ilişkiye girememe problemi

yalnizbirkadinnn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
146
11
Bakireydim ilk kez onunla oldum 2 ay oldu ilk birlikteliğimde canım çok yanmıştı ve çok kan geldi hatta sonraki ilişkimizde bile geldi ilkinde tam yapamadığımız için giremedi kendimi kastım sanırım ve hiç beni hazırlanmadı ıslanmadım bile ve korkuyodum sonraki seferlerde de aynı şey oldu vajinismus değilim çünkü sonraları 2-3 kere gayet güzel yaptık onda da kafam güzeldi biraz ama bazen sanki yanlış şekilde girmeye çalışıyo gibi hissediyorum nasıl desem yanlış yöne ittiriyo gibi bildiğiniz canım acıyo dolayısıyla iyice kasıyorum hiç giremiyo cebelleşiyo 2 aydır falan bakire değilim artık ama çocukla 6 kere birlikte olduk 2'si çok iyiydi onlar hariç doğru düzgün sevişemedik çabuk da sinirlenip bırakıyo çünkü tecrübeli alışık değil sinir oluyorum çok da seviyorum birlikte olmak istiyorum ne olacak böyle zaman zaman mı vajinismus yaşıyorum acaba yeniyim de hiçbi halt bilmiyorum ne olur akıl verin

şöyle hiç oral yapmadı o bölgemi ne biliyim elleyip hazırlamıyo sadece öpüşme falan direkt girmeye çalışıyo ve yeniyim canım acıyo daha çok kasıyorum bu sefer ve sanki yanlış yöne ittiriyo onu anlamadım tam

Bence sorun vajinismus değil de partnerinizin sizin hazır olmanızı beklememesi. Kusura bakmayın ama öyle paldır küldür ben hazırım yaparım dememesi lazım sizi de düşünmeli
şöyle hiç oral yapmadı o bölgemi ne biliyim elleyip hazırlamıyo sadece öpüşme falan direkt girmeye çalışıyo ve yeniyim canım acıyo daha çok kasıyorum bu sefer ve sanki yanlış yöne ittiriyo onu anlamadım tam sanki o yüzden canım yanıyo

Bu adamın tecrübeli olduğuna emin misin, bence hiç de değil. Al karşına konuş, seviyorsun diye acı çekmek zorunda değilsin
evet ama sorun bende gibi hissediyorum çünkü bildiğin giremiyo canım acıyo kasıyorum bu sefer daha çok zorlanıyo ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba

Neden oral yapmıyormuş? Adam sizi hazırlayamıyor ki ilişkiye.
ya bilmiyorum oral yapmasa da girebilmesi gerek ez mi iki aydır cinsel ilişki yaşamaya başladım bilmiyorum neden olmuyo bazen de oluyo gayet bi şey anlamadım ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba

Bu adamın tecrübeli olduğuna emin misin, bence hiç de değil. Al karşına konuş, seviyorsun diye acı çekmek zorunda değilsin
Tecrübesiz bile olsa o kadar da cahil birsekilde olmaz ya sanki her evlenen önceden tecrübe kazanmış olması gerekmiyor benim tahminim ön sevisme yeterince olmuyor adam direk olaya girmek istiyor

evet ama sorun bende gibi hissediyorum çünkü bildiğin giremiyo canım acıyo kasıyorum bu sefer daha çok zorlanıyo ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba
Yanlış yönden kastın ne, makata doğru mu, ön tarafa doğru mu. Tecrübeli adam yanlış yeri zorlamaz, makata doğruysa kasıtlı yapıyordur, derdi başkadır. Sorun sende değil, senin ilk tecrüben olduğunu bildiği halde tecrübeli bir kadının bile hoşlanmayacağı şekilde davrandığı için sorun onda. Ki yanlış yöne gittiğinin farkında değilse tecrübesizdir.

Yanlış yönden kastın ne, makata doğru mu, ön tarafa doğru mu. Tecrübeli adam yanlış yeri zorlamaz, makata doğruysa kasıtlı yapıyordur, derdi başkadır. Sorun sende değil, senin ilk tecrüben olduğunu bildiği halde tecrübeli bir kadının bile hoşlanmayacağı şekilde davrandığı için sorun onda. Ki yanlış yöne gittiğinin farkında değilse tecrübesizdir.
yani sanki yukarı değil de aşağı doğru ittirmesi gerek gibi anlamadım çünkü hissediyorummoraaı değil diyorum anlatamıyorum bazen de mükemmel giriyo sorunsuz zaman zaman mı vajinismus yaşıyorum acaba anlamadım ki

Partnerin çok tecrübeli sanırım o yüzden seni zorluyor olmalı. Seni diğer ilişkileri ile değerlendiriyor. Sana karşı duygusal davranmayıp zorlaması çok kaba. Bu durumda senin kayganlastiriciya ihtiyacın var. Duydunuz mu bilmiyorum ama var böyle şeyler.

ya bilmiyorum oral yapmasa da girebilmesi gerek ez mi iki aydır cinsel ilişki yaşamaya başladım bilmiyorum neden olmuyo bazen de oluyo gayet bi şey anlamadım ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba
Islanmazsan giremez ve sana yanlış yer gibi gelebilir. Islanman için de duygusal ve uyarım olarak hazır olman gerekir. Rahat olsuğunu söylediğin ilişkilerde büyük ihtimalle daha hazırdın yani ıslanmıştın, sözleriyle ya da bir iki dokunuşuyla seni tahrik etmeyi başarmış, hafif alkol demişsin, bu da seni rahatlatmıştır. Kayganlaştırıcı kullan ama iki öpüp olaya giriyor sevişmiyorsa bu adam seni asla mutlu etmez.

Partnerin çok tecrübeli sanırım o yüzden seni zorluyor olmalı. Seni diğer ilişkileri ile değerlendiriyor. Sana karşı duygusal davranmayıp zorlaması çok kaba. Bu durumda senin kayganlastiriciya ihtiyacın var. Duydunuz mu bilmiyorum ama var böyle şeyler.
işe yarar mı bilmiyorum ya bi de yanlış yöne ittiriyomuş gibi hissediyorum giriyo ama çok acıyo o neden oluyo

X