Evlat Edinme Evlat Edinmek Isteyen Anne Adaylari Bebeklerini Emzirebilmek icin Neler Yapmali?

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Kızlar bir watsap grubu kuruyorum EWLAT EDİNEN ANNELER için dileyen özelden mesaj atsın numarasını sonuçta sosyal medya çokda güvenilir değil dimi ordan daha özel mevzuları konuşabiliriz
WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup sitemizde bu gruplara davet eden, bu grupların reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

Güvenilir olmayan sosyal medya sayesinde tanıdığınız insanları çağırıyorsunuz whatsapp'a.

merhaba arkadaşlar ben burayı yeni okumaya başladım 1 buçuk aydır deniyorum kızım göğsümü tutmuyor sütüm gelmiyor

Merhaba hanımlar. Gözlerim dolarak okudum paylaşımlarınızı. Bizde başvurumuzu yaptık sıraya girdik daha yolun çok başındayız. Kuzumuza kavuşmamız yaklaştığında ben de uygulayacam bu deneyimlerinizi. Coookk teşekkür ederim bana umut olduğunuz için.

Allah hepinizin gönlüne göre versin hanımlar.
Benim annemin 10 sene evladı olmamış.
3 kardeş evlat edinmiş , en küçüğünü emzirmiş , gelmiş annemin sütü 🙏🏻 Sonra da abim ile biz olmuşuz 🤗 5 kardeş büyüdük yani ❤️

X