Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kıızzzllarrrr günaydın 😘

Bugün diyetisyen tartı günüm ve kupon tuttuuu geçen perşembeden beri - 1.85 vermişim :KK71:
Yaaaa sen harikasın 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Ben odaklanmayınxa girmeye yüzüm olmadı
Canım sağolsun kuzum iyi ol yeter ki🫶❤️
Carsamba menum
Sabah
Yarim haslanmis yumurta
2 tb ekmegi
1 yumurta ile menemen

Ogle
1 tabak nohutlu pilav cok dolu degildi

Ara
4 kare cikolata
Turk kahvesi

Aksam
1 tabak kabak sote
1 Dilim ekmek

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan
Az su ictim bugun 2 ltreyi gecerim
Afiyet olsun canım çok güzel ❤️

Günaydın 😘
senin burda olman benim için büyük motivasyon :KK60:
Canım senin olmanda bana motivasyon ♥️
Sen sende degilsen neredesin kuzum :KK53:
Yine başına buyruk geziyorsun öyle mi :KK62:
Amaaan boş ver çık dolaş sefan olsun bakma bana :KK5:
Yok çok acilmayayim şimdiden 72 gördüm. Aç değilim ama hamile gibi aseriyorum 🙄
aaaa ben bunu nasıl görmedim Elhancığım cevaplamasa... Stresini yönetemediğin bir dönemdesin demek mola ver ama yolundan da fazla uzaklaşma :KK60: :KK50:
♥️
Sağol canım 😘

Uzaklasmam inşallah
Evdeki temizlikten mutfaktaki yemeğe kadar herşey boş. Hiçbirseye elim gitmiyor 😵‍💫
Benki hamurla oynamayı severim onu bile yapmıyorum. Ama hazır yemeğe yöneldim bu ara. Erken kapattım diye kaldırıyorum kendimi. Öyle bişi 🙄

Kızlar antidepresanım bitti diye yazdırmaya gittim daha 17 gün var dediler alamadım 🙄 eve geldim aradım tarafım yok var dedikleri ilaç 🤷‍♀️ daha önce 1 hafta içememiştim de kafam bi dünya olmuştu düzgün adım bile atamıyordum ilacın geri çekilme etkileriymiş 😵‍💫 ne yapacağım ben ya 😭
Bıktım artık bırakmak istiyorum ama son gittiğimde genel hayat üzerine konuştuk sonra bana daha 1 sene kullanın sonra yine görüşürüz dedi. Garip cevaplar da verdiğimi düşünmüyorum halbuki 🤷‍♀️

Kızlar antidepresanım bitti diye yazdırmaya gittim daha 17 gün var dediler alamadım 🙄 eve geldim aradım tarafım yok var dedikleri ilaç 🤷‍♀️ daha önce 1 hafta içememiştim de kafam bi dünya olmuştu düzgün adım bile atamıyordum ilacın geri çekilme etkileriymiş 😵‍💫 ne yapacağım ben ya 😭
Bıktım artık bırakmak istiyorum ama son gittiğimde genel hayat üzerine konuştuk sonra bana daha 1 sene kullanın sonra yine görüşürüz dedi. Garip cevaplar da verdiğimi düşünmüyorum halbuki 🤷‍♀️
ah bu ilaçlar... bunu Diyetisyeninle paylaş mutlaka :dua:belki bırakman için bir adım olur rahat geçirirsin kendini koşullama

ah bu ilaçlar... bunu Diyetisyeninle paylaş mutlaka :dua:belki bırakman için bir adım olur rahat geçirirsin kendini koşullama
Sürekli aldığımız eczacıya soracak eşim bakacak bakalım bazı ilaçları 15 gün önceden alabiliyormuşuz 🙏 eğer öyle olursa p.tesi yine gideceğim. Bir de korkutmuştu daha önce dr beni birden kesilirse halüