Icim cok dolu esimle sorunlarim var

Adamın durumu iyi olduğu için boşanmıyorsunuz ama size insan muamelesi yapmıyor.

Para için bu kadar paspas olmaya değmez sanki.

Bazı insanlar evlenmeye uygun olmadığı için evlenmemek lazım. Ama Türkiye de insanlar yeter ki evleneyim diye çok zorluyorlar

Kask alın kafanıza takın dalga geçmiyorum bu eş dediginiz kişi sizi zaten yakında hasta eder.Hicbir kadın böyle bir evlilikten sağlam çıkamaz.Bu sizi gömer gene evlenir.Kendinizi nasıl kurtaracak siniz .Yolları var.İstemiyorsunuz.Bir beş seneye bir hastalik bulursanız bu kararınizdan çok pişman olacaksınız.Bu işler hep böyle kanser olana kadar böyle eşle yaşayan kadınlar var.Zaten o zaman o sizi terk eder

Yani içim çok dolu demişsiniz moral de vermek istedim bı çözüm yazayım dedim bulamadım.Ben duayı severim gücüne inanırım.Ama bu eş kişisi zaten duaya inansa size böyle davranırım?Yani daha gerçekçi bir yol bulmaniz lazım.

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Eşinizden bulasmis hpv muhtemelen aldatıyor öküz bosansana ne diye çekiyorsun al aileni arkana gir ise hicbir zaman hayatin suan ki yasadigindan daha kötü olmaz

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu

Ben ne okudum ya?

"Ben cumartesi dayımın oglu asker kuran vardı ailem gittim"
"Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi"

Hayırlı olsun Türkçe'yi yeni söktünüz herhalde ama ben sökemedim ne diyorsunuz acaba.

Eşinizden başka kimseyle birlikte olmadıysaniz o virüs karaktersiz eşinizden size bulaşmıştır.

Size bunları söyleyen adamla sevgi adı altında devam ediyorsanız da Allah akıl fikir versin. Boşanma sözü gecmedigine göre devam edeceksin bir süre sonra alışırsın bu laflara espiri gibi gelir güler geçersin!

Ben ne okudum ya?

"Ben cumartesi dayımın oglu asker kuran vardı ailem gittim"
"Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi"

Hayırlı olsun Türkçe'yi yeni söktünüz herhalde ama ben sökemedim ne diyorsunuz acaba.
Ailesiyle kuzeninin asker duasına gitmiş gece 1 de gelmiş. Büyük ihtimalle hpv için doktora gittiğinden doktorla birlikte olmaya niyetin var demiş.

Ağlayıp durun madem ne diyelim ağzına geleni saymış sizde evlilik ölene dek çekmek mantigindasiniz çalışan para kazanan o ise yapacak birşey kalmıyor size ....haklısınız desek ne olacak ....Rabbim akıl vermis biz insanlara her irade ile seçilen evlilikte Allah'ım yardım et Allahım ıslah et yok ...Bende inançlıyim velakin doğru anlamak önemli ....İnsana akıl zor durumdan çıksın diye veriliyor yoksa yukardan gemi inmeyecek eşiniz duzelmeyecek bunu bilin ....ister kizilsin ister begenilmesin yorumum benim fikrim bu şekilde lütfen başınıza gelirse bla bla Sina girmeden düşünelim....ya çekersiniz ya gidersiniz....başka yolu falan yok ....görünen o ki çekeceksiniz ben bunada saygı duyuyorum ...eşiniz saygı duymuyor size bunları bilerek nasıl yol alırsınız ona karar vermek size düşüyor...size bayilmadigini ve sizi çok oteledigini Zaten biliyorsunuz işin kötüsü fazla üzerine giderseniz bu ilişkiler fiziksel şiddete dönebiliyor buna dikkat edin

X