Hamilelik testi

e3oct11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
20
9
28
Arkadaşlar merhaba benim adetimim bugün başlaması gerekiyordu ama dün akşam gebelik testi yaptım baya pozitif çıktı ama sabah şimdi tekrar test yapınca sanırım akşamınınkine göre daha silik gibi geldi acaba bir sıkıntı olabilir mi

Arkadaşlar merhaba benim adetimim bugün başlaması gerekiyordu ama dün akşam gebelik testi yaptım baya pozitif çıktı ama sabah şimdi tekrar test yapınca sanırım akşamınınkine göre daha silik gibi geldi acaba bir sıkıntı olabilir mi
Testini paylaşırmısın

Testini paylaşırmısın
IMG_5094.jpeg

İşkini dün akşam yapmıştım diğerini de yaklaşık iki saat önce yaptım
Ay testlerle kafayı yedık kız 😀😀ba
Bende fdun yaptım gözle dahi gorunmedı ondan oncekı gün çok nettı kan verdim 15 çıktı sende kan ver canım bugün gene test yaptım gene sılık

canım testın baya pozıtıf senın kımyasal falan olunca çizgi daha silik çıkıyor. Kan vermelısın gecıkmenın ılk günü olduguna emınmısın bu arada cok kırmızı çünkü :))) hayırlı olsun.
Evet ben de baya şaşırdım zaten pozitif görmeyi beklemiyordum bugün kan berdin doktora göründüm ama ultrasonda görünmedi

Kan sonucu çıkmadı hala çıkınca hemen paylaşacağım 🙈 doktor da aynısını dedi daha varsa bile çok miniktir diye ama hep bir süphe var içimde
Banada haber ver cnm ya benimde adete 5 gün kala 3.1 cktı 3 gün kala test yaptım beyazımsı çkti randevu aldmda öle vericem kan iş benimkide yukselmistr sennki gbi

Belirtilerin neydi
Aslında normal adet belirtilerim gibiydi belim çok ağrırdı adet zamanı mesela şimdi de ağrı var aynı zamanda göğüslerim de adet dönemi ağrırdı şimdi de ağrıyor ama ek olarak biraz kokular ağır gelmeye başladı ama bu benim kendi hüsnü kuruntum da olabilir😂

X