ilişkiye girememe problemi

Okşama olmadan direkt opusmeyle haldir huldur olaya giren herifin tecrübeli olduğundan emin misin? Herif sürece değil sonuca odaklı,o yüzden canın yaniyor. Onsevisme yok en başta,nasıl zevk alacaksın?

Seni olaya hazırlamıyor
On sevişmeye önem vermiyor
Senin canın aciyinca,ya da onu yonlendirince sinirlenip seni öyle birakip kalkıyor...
Hangi bölgenin ayisi bu bacım? Nereden buldun bu iğrenç adamı?
Sorun sende değil,onda kesinlikle. İstersen beş yıllık evli ol, böyle adamla yine moda giremezsin,canın acır.
Bence bas tekmeyi,daha güzel ilişkiler yaşamayı ve saygı görmeyi hak ediyorsun
Ama "yok,dünyada erkek yok. Benimkinin şeyi altın kaplama" dersen de olayı sen yönet,sen üste çık. Ya da kama Sutra pozisyonlarini araştır, iyice incele, beğendiğin hareketi adamdan iste,en azından yol yordam görüp denersiniz.

İlk zamanlar tam olarak vajinanız yeteri kadar açılmadığı için acı duymanız normaldir ama on sevisme olmadan paldır küldür bu iş olmaz. Tecrübeli dahi olsanız orası yeteri kadar kayganlaşmadigi sürece 10 yildirda yapıyor olsanız acı duyarsınız. İlişki iki tarafında mutlu ve tatmin olduğu şekilde olmalıdır bu adam kendi zevkine bakiyor sizi çok düşündüğünü zannetmiyorum anlattığınız kadarıyla 😕

İlk zamanlar tam olarak vajinanız yeteri kadar açılmadığı için acı duymanız normaldir ama on sevisme olmadan paldır küldür bu iş olmaz. Tecrübeli dahi olsanız orası yeteri kadar kayganlaşmadigi sürece 10 yildirda yapıyor olsanız acı duyarsınız. İlişki iki tarafında mutlu ve tatmin olduğu şekilde olmalıdır bu adam kendi zevkine bakiyor sizi çok düşündüğünü zannetmiyorum anlattığınız kadarıyla 😕
kesinlikle haklı olduğunuzu düşünüyorum

ya sorun bende mi giremiyo bildiğin kasıyorum canım acıyınca ve nasıl tarif etsem sanki yanlış yöne ittiriyo gibi hissediyorum bu neden oluyo acaba
Kastığınız için girişi iyice daraltıyorsunuz muhtemelen. Orada bir duvar varmış gibi geliyor size. Başlarda ben de öyleydim zamanla alıştım ama eşim sizin partneriniz gibi paldır küldür dalmaz yani. Önce sizi hazırlaması lazım partnerinizin.

Kastığınız için girişi iyice daraltıyorsunuz muhtemelen. Orada bir duvar varmış gibi geliyor size. Başlarda ben de öyleydim zamanla alıştım ama eşim sizin partneriniz gibi paldır küldür dalmaz yani. Önce sizi hazırlaması lazım partnerinizin.
peki o yanlış yöne ittiriyomuş hissi doğru mu? çünkü bir dakika içinde girmiyoken birden girdi mesela

Ben bu konuda eski kafalı olmayı tercih ettiğim için mutluyum.
şuan sizi mutlu eden bu olabilir.fakat ileri doğru erkeklerin coğunun düz mantık ve acı kuralları ile yüzleştiğinizde demek istediğimi anlarsınız.
Düz mantık ve acı kuralları olan birini doğru erkek zannettiğiniz için acıdım size. söylemeden geçemiyeceğim. Konu sahibi nasıl aşık oldum diye kendini harcıyorsa siz de onun başka bi versiyonusunuz bu düşünce yapısıyla.

Düz mantık ve acı kuralları olan birini doğru erkek zannettiğiniz için acıdım size. söylemeden geçemiyeceğim. Konu sahibi nasıl aşık oldum diye kendini harcıyorsa siz de onun başka bi versiyonusunuz bu düşünce yapısıyla.
Kafanız nerde geziyor bilmiyorum da kastetmediğim şeyi kendinize göre eğip bukmede ustalaşmışsınız
ben adamı övmedim.adam seviyor demedim 23. Yaşındaki kadın kendi cinsel tercihi.
Doğru durust okuyun.evlenmeden cinsel. İlişki yaşamayı tercih etmedim şimdi bunu eski kafalılık olarak gören türlere istinaden diyorum.böyle eski kafalılık oluyorsa erkeğin çoğu kadınla. Cinsellik yaşayıp bakir kadın araması ne kadar yeni bir kafa.

harcamıyorum aslında seviyoruz birbirimizi sevdiğim adamla birlikte olabilmek istiyorum ne var bunda

ev

evet doğum kontrol kullanıyorum yok yanlış yön var bence çünkü aynı dakika içinde girmeyen penis bi süre sonra girdi çok rahat sanki açıyı değiştirmiş gibi gelmişti bana
Düz girmemesi lazım. Yol düz değil yani orda minik bir çıkıntı var o çıkıntıya takılırsa eğer canın acır nasıl tarif edeyim bilemedim. Sen üste geç daha rahat girersin.

Düz girmemesi lazım. Yol düz değil yani orda minik bir çıkıntı var o çıkıntıya takılırsa eğer canın acır nasıl tarif edeyim bilemedim. Sen üste geç daha rahat girersin.
ay dimi sanki orda bi duvar var onu ittiriyo gibi hissediyorum özellikle ben sırtüstüyke bunu nasıl düzeltiriz

en az 100 kızla olmuş birine nasıl aşık olabiliryorsunuz anlamıyorum.bide ilklerinizi onla yaşamışsınız böyle adamları sevmeyin arkadaşım .tabi diğer ilişkileri ile kıyaslar sizi . önce siz kendinize saygı gösterin bence . yanlış anlamayın isizin iyiliğiniz için diyorum.
Niye sevmesin? Geçmişinden onane

X