Icim cok dolu esimle sorunlarim var

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Ailenin yanına kaç tedavini ol. Adam hem ruh hastası hemde hpv bulaştırıyor

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Çok üzüldüm yaşadıklarıniza bu adamla ömür geçer mi saygı yok huzur yok. Bildiğim kadarıyla daha çok cinsel yoldan çok eşlilik nedeniyle bulaşıyor. Size bunu yapmasına izin vermeyin bakın çocuğunuz da varmış siz mutlu olmazsanız çocuğunuz da olmaz. Huzurunuz için bence radikal kararlar almanız gerekiyor. Allah yardımcınız olsun

Çalışıyorsanız hemen boşayın bu pirmatı.
Birde hala nasıl eşim diyebiliyorsunuz o kısma çok takıldım.

Kızlar adam evlilikten önce cinsel birliktelik yaşamış olamaz mı? Hemen aldatmış demişsiniz bilip bilmeden belki de evlenmeden önce biriyle oldu
5 yaşında çocuğu varmış. 1 sene hamilelik desek 6 senelik evli. Hpvyi başta kapmışsa nasıl şimdi ortaya çıkıyor?

X