Kış Kokusu Önerileriniz? (Açık Parfüm)

goksyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
204
266
26
Merhaba. Bana kışa uygun açık parfüm önerir misiniz? Pek bilgim yok ama bargello’nun çok iyi olduğunu duydum. Yorumlarınızı paylaşır mısınız lütfen? 🙈😊

Merhaba. Bana kışa uygun açık parfüm önerir misiniz? Pek bilgim yok ama bargello’nun çok iyi olduğunu duydum. Yorumlarınızı paylaşır mısınız lütfen? 🙈😊
Merhaba canım forumda bu konuyla ilgili çokça yorum var, okumanı tavsiye ederim.
Benim tavsiyelerim ise Chanel chance, ch good girl, ysl black opium, 212 sexy, gucci guilty, kenzo amour, lancome hypnose, escada magnetism. Bunlara bir bak canım, mutlaka birkaç tanesini begenirsin. Bu arada dp tavsiye ederim.

Merhaba canım forumda bu konuyla ilgili çokça yorum var, okumanı tavsiye ederim.
Benim tavsiyelerim ise Chanel chance, ch good girl, ysl black opium, 212 sexy, gucci guilty, kenzo amour, lancome hypnose, escada magnetism. Bunlara bir bak canım, mutlaka birkaç tanesini begenirsin. Bu arada dp tavsiye ederim.
Teşekkürler. Kesinlikle diğer konularada bakacağım :)

❣️Coco Chanel Mademoiselle
❣️Lancome Hypnose
❣️Hypnotic Poison
❣️YSL Black Opium
❣️Lolita Lempicka
❣️Hugo Boss İntense
❣️Jean Paul Gaultier-Classique
❣️Kenzo Amour
❣️Cacharel-Amor Amor
:KK68::KK68:

Ysl Manifesto (edp olanı)
Lolita lempicka
Calvin klein euphoria
Mancera Roses Vanille

bu kış kullanacağım dörtlü:):KK200:

dior miss dior edp (favorim vazgeçemem)
dior addict
elie saab le parfüm
versace crystal noir (favorim)
gucci guilty
thierry mugler allien
bvlgari jasmin noir (favorim)
lm parfums sensual orchid

Elie saab le parfum intense, chanel coco mademoiselle intense, tresor midnight rose, dior addict

Dp den aliyorum canim ben c23 p12 n1 buttikce aldigim kalici kokular...bugun s8 aldim muthis bi koku.v3 denedim oda cok guzeldi bi dahaki sefer de onu almayi düşünüyorum

Kış deyince ben biraz daha sıcak içimi ısıtan kokular seviyorum. Orta karar hafif oryantal gibi kokulardan benim sevdiklerim;

D&G the one (DP kodu D22)
Gucci Guilty (DP kodu G14)
Cacharel Amour Amour (DP kodu A17)

Yine sıcak baymayan tatlılıkla ama karanlık yönleri olan şık giyim isteyenler;

Bvlgari Jasmin Noir (DP kodu B20 ama başarılı bulmadim orijinalindeki o büyüleyici etki yok)
Tom Ford Velvet Orchid ( 1. Kalite tester kullandim)

X