Eşimle boşanmak üzereyim lütfen dua dua dua

Canım eşim iyi birisi demişsin
Allah aşkına nasıl iyi birisi ki sizi boyke üzüyor
Ne hakkı var?
Size en guze dua tavsiyem
Allah'ım hakkımda en hayırlısı ne ise o olsun
Ona da gönlüm razı olsun duasidir

Psikolojisi bana iyi gelmedi eşinizin
Olayları doğru düzgün yonetemedigi belli
Ama sizi yonetecegini anlamış

Eşler birbirine destek olmalı evet ama bu ego tatmini değil hakiki sevgi merhamete dayalı olmalı
Birbirinizle güzelce konuşup evliliğimiz için yuvamız için şunu şöyle yapalım gibi gibi konuşmalısınız
Yok olmuyorsa oldurmaya çalışmayın
Taşıma suyuyla bu değirmen dönmez
Yazdiklariniz çok değerli Allah razı olsun gerçekten. Gizli gizli ağlamaktan helak olmuştum iyi geldinix

Evinden işine giden kadınlık yaoan biriyim. Bildigim kadarıyla o da öyle yani başka bisiler var mi bilmiyorum ki
Olabilir. Çünkü basit bir mevzuyu boşanmaya kadar getirmiş. Sizde biraz güçlü durun boşanmayalım diye ısrarcı olmayın lütfen

Herkes dik durun boşanmak istemiyorum demeyin demiş. Gerçekten böyle dedikçe erkek gözünde değersiz mi oluyorum acaba

Hep kendi hatalarıma odaklaniyorum. O da bunu iyi empoze etti. Nasıl kendime gelirim bilmiyorum yıllarca çok dua ettim iyi bir evliligim olsun babam ve annem.gibi olmayayim diye ama sonuç bu

Hep kendi hatalarıma odaklaniyorum. O da bunu iyi empoze etti. Nasıl kendime gelirim bilmiyorum yıllarca çok dua ettim iyi bir evliligim olsun babam ve annem.gibi olmayayim diye ama sonuç bu
Bu konuda bir hataniz yok ki. Bahane bulmus resmen. Sizde yalvardikca iyice g.tu kalkiyor yapmayin.

Bu sizin karşı tarafa rağmen oldurmaya çalıştığınız bir şeylerin olduğunu gösterir, bu şeylerin olmasına bağlamışsınız öz değerinizi. Yani kaybedeceğiniz asalak yaşam formu bir koca değil size göre, boşanırsanız başarısız olacağınızı düşünüyorsunuz, evli kalmak üzerine bir hayat kurmuşsunuz, bu yıkılırsa kendinizi nerde gerçekleştirebileceğinize dair bir fikriniz yok gibi geldi bana. Lütfen başka amaçlar başka uğraşlar bulun, değer yargılarınızı değiştirmeniz lazım. Kendinizi bir evlilik üzerinden tanımlamamanız lazım. O zaman kurtulursunuz.

Hatamı telafi ederim ama benden ben senin ailene gitmem diyor. Bunu kabul etmediğim için barisamiyoruz. Ailemi çok severdi ama senin ailene çok gittik benimkileri az diyor ki ailesi 15 saat uzaklıkta benimki 2 saat. Kendini doldurmuş
Boşayın bu adamı. Bu nedenle boşanma mı olur? Başkasıyla evlensin de görsün gününü.

X