Erken gebelik testinde 15 dakika sonra silik çizgi

Bir tane kaset testim var bir kaç gün daha adet olmazsam onu yapacağım
Canım testte renklerde hafif bir dağılma var gibi düz olsaydı daha net olurdu .Ama bende kuruma çizgisi zannettim kan testinde pozitif çıktı hayırlısı olur inşallah senin için de . Bence tekrar erken gebelik testi alıp tekrarlayabilirsin .

Benim ilk yaptığımda 1. De ki gibiydi bozuk diye biraktım sonradan baktığımda 2. Deki gibiydi ama yaptığım bu marka testlerde hiç böyle kuruma çizğisi falan olmamıştı sizce bu ne bozuk mu?
bence iki ihtimal var ya test bozuk dediğin gibi ya da söylenenden fazla idrar damlatıyorsun çünkü ben de ne zaman damlalıktan test kitine fazla idrar kaçırsam hep böyle bulanıklaşıyor ama iki çizgi var gibi

Canım testte renklerde hafif bir dağılma var gibi düz olsaydı daha net olurdu .Ama bende kuruma çizgisi zannettim kan testinde pozitif çıktı hayırlısı olur inşallah senin için de . Bence tekrar erken gebelik testi alıp tekrarlayabilirsin .
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişiniz
Benim testimde bu şekilde aynı marka sanırım prodoctor ben güvenemedim sizin sonucu görünce şaşırdım ilk test 4 dk sonra ikinci si 10 dk sonrası

Eklentiler

• IMG_6495.jpeg
    IMG_6495.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_6496.jpeg
    IMG_6496.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 101
Gözle bile zor farkedilen kamerada neredeyse yokmuş gibi duran silik çizgi var ilk 2 dk da çıktı hep bi şüpheli çıkıyor geç döllenme ihtimaline karşı bir hafta daha bekleyip adet olmazsam doktora gidicem hsg çektirdim bayramdan 3 gün önce doktor hsg sonrası gebe kalabilirsin test yap ona göre ilaç başlayacağız dedi polikistik over var o yüzden çok aşırı şüpheli döllenme tarihi adet tarihi belirsiz olduğu için siz benim gördüğümü görebiliyor musunuz

Eklentiler

• 1000055798.jpg
    1000055798.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 96
Gözle bile zor farkedilen kamerada neredeyse yokmuş gibi duran silik çizgi var ilk 2 dk da çıktı hep bi şüpheli çıkıyor geç döllenme ihtimaline karşı bir hafta daha bekleyip adet olmazsam doktora gidicem hsg çektirdim bayramdan 3 gün önce doktor hsg sonrası gebe kalabilirsin test yap ona göre ilaç başlayacağız dedi polikistik over var o yüzden çok aşırı şüpheli döllenme tarihi adet tarihi belirsiz olduğu için siz benim gördüğümü görebiliyor musunuz
Birde ufak bir ara kanamam oldu tahmini yumurtlama tarihinde tam o dönemde ilişki oldu o yüzden de kafam çok karışık

Arkadaşlar prodoctor erken gebelik testi yaptım ilk negatif çıkıp 15 dakika içersinde falan ikinci silik bir çizgi ortaya çıkıyor ve zaman geçtikçe çizgi belirginleşiyor hamile miyimmmmm? Yoksa kuruma çizgisi mi ? Dün akşamdan beri üç adet yaptım .. Tekli hali ilk 15 -20 dakika çıkan halidir .
Prodoctor hiç bir zaman yalancı pozitif vermedi bende.
Hayırlı olsun ❤️🧿

Hamilesiniz bence,çok kısa süre sonra çıkmış hayırlı olsun

X