Kanser, Elif Guveloglu Alternatif Tıp

Isni gecen herhangi birini taniyorum ama bu konu ile ilgi soyle borsey demek istiyorum rahmetli abim kanser tanisi aldiginda 1 mm olan akcigerinde ki tumur ile ilgi olarak altaernatif tip yaoan sozum ona karisimcilarla konusurken bir diyologlarini dinledim .abim onlara bu tedavinin basarili olup olmadigini sordugunda yok oyle kurtulursun yok jemoterapi alirsin diye inanilnaz inandirici ve ikna edici oldular neyse uzun konu.sonucda abim onlarda sise sise karisim aldi.adami ac biraktilar resmen yok o yasak yok bu yasak diye.sonucda abim gida ayrimi yaparak vucudu iyice direncsiz kaldi.yolladigi her ne zikkim karisim idiyse o tum vucuda hizli bir yayilim yapti 6 ay icindede hayatini kayip etti.altarnetif tip denilen olay benim nazarimda sahtekarlik.cevremdectanidigim bir iki kisi abimle ayni zmn hastaydi onlar kem isin alarak hala hayattalar cok sukur masallah ama abim yok.onlar abimin bizimle gecirecegi zamani caldi .diyecegim bu kadar sizlere gecmis omsun sifalar dijerim tipdan ayrilmayin
Elif guveloglu ile görüştük. Ameliyat,işin veya kemoterapi ne olursa olsun ,dr .un isine karışmıyor.

Amaç bağışıklığı artırmak. Çoğu hastalığın sebebi bağışıklığın azalması diyor.

Ben, dr. larin verdigi tedavinin yaninda ,bağışıklığı artırıcı gıda takviyesi veriyorum dedi.
Hasta kesin iyileşir bile demedi.

Bağışıklık artacak ,zamanla vücut atacak dedi. Ama herkeste aynı etkiyi ,görmüyor dedi.
Sonucta ilaçlar için de öyle.

Hiçbir şeyi yasaklamadi. Verdiklerinin çoğu normal şeyler.
Vitamin, pekmez, polen vs.

Biraz erken gidebilseydik belki fayda görürdük bilmiyorum. Suan yine de güçlü olması için, ıciriyorum.
Artik ameliyat gününe karar verdik. Çünkü gerilemesini bekleyecek zaman yok.

Allah tüm hastalara şifa versin.

Benim ilk evliliğimde kayınpederim mide kanserinden vefat etti. Eşim çırpındı. Ender Saraç’tan torba torba bitkisel ilaçlar aldı. Ben aklım sıra onu yüzleştirmek istedim. “Baban kanser. Doktorlar ömür biçti. Kabullen” dedim. Eşim bana düşman oldu. Kayınpederim teşhis konulduktan 2 ay sonra vefat etti.
2. Evliliğimde kayınvalidem akciger kanserinden vefat etti. O daha çok kemoterapi, ışın tedavisi filan aldı.
Allah kimseyi bu hastalıkla sınamasın.

Benim ilk evliliğimde kayınpederim mide kanserinden vefat etti. Eşim çırpındı. Ender Saraç’tan torba torba bitkisel ilaçlar aldı. Ben aklım sıra onu yüzleştirmek istedim. “Baban kanser. Doktorlar ömür biçti. Kabullen” dedim. Eşim bana düşman oldu. Kayınpederim teşhis konulduktan 2 ay sonra vefat etti.
2. Evliliğimde kayınvalidem akciger kanserinden vefat etti. O daha çok kemoterapi, ışın tedavisi filan aldı.
Yani bilmiyorum, araştırırken instagramda falan iyilesenleri okudum.
Ne kadarı doğru diye buradan sormak istedim . Ama 1 tane kesin bir şey bulamadım.
Elif guveloglu kendi de söyledi. Bağışıklığı artırmak amaç dedi. İyileşir diyemem dedi.
Biz ameliyat olmadan iyileşir diye ümitlendik ama geçte kaldık. Erken başlasaydı belki fayda ederdi bilmiyorum. Düzgün kullanamıyor verdiklerini.
Allah kimseyi sınamasın inşallah, psikolojisi çok zor. Tüm hastalıklar zor .
Insallah toplum olarak ,biraz sağlıklı beslenmeye çalışırız. Biraz olsun ,faydalı olur

