Icim cok dolu esimle sorunlarim var

Ay gülmeyelim kız besbekarız🧿
bu yüzden alacağımız adamlardan arkalı önlü senede bir cinsel hastalık testi zorunlu tutmalıyız...
10 sene vücutta bu virüs yaşıyormuş uyku halinde…
erkekte çok etkisini göstermez hpv ama kadına bulaşınca etkisini gösterir. doğum vs yapmış mutlaka anlaşılırdı bence yeni. ayrıca çok huysuz karısını düşünmüyor

bu yüzden alacağımız adamlardan arkalı önlü senede bir cinsel hastalık testi zorunlu tutmalıyız...
erkekte çok etkisini göstermez hpv ama kadına bulaşınca etkisini gösterir. doğum vs yapmış mutlaka anlaşılırdı bence yeni. ayrıca çok huysuz karısını düşünmüyor
Ben sadece şöyle düşündüm hpv nin türleri var bazıları sadece siğil yapıyor bazıları daha sinsi kansere kadar gidiyor Allah korusun. Erkeklerde bişey yapmaz kadında da çoktan geçmiştir ama kadının bağışıklık sistemi çökünce ortaya çıkmış olabilir. 🤔

Kızlar adam evlilikten önce cinsel birliktelik yaşamış olamaz mı? Hemen aldatmış demişsiniz bilip bilmeden belki de evlenmeden önce biriyle oldu
Adam uzun süredir evli. Evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamış olsaydı şuana kadar hastalığın belirtileri çoktan kendini göstermiş olurdu. cinselik yaşadıktan 8 ay ile 3 hafta arsinda hpv belirtileri vücutta kendini gösterir.

Valla bana diyor bende sigil yok. Sonuç çıkmadan o yüzden günahını alamam
Eee siz eşinizi mi aldattınız o zaman? Hpv cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. O sizi aldatmadıysa siz aldatmışsınızdır demektir. Sizce bu anormal adam bunu bile bile sakin kalır mı kendisi bir halt yememiş olsa.

Yine kocası suçlu bulununca kaçan bir üye. Size ve ailenize küfür eden, hastalık bulaştıran rezil bir eş varken hala ne yapayım diye sorunca böyle cevaplar almanız normal. Kaçacağınıza yorumlardan destek alın, bilmediğinizi öğrenin, seçeneklerinizi değerlendirin. Yok ben istemiyorum diyorsanız da konu açmayın.

Hanginizin test sonucunu bekliyorsunuz, kocanız da yaptırdı mı test? Yarın sonucunuz pozitif çıkarsa sen beni aldattın der o açar boşanma davasını.

Adam uzun süredir evli. Evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamış olsaydı şuana kadar hastalığın belirtileri çoktan kendini göstermiş olurdu. cinselik yaşadıktan 8 ay ile 3 hafta arsinda hpv belirtileri vücutta kendini gösterir.
Tamam sustum 🙊 ben sadece vücutta belirti vermeden yıllarca bu virüsün yaşayabileceğini biliyordum çünkü başka başka türleri var siğil yapan türü var kanser yapan türler var yani illa siğil gibi belirti vermek zorunda da değil mesela

Tamam sustum 🙊 ben sadece vücutta belirti vermeden yıllarca bu virüsün yaşayabileceğini biliyordum çünkü başka başka türleri var siğil yapan türü var kanser yapan türler var yani illa siğil gibi belirti vermek zorunda da değil mesela

Zaten tedavi edilmese baska hastalıklara sebebiyet veriyor. Vücuttanda tamamen atılmıyor ne yazık ki.

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Karisina kaltak diyen adamım diye gezmesin bir zahmet hpv kocanizdan kaptinjz herhalde ne demek banane virüsünden bu bile boşanma sebebi

kendi suçlu olduğu için bastırmak için sana yükleniyor çekilecek dert değil bide üstüne mikroplu ve alkolik bırak gitsın kız ne çekiyorsun

X