Evlat Edinme Evlat Edinmek Isteyen Anne Adaylari Bebeklerini Emzirebilmek icin Neler Yapmali?

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
evet arkadaşım burdan bilgilerimizi paylaşalım. ben de biraz araştırdım ama antalyadayız burada bulamadım . gerçi daha bizim sıramız çok. o zaman kadar belki yeni bilgiler paylaşırız.

eylerdogan eylerdogan canım burda sayfamız artık kiminse sahiplendik :halay: mawi07 mawi07 canım bilgi almadım bu konuda ama araştırıyorum yavaştan evimde kalorifer tesisat çalışması war bebeğim için yenilik yapıyoruz yuvamız da herşey tam olsun zaten bir o eksik:KK12:
arkadaşlar merhaba bu birim türkiyede sadece ankarada gazi üniversitesinde var evlat edinen ve emziremeyen anneler için kurulmuş bir birim telefonlada bilgi veriyorlar şehir dışı için

DR Canan TÜRKYILMAZ bu birimi kurmaya nasıl karar verdiğini anlattı ağlayarak çok duygusal tatlı bir bayan bir hanım geldi diyor yenidoğan bölümüne dediki ( hocam ben bu bebeği 20 gün oldu evlat edindim kucağıma aldığımdan beri sütüm geliyor napıyım emzirsem zarar verirmi dedi )Bunun üzerine karar verdim böyle bir bölümün var olması gerektiğine bebek gelmeden 2 veya 2,5 ay önce başlayın ilaca diyor masaj yapıyorlarmış merkezde pompa ile uyarıyorlarmış birde bazı bitki çayları doğum kontrol ilacı ve mide ilacı kullanılıyor prolaktin hormonu için sütün gelmesi böyle sağlanıyormuş birde inanın ve çok isteyin diyor herşey beyinde bitiyor inşAllah bir kezde olsa hepimiz yaşarız o duyguyu ben önümüzdeki ay başlıycam kısmetse sıram 11 :)

DR Canan TÜRKYILMAZ bu birimi kurmaya nasıl karar verdiğini anlattı ağlayarak çok duygusal tatlı bir bayan bir hanım geldi diyor yenidoğan bölümüne dediki ( hocam ben bu bebeği 20 gün oldu evlat edindim kucağıma aldığımdan beri sütüm geliyor napıyım emzirsem zarar verirmi dedi )Bunun üzerine karar verdim böyle bir bölümün var olması gerektiğine bebek gelmeden 2 veya 2,5 ay önce başlayın ilaca diyor masaj yapıyorlarmış merkezde pompa ile uyarıyorlarmış birde bazı bitki çayları doğum kontrol ilacı ve mide ilacı kullanılıyor prolaktin hormonu için sütün gelmesi böyle sağlanıyormuş birde inanın ve çok isteyin diyor herşey beyinde bitiyor inşAllah bir kezde olsa hepimiz yaşarız o duyguyu ben önümüzdeki ay başlıycam kısmetse sıram 11 :)
canım bence çok erken değil mi benim kız 10 erkek 6 ama henüz hiç düşünmedim başlamayı

kızlar iş yerimde tel. yasak. watshap kullanmıyorum. akşam da evde çok vaktim olmuyor. sadece foruma girebiliyorum.
burayı da tamamen terk etmeyin sakın :) ben burdan takip ediyorum sizleri. inşallah herşey istedğimiz gibi olsun .. bu emekleri Rabbim boşa çıkarmasn inşallah.

Arkadaşlar merhaba bugün gazi üniversitesi emzirme destek merkezini aradım randevu almak istedim ama erken dediler aslında cokta erken değil sıra bazen 3 4 iken gelebiliyor önümüzdeki ay giderim artık inşAllah

Arkadaşlar merhaba bugün gazi üniversitesi emzirme destek merkezini aradım randevu almak istedim ama erken dediler aslında cokta erken değil sıra bazen 3 4 iken gelebiliyor önümüzdeki ay giderim artık inşAllah
Ben mail attım Ankara'da olmadığım için ama dönüş yapmadılar :cry:

X