Allah şifa versin 🤲🏻 hacamatı tavsiye ederim. işinin ehli birine yaptırın çok faydasını görürsünüz. kirli kanı, toksin ve ağır metalleri vücuttan atmanın en kolay ve hızlı yolu.
bunun dışında vücudun alkali tutulması gerekli. D vitamini çok önemli. sodyum bikarbonatla alkali dengesini yakalayıp, D vitaminini yükseltince çok ciddi anlamda yol alıyorlar tedavide.
bir de gümüş iyonu çözeltisi konusunu araştırın. bunlar hep alternatif tıp ve başarılı.
basit karbonhidrat alımını da keserse kanser hücreleri zorda kalır, çoğalamaz.
Basit k hoyrat ekmek pilav vs mi?
O hücreler başka nasıl zorda kalır?

Kaçıncı evre idi mide? Babamda öyle maalesef.
Yemek yiyebiliyor muydu?

merhaba. bir de karahindiba bitkisi kanser hücrelerini öldürüyor.
karahindiba kökü ekstresinin lösemi hücrelerini, prostat kanseri hücrelerini ve kemo-dirençli melamonu öldürdüğü tespit edilmiş.
karahindiba çayı tavsiye ediliyor. bir de sirkesi...
Kullanan tanıyor musun, babacığımda hasta.

Geçmiş olsun bende kemoterapi alırken bir alternatif tıp uzmanı vardı kendi onkologuma sordum kemoterapi ile bitkisel ilaçların yan etki gösterdiğini bu nedenle onermediklerini söylemişti kemoterapi alırken bir çok sebze , meyve , bitkisel çaylar, bitkisel yağlar yasak çünkü siz yinede onkologunuz ile görüşün
Şimdi durumunuz nasıl? Geçmiş olsun.
Kemoterapinin yan etkileri için neler yaptınız?

kesilirBasit k hoyrat ekmek pilav vs mi?
O hücreler başka nasıl zorda kalır?
basit karbonhidrat içeren besinler, kanser hücrelerinin en sevdiği besinlerdir. temel besin kaynaklarıdır. onlardan enerji alıp çoğalırlar. bu nedenle kanser hastalarının kesinlikle basit karbonhidrat içeren besinleri tüketmemeleri gerekir.
vücudun alkali olması gerekir. kanser hastalarının kan ve idrar testlerinde vücut asidik çıkar. ingiliz kabornatı ve alkali yani asidik olmayan besinlerle bu sağlanır. mesela şekerli besinler, beyaz un asidiktir. kahve vs asidiktir gibi...
güvenilir bir yerde hacamatı ve sülük tedavisini kesinlikle öneririm.

Şimdi durumunuz nasıl? Geçmiş olsun.
Kemoterapinin yan etkileri için neler yaptınız?
Teşekkür ederim şuan iyiyim çok şükür kemoterapi yan etkilerine yalnizca limon tukettim bir de dr verdiği bulantı ilaçlarını kullandım kemoterapi almaya başlayınca diyetisyen beslenme listesi veriyor bir çok bitkisel ürünler , bitkisel yağların yasak olduğu gibi meyvelerde ve temel gidalarda da tuketmemesi gerekenler var kulakdan dolma hiç bir şey kullandirtmayin faydasindan çok zararı olabilir rabbim acil şifalar versin kolaylikla atlatmayi nasip etsin 🤲

Son düzenleme:
Bilmiyorum ama girtlakta🙁
Benim teyzemin eşi 68 yaşında iken gırtlak kanseri tanısı kondu amaliyat olduktan sonra kemoterapi ve ışın aldı 3 yıl önce yendi şuan eskisinden daha sağlıklı ama asla dr verdiği ilaclardan baska bir altarnatif arayisina girmedi her insanin bünyesi farkli baskasina iyi gelen sizin babaniza yan etki olarak döne bilir bağışıklığıni yüksek tutmak için haftada en az 2 kez izgara balık ve tavuk tukettirin , kuru bakliyat , kuru yemiş tukettirin günlük çiğ badem 10 tane ben hep bu tarz besinler tukettim bağışıklığı guclendirmek için

