Kanser, Elif Guveloglu Alternatif Tıp

merhaba. bir de karahindiba bitkisi kanser hücrelerini öldürüyor.
karahindiba kökü ekstresinin lösemi hücrelerini, prostat kanseri hücrelerini ve kemo-dirençli melamonu öldürdüğü tespit edilmiş.
karahindiba çayı tavsiye ediliyor. bir de sirkesi...

Merhaba , cevrenizde kanser icin Elif Guvelogluna gidip tedavi olan var mı?
Geçmiş olsun bende kemoterapi alırken bir alternatif tıp uzmanı vardı kendi onkologuma sordum kemoterapi ile bitkisel ilaçların yan etki gösterdiğini bu nedenle onermediklerini söylemişti kemoterapi alırken bir çok sebze , meyve , bitkisel çaylar, bitkisel yağlar yasak çünkü siz yinede onkologunuz ile görüşün

Geçmiş olsun bende kemoterapi alırken bir alternatif tıp uzmanı vardı kendi onkologuma sordum kemoterapi ile bitkisel ilaçların yan etki gösterdiğini bu nedenle onermediklerini söylemişti kemoterapi alırken bir çok sebze , meyve , bitkisel çaylar, bitkisel yağlar yasak çünkü siz yinede onkologunuz ile görüşün
Henüz biyopsi bile yapılmadı o yuzden acele ediyorum. Biraz videolar dinledim , umut doldum . Umarım faydasını görürüz buradan paylaşırım.

Tiroit degil öyle demedi yani. Ama mr sonucuna göre önce biyopsi, sonra Pet, sonra ameliyat dedi ve girtlak alınacak dedi.
Babamın yaşı var. Ameliyat psikolojik olarak çok etkiler onun için çözüm arıyorum.
Çin aşısı oldu 2 doz
o zaman gırtlak kanseri söz konusu. Allah şifa versin. yazdığım şeylerden fayda gören çok duydum. Allahın izniyle babanıza da çare olur.

Tiroit degil öyle demedi yani. Ama mr sonucuna göre önce biyopsi, sonra Pet, sonra ameliyat dedi ve girtlak alınacak dedi.
Babamın yaşı var. Ameliyat psikolojik olarak çok etkiler onun için çözüm arıyorum.
Çin aşısı oldu 2 doz
ameliyat seceneginiz varsa düsünmeyin alternatifi. hemen olun. daha sonra destek tedavi alırsınız. dedikleri gibi bu tedavıler kullanılan kanser ılaclarıyla etkileşime girip etkisini azaltıyor. zaten cok fazla bı ilaç alternatifi yok kullanılan ılactan max. fayda almak en onemlisi. ben elif hanıma da gıtmıştım ama verdigi şeyleri annem cok kullanamadı alerji yaptı hangısnın yaptıgını da bulamadık. o sebeple hepsini tam kullanmadık. siz doktorunuzu dinleyin en doğru bılgı tespit kendı doktorunuz. guvenmezsenız baska doktor gorusu alın her doktor aynı şeyi soylemeyebilir.

ameliyat seceneginiz varsa düsünmeyin alternatifi. hemen olun. daha sonra destek tedavi alırsınız. dedikleri gibi bu tedavıler kullanılan kanser ılaclarıyla etkileşime girip etkisini azaltıyor. zaten cok fazla bı ilaç alternatifi yok kullanılan ılactan max. fayda almak en onemlisi. ben elif hanıma da gıtmıştım ama verdigi şeyleri annem cok kullanamadı alerji yaptı hangısnın yaptıgını da bulamadık. o sebeple hepsini tam kullanmadık. siz doktorunuzu dinleyin en doğru bılgı tespit kendı doktorunuz. guvenmezsenız baska doktor gorusu alın her doktor aynı şeyi soylemeyebilir.
Teşekkür ederim iyi bir Dr bulduk ama girtlak alınmadan çare bulur mu ona çabalıyoruz. Onun için tek çare alternatif tıp ama faydası olacak mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim iyi bir Dr bulduk ama girtlak alınmadan çare bulur mu ona çabalıyoruz. Onun için tek çare alternatif tıp ama faydası olacak mı bilmiyorum.
EGER FAYDASI OLMAZ İSE geri donulemez yolllara girmiş olursunuz. evet cok duyuyoruz alyternatif tıpla iyileşti diyenleri ama ben birebir hiçbiriyle gorusemedim. şehir efsanesi gibi. hep bi tanıdık hep bi akraba. ya da hastalık öyküsünün bambaşka olmasından kaynaklı iyileşmeler var. her hasta farklı. kaplumbagı kanı için diyene kadar gördüm. gırtlakta onkoloji doktorlarımızı dinlemenizi öneririrm.

