Gebeliğe Hazırlık Hayalet çizgi mi ? Testin çizgisi çok silik? Gebelik var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Blackwomenn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
10
4
25
IMG_0327.jpeg

Adetime 3gün kala test yaptım ama çizgi çok silik çıktı ? Gebelik var mı yok mu anlayamadım başına gelen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

canım bu kuruma çizgisi. ayrıca bu marka sürekli silik çizgi çıkarıyor baska bir marka deneyin

asliyann asliyann bu marka da ilk defa geldi ama başıma bu şekilde ama oladabilir silik çizgisinin görünmesinin bi sebebi var mı acaba çok mu koyduğum için acaba
ben bu markayla 4 kez test yaptim ve hepsinde silik çizgi çıktı valla. üzerinde yazan miktar kadar koydum idrarı da hep. o yüzden artık bu markayı kullanmıyorum.

asliyann asliyann bu marka da ilk defa geldi ama başıma bu şekilde ama oladabilir silik çizgisinin görünmesinin bi sebebi var mı acaba çok mu koyduğum için acaba
idrarı fazla damlatsanız kağıt yıpranmış görünürdü. Normal yapmışsınız bence
T tadella ilk 5 dakika içinde çıktı evet
Ben bu testten kullandığımda hiç hata vermedi. İlk 5 dk içinde çıkıyorsa gebelik şansın var kuzuumm 🌸🌸❤️❤️
bir defa ertesi gün baktığımda pozitif çıkmıştı kuruma çizgisi o oluyor.

Sana tavsiyem kendine dikkat et ama gebe miyim stresi yaşama. hayırlısını iste 🙏🏻 en güzel adet günün geçtikten sonra test yapmak

ben bu markayla 4 kez test yaptim ve hepsinde silik çizgi çıktı valla. üzerinde yazan miktar kadar koydum idrarı da hep. o yüzden artık bu markayı kullanmıyorum.
Bütün testleri aynı yerden mi aldınız ? Testlerde sorun var. Ben bu markada hiç sorun yaşamadım. Gebelik Yoksa sonuç kalbim kadar beyazdı :)

Bütün testleri aynı yerden mi aldınız ? Testlerde sorun var. Ben bu markada hiç sorun yaşamadım. Gebelik Yoksa sonuç kalbim kadar beyazdı :)
jayır aslında farklı marka bulurum umuduyla farklı eczanalerden aldım ama kücük yerde yasadığımız için hepsinde bu vardı 😂

X