İlahi adaleti yaşayan var mı

Biriyle görüşüyodum. En başında ciddi bi ilişki istiyorum eğer bu yolu benimle yürümek istiyorsan yürüyelim ama en ufak bi şüphen varsa hiç başlamayalım dedim. Sekiz ay boyunca konuştuk. Ama sancılı bi süreçti. Ağır şeyler yaşattı. En sonunda bitti olmuyor. uzun süre ilişki düşünmüyorum biz yürütemiyoruz arkadaş kalalım dedi. Bende hiçbir şekilde konuşmak istemediğimi söyledim ve sildim her yerden. Bi hafta sonra bana ulaştı ve napıyosun özledim dedi bende bi Sürü kız eklemişsin tayin olduğun yerden, neden dediğimde sevgili olabilirim belki dedi biz arkadaşız ayrıldık niye soruyorsun dedi dalga geçer gibi. Kaldığın yerden devam et daha arama dedim İki gün sonra bana sevgili videosu attı instagramdan. Cevap vermedim. Üzerimde vebal falan yok diyor. Yaşadık bitti . Ama ben yaptığı hakszlıkları unutamıyorum. Onun yüzünden gelecekteki kişiye sevgimi kalbimi açamıycam belkide korkumdan. Ettiğini bulur mu kızlar
Aci çekene denk gelmedim( gerci hiç birinden de haberim yok.ayrildiktan sonra peşlerine dusmedim hic )de onlara denk geldiğim için Allah eşimi ödül diye gönderdi onu biliyorum.
Yani kötü insanlar benim sinavimmis ondan eminim.

İlahi adalete inanıyorm ve bekliyorum ama işte yaradan bizim gibi aceleci değil vakti zamanı vardır elbet eden bulur... ( bu olayda ilahi adaletlik bi durum var mı tartışılır o ayrı... bence yok zira denemişsiniz olmamış önünüze bakın iletişim kurmayın)

Defalarca sahit oldum ve hatta cok etkilendim anlatsam sirlar kapisi dizisine konu olur haaha😅.

Rabbime siginirim! O, en iyi bilendir.

X