EGER FAYDASI OLMAZ İSE geri donulemez yolllara girmiş olursunuz. evet cok duyuyoruz alyternatif tıpla iyileşti diyenleri ama ben birebir hiçbiriyle gorusemedim. şehir efsanesi gibi. hep bi tanıdık hep bi akraba. ya da hastalık öyküsünün bambaşka olmasından kaynaklı iyileşmeler var. her hasta farklı. kaplumbagı kanı için diyene kadar gördüm. gırtlakta onkoloji doktorlarımızı dinlemenizi öneririrm.
Ben size katılıyorum dr ameliyat dedi. Ameliyat ettirmek istiyorum . Çünkü onun kadar bilgili değilim.
Girtlak alınması gerekiyor, psikolojik olarak babamı düşünüyoruz.
Bu arada elif guvelogluyla görüştüm.
Verdiği şeyler bağışıklık artışı faydası olur mu bilmiyorum.
Bayram öncesi olduğu için, bayram sonrası dr ile ameliyat olarak konuştuk.
İnş aldıklarımız şifa olur.

Anladığım kadarıyla da elif guvelogluma gidip pek fayda gören yok.
Bu forumda bu kadar etkileşim olduysa? Fayda gören olsa paylaşır değil mi?

Anladığım kadarıyla da elif guvelogluma gidip pek fayda gören yok.
Bu forumda bu kadar etkileşim olduysa? Fayda gören olsa paylaşır değil mi?
canfezada da yok. tabiki faydaları var ama mucize değiller. ben hepsini arastırıp en iyi buldugum kişi elif guveloğluna gittim. kendisiyle de tanıştım. ama dediğim gibi bunlar takviye. bagısıklık için kullanılabılır. bazı kemo ilaçlarıyla etkileşime girebilir etkisini azaltabılır o zamanlar dıkkatlı olmak lazım

canfezada da yok. tabiki faydaları var ama mucize değiller. ben hepsini arastırıp en iyi buldugum kişi elif guveloğluna gittim. kendisiyle de tanıştım. ama dediğim gibi bunlar takviye. bagısıklık için kullanılabılır. bazı kemo ilaçlarıyla etkileşime girebilir etkisini azaltabılır o zamanlar dıkkatlı olmak lazım
Suan kemoterapi görmüyor babam. Hiç tedaviye baslanmadi. Mr sonucuna göre yorum yaptı dr.
Aynen canfeza da yok .
Elif guveloglu için de aynı şeyi düşünüyorum. Amaç bağışıklığı güçlendirmek. Ama böyle şeyler sağlıklı iken daha çok fayda eder.
Ama kanseri iyileştirir gibi algılanıyor. Biz de öyle algılandık. Belki faydası olur ama geçirir gibi düşünmüyorum.
Bakalım başlayalım yine de hayırlısı ile.

Çin aşısı oldu 2 doz
Merhaba kardeşim Rabbim şifa versin Isırgan otu kürünü denemenizi tavsiye ediyorum annemin nodülleri vardı yok oldu guatır sorunu yaşayanlar düzenli kullanım sonucunda öyle bir problemi kalmadı

MErhan
Merhaba kardeşim Rabbim şifa versin Isırgan otu kürünü denemenizi tavsiye ediyorum annemin nodülleri vardı yok oldu guatır sorunu yaşayanlar düzenli kullanım sonucunda öyle bir problemi kalmadı
Merhaba teşekkür ederim. Babam girtlak kanseri , o yuzden fayda edeceğini zannetmiyorum.
Elif guvelogluna gittik bu arada.
Bağışıklık artırıcı gıdalar verdi.
Babam verdiklerini fazla tükenmiyor.
O yuzden ameliyat olacak saniyorum

Isni gecen herhangi birini taniyorum ama bu konu ile ilgi soyle borsey demek istiyorum rahmetli abim kanser tanisi aldiginda 1 mm olan akcigerinde ki tumur ile ilgi olarak altaernatif tip yaoan sozum ona karisimcilarla konusurken bir diyologlarini dinledim .abim onlara bu tedavinin basarili olup olmadigini sordugunda yok oyle kurtulursun yok jemoterapi alirsin diye inanilnaz inandirici ve ikna edici oldular neyse uzun konu.sonucda abim onlarda sise sise karisim aldi.adami ac biraktilar resmen yok o yasak yok bu yasak diye.sonucda abim gida ayrimi yaparak vucudu iyice direncsiz kaldi.yolladigi her ne zikkim karisim idiyse o tum vucuda hizli bir yayilim yapti 6 ay icindede hayatini kayip etti.altarnetif tip denilen olay benim nazarimda sahtekarlik.cevremdectanidigim bir iki kisi abimle ayni zmn hastaydi onlar kem isin alarak hala hayattalar cok sukur masallah ama abim yok.onlar abimin bizimle gecirecegi zamani caldi .diyecegim bu kadar sizlere gecmis omsun sifalar dijerim tipdan ayrilmayin

X