ilişkiye girememe problemi

evet ama sorun bende gibi hissediyorum çünkü bildiğin giremiyo canım acıyo kasıyorum bu sefer daha çok zorlanıyo ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba
Kuruluktan dir canınızın yanması ön sevişmeyi uzun tutması sizi hazırlaması lazim bu şekilde acı dan başka birşey hissetmezsini

evet bildiğin kuruyken girmeye çalışıyo ama çok çok zor ıslanan biriyim bilemiyorum ondan mı canım yanıyo acaba normal mi bu durumda?
Ön sevişmeyi uzun tutup sizin islamanizi sağlaması lazım kuruluk varken ilişkiye girmek size zevk yerine acı verir bu durmda tek taraflı cinsellik olur partnerinizle konuşup cozmeniz gerekiyor o da bu konuda ya bilinçli değil yada kendini düşünüyor

bakire biriyle olmamış hiç vajinam dar zaten
Ya bakirelerinkinde ekstrem bir şey yok, ayrıca artık bakire değilsin, doğum yapmadığın sürece de aman aman bir genişleme olmayacak, özü bu, diğer kadınlardan değişik değilsin. Normali dar olur zaten, acımaz ama hissedilmeden de giremez içeri. Sen kuru kaldığın için canın acıyor, o da uydurduğu kadar becerikli değil.

ama
Ya bakirelerinkinde ekstrem bir şey yok, ayrıca artık bakire değilsin, doğum yapmadığın sürece de aman aman bir genişleme olmayacak, özü bu, diğer kadınlardan değişik değilsin. Normali dar olur zaten, acımaz ama hissedilmeden de giremez içeri. Sen kuru kaldığın için canın acıyor, o da uydurduğu kadar becerikli değil.
ama ıslanmakta zorlanıyorum ek yöntemleri denesem işe yarar mı kayganlaştırıcı falan?

Ciddidir belki ama bekaretini kaybeden ilk kadınmış gibi garip bir eda içinde, sevgilisine de toz kondurmuyor. Mutlaka onda doğal olmayan bir şey olmalı, çünkü bekaretini kaybetti 🥴
Bilmiyorum canım ya marifetmis gibi söylüyor sevgilisinin kaç kişi ile olduğunu ama oyleyken de ona laf ettirmiyor

Ciddidir belki ama bekaretini kaybeden ilk kadınmış gibi garip bir eda içinde, sevgilisine de toz kondurmuyor. Mutlaka onda doğal olmayan bir şey olmalı, çünkü bekaretini kaybetti 🥴
ne alakası var ilk seferde canım çok acıdığı için, çok kan geldiğinden ve bi kaç gün kanamam devam ettiği için benim için büyük bi olay bu seksten hiç zevk alamamaktan korkuyorum hep acı çekecekmişim hissi var kafamda bekaret umrumda değil

X