣 o adamı zar yamayarak unutamazsınız. 🤣

Arkadaşlar az önce uzun uzun düşündüm ve pişman oldum. İyi bir doktor ismi verirseniz ben de diktirip kocama bak artık bakireyim demek istiyorum. Zarlı bir kadını hak ediyor. Evleneli yıllar oldu diye dalga geçip kınamayın, zarın neresinden dönülürse bekarettir.
Bi üye kocasına kızlığını aldı diye tazminat davası açacaktı burada 🥲

Arkadaşlar az önce uzun uzun düşündüm ve pişman oldum. İyi bir doktor ismi verirseniz ben de diktirip kocama bak artık bakireyim demek istiyorum. Zarlı bir kadını hak ediyor. Evleneli yıllar oldu diye dalga geçip kınamayın, zarın neresinden dönülürse bekarettir.

3 çocuk doğurmasına rağmen bakire olan Nevriye Budak (Şahan Gökbakar) 🤣🤣🤣🤣🤣

Bu zarin sevismeden hemen once dikilmesi gerekmiyormuydu?
Seviştikten hemen sonra da dikilir. Her sevişmede yeni bir zar. Bekaret fantezisi. 😂

Ay bir dakika az önce slogan buldum ya. Tamam şimdi zar dikim salonu açıyoruz ve "Her sevişmeye yeni bir zar" sloganıyla paraya para demiyoruz.

Aynen adamları kandırarak tertemiz bir sayfa açın kendinize. Ama kendinizi kandıramazsınız.
ben esimi kandirmadim cok sukur de temiz bi sekilde esime gittim hayatimda ilj defa bi kisiyle tanismistim hicte yakinlasmadim cunku hep o seylerden korkardim ztn 1 yil tek gorustum 1 yilda topasan 5 kere gorusmusmdur aramizda 3 saatlik yol vardi. Ondan sonrada esimle tanistim ztn.benim demk istedigim demmeki kiz bi hata yapmos yapcak bisy yok olan olmus

İyi bir dr biliyorum patlamama garantili . Özele gel. 🧿

Mesela kime güvenip kime güvenmeyecek şuan? 🤣
Konu sahibinin hayatına giren erkekler asıl konu sahibine güvenerek hayatının en büyük hatasını yapacak. O evli adam ne ilkmiş nede son olmuş.
Istw onu diyorum basina boyle bisy gelmisse artik yapcak bisy yok daha kararli ve guzel adim atmasi lazim herkezin gunahi kendine

Ya siz ne anlatıyorsunuz? Nişanlınız var bekarete önem veriyor, siz karşısına çıkıp gerçeği söyleyemediniz, gittiniz operasyon geçirdiniz. Yok alışamadım, yok sindiremedim, yok psikolojim falan bunlar boş işler.

Kesinlikle daha önce de konu vardı sorarsa adam aklına gelirmiş ne güzel de romantizmi kullanıyor drama Queen 🤣

1 milyör tele hem de

Şaka mı altın kaplama mı? Herkes açsın kocasınaa sevgilisine hihi🤣

Seviştikten hemen sonra da dikilir. Her sevişmede yeni bir zar. Bekaret fantezisi. 😂

Ay bir dakika az önce slogan buldum ya. Tamam şimdi zar dikim salonu açıyoruz ve "Her sevişmeye yeni bir zar" sloganıyla paraya para demiyoruz.
Yok ven ciddiyim. Bir ara kk da vardi bir konu 2 hafta öncesinden diktirmis gerdekte kanamamis, doktorun kapisina dayaninca gecici bi 1 gun onceden dikilse kanardi vs demisti.

Bunjn gibi cok konu gordum kkda. Hayir o kadar emek verdi eziyet cekti, muhtemelen bundan nemalanan bir doktor buldu. Elinde patlayacak.

ben esimi kandirmadim cok sukur de temiz bi sekilde esime gittim hayatimda ilj defa bi kisiyle tanismistim hicte yakinlasmadim cunku hep o seylerden korkardim ztn 1 yil tek gorustum 1 yilda topasan 5 kere gorusmusmdur aramizda 3 saatlik yol vardi. Ondan sonrada esimle tanistim ztn.benim demk istedigim demmeki kiz bi hata yapmos yapcak bisy yok olan olmus
Ben eşime kirli gittim ya. Adam dedi ki git bir yıkan bu ne koku. Ağladım, çok pişman oldum. Şimdi diktirip temiz bir şekilde yeniden karşısına çıkacağım. Belki bana aşık olur. Şans dileyin iyi diksinler.

X