Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Ne biçim kadınmış ya benim kv de yabancı ama çok şükür normal biri. Irkçılık yaşamadım aileden kimseyle, kv dışında diğer aile üyeleri nasıllar? Zor işler bunlar ya, aşık olmasan katlanılacak gibi değil, aile içinde yabancı olmak çok zor adetleri başka, dilleri başka ait olmadığını hissediyorsun 😔
Aileden kimseyi tanimiyorum desem yeridir cunku herkes birbiriyle kus, konusmuyorlar esimin 2 halasi var ve daha bu sene tanistim. Esim kendi kuzenlerini bile tanimiyor. Aile iliskileri 0
Esim Turkiyeye geldiginde ailemi, cevremi gordugunde balkona gidip aglamisti benim neden boyle bir ailem yok diye

sizin adiniza cok cok sevindim cidden umarim hic yasamazsiniz boyle seyler

Ay ben de artık anlatmak bile istemiyorum. Kore dizilerini izliyorum bazen onlar da çok gelenekçi. Bir gün yazarsanız beni etiketlerseniz sevinirim

Ay ben de artık anlatmak bile istemiyorum. Kore dizilerini izliyorum bazen onlar da çok gelenekçi. Bir gün yazarsanız beni etiketlerseniz sevinirim.
Anlatayim bir tane. Tam hatirlamiyorum ama onlarin evine tasinali 3 ay falan olmustur
Annemden dolayi cok titizim ne gorduysem aynisini yaptim.Benim kayinpeder ve esi de bir o kadar pisler abartmiyorum cidden inanilmaz pisler, ayaklariniz yapis yapis olur bastiginiz her yerde neyse ben her zaman bunlarin evini temizledim kendim icin yani yalana gerek yok cunku midem kaldirmiyordu. Tesekkur dahi etmezlerdi neyse kv'nin kiz yegeni gelecek bende yine temizlik yaptim (kv bir otelde mudurluk yapiyordu o zamanlarda eve gec gelirdi ben daha musaittim ona gore + esimde yardim ediyordu) neyse iste kiza temiz carsaf vs hazirladim bunlari dusunmeme de cok sasirmis neden bilmiyorum. Ben domates hastasiyim ama baya bi. 3 ayda bi kere bile bunu seversin diye dusunup bana bi sey almislari yok, neyse kiz geldi falan baya guzel bir sofra hazirladi abartisiz soyluyorum ki elleriyle yedirdi disari ciktik beraber kiza sariliyor opuyor falan , eve gelince agladim ( birikmislerden dolayi) sabah bi kalktim mutfakta 1 paket yaklasik 5-6 kg kadar domates var gorunce sevindim bi tane elime aldim yikayip yiyim dedim kv geldi aaaa ama onlar x icin (esimin kuzenini kast ediyor , o kizda domates cok seviyormus) dedi. Biraktim haliyle , yuzum dustu sonra ama istersen al ye tabi ben ona yeniden siparis veririm vs dedi yok sagolun deyip odama gectim

Ay ben de artık anlatmak bile istemiyorum. Kore dizilerini izliyorum bazen onlar da çok gelenekçi. Bir gün yazarsanız beni etiketlerseniz sevinirim.
Gaza geldim bir tane daha anlatayim inanmayabilirsiniz belki ama ben bunu da yasadim ne yazik ki

Evlerinde yemek yemiyeyim diye kopek eti alip pisirdiler

Kesinlikle, benimde sansima sanirim bu denk geldi :) arkadaslarimin kayinvalideleri o kadar iyi ki kizlari gibi davraniyor benimkide tamtersi ustune birde tripci ergenler gibi kakaotalk( bikdeki wp) hesabindan resimlerini silmis
Ya bi tık yabancı hayranlığı oluyor diye biliyorum da. Öbür gelinlere iyi davranılıyormuş ondan mı🤔

Ya bi tık yabancı hayranlığı oluyor diye biliyorum da. Öbür gelinlere iyi davranılıyormuş ondan mı🤔
Yani ondan midir bilmiyorum , aslinda zannetmiyorum cunku buranin bayramlarinda kvler ve gelinleri cok sey hazirliyor beraber bildigin kole gibi bayram hazirligi yapiyorlar. O yuzden kendi milletinden olsun isterler (benimki mesela )

arkadaslarimin kayinvalideleri insan bence ondan iyi davraniyorlar kkkk

Eşşeğin g. yesinler ne pis insanlar köpek eti ne 😠😠😠
Bende anlasam bi, evde tuhaf bir seyler kokuyordu esime sordum cocugun yuzu kizardi dese bir turlu demese bir turlu. Mecburen dedi bizi de cagirdilar ee yemeyecegimizi de biliyorlar, esimde cok sinirledi kizdi ama bi taraflarina dahi takmadilar.Disariya gidip yemistik
o olaydan sonra mecburen 1 yada 2 ay daha katlanmak zorunda kalmistim evimize gecene kadar

Koreli Kaynanalar ile Turk kaynanalar guzel kapisir cidden isin garip tarafi kayinvalidem kendi kv'sinden cok cekmis ( oyle seyler duydum ki esimden sok gecirmistim ) ve kendisi gelinlerine asla boyle davranmayacagini soylemis ama sonuc pek farkli degil 😆 ve esim bunu dediginde ama ben bi sey yapmadim ki vs diyormus

Kapışma işine katılıyorum. Kore dizilerini çok seviyorum. Az çok tahmin edebiliyorum aile yapısını. Bize çok benziyor. Eşinizle mutluluklar 😍

X