Benim teyzemin eşi 68 yaşında iken gırtlak kanseri tanısı kondu amaliyat olduktan sonra kemoterapi ve ışın aldı 3 yıl önce yendi şuan eskisinden daha sağlıklı ama asla dr verdiği ilaclardan baska bir altarnatif arayisina girmedi her insanin bünyesi farkli baskasina iyi gelen sizin babaniza yan etki olarak döne bilir bağışıklığıni yüksek tutmak için haftada en az 2 kez izgara balık ve tavuk tukettirin , kuru bakliyat , kuru yemiş tukettirin günlük çiğ badem 10 tane ben hep bu tarz besinler tukettim bağışıklığı guclendirmek için
Yemiyor malesef ,çoğunlukla çorba türü şeyler. Elif hanımın verdikleri de ilaç türü değil, vitamin,pekmez polen gibi şeyler.
Enişteniz gencmis . Babam yaşlı. Ama inş şimdikinden daha iyi olur.
Haftaya ameliyat olacak.
Sonraki süreci hakkında bilginiz var mı?
bakımı zor diyorlar , ses protezi kullanıyor mu enişte?

Yemiyor malesef ,çoğunlukla çorba türü şeyler. Elif hanımın verdikleri de ilaç türü değil, vitamin,pekmez polen gibi şeyler.
Enişteniz gencmis . Babam yaşlı. Ama inş şimdikinden daha iyi olur.
Haftaya ameliyat olacak.
Sonraki süreci hakkında bilginiz var mı?
bakımı zor diyorlar , ses protezi kullanıyor mu enişte?
İnşallah daha iyi olur babaniz
ben uzakta olduğum için çok detayini bilmiyorum ama amaliyat sonrası bir süre konusamadigini biliyorum. Ben hiç beyaz et tuketmezdim kemoterapi alana kadar doktorum haftada iki kez tuketmen gerek omega alman gerekiyor bağışıklığın güçlenmesi için dedi o gün başladım bu rahatsızlıkta bağışıklık sisteminin dirençli olması çok önemli azar , azar da olsa yedirin

Son düzenleme:
Teşekkür ederim şuan iyiyim çok şükür kemoterapi yan etkilerine yalnizca limon tukettim bir de dr verdiği bulantı ilaçlarını kullandım kemoterapi almaya başlayınca diyetisyen beslenme listesi veriyor bir çok bitkisel ürünler , bitkisel yağların yasak olduğu gibi meyvelerde ve temel gidalarda da tuketmemesi gerekenler var kulakdan dolma hiç bir şey kullandirtmayin faydasindan çok zararı olabilir rabbim acil şifalar versin kolaylikla atlatmayi nasip etsin 🤲
Tüketilmesi gereken meyveler ve temel gıdalar ne?
Biz soğan, sarımsak, tuz, şeker, ekmek, limon, bal vermiyoruz.

Tüketilmesi gereken meyveler ve temel gıdalar ne?
Biz soğan, sarımsak, tuz, şeker, ekmek, limon, bal vermiyoruz.
Meyveler de yalnızca Nar, kivi , greyfurt, portakal ve portakal suyu yasakli olan. Temel gıdalarda yasaklı olan yok baharatlı, kizartma, sıvı yağ yerine zeytin yağ yada tereyağı , tam buğday ekmeği öneriyor dr .

Meyveler de yalnızca Nar, kivi , greyfurt, portakal ve portakal suyu yasakli olan. Temel gıdalarda yasaklı olan yok baharatlı, kizartma, sıvı yağ yerine zeytin yağ yada tereyağı , tam buğday ekmeği öneriyor dr .
Meral hanım siz nereden bunları biliyorsunuz? Geçmiş mesajlardan kaçırdım sanırım, kusura bakmayın. Neye yasak onu da kaçırdım tabi:)
Yani babam girtlak kanseri , arada dogal nar suyunu iyi gelir diye veriyorduk. Yanlış bir şey mi yapıyoruz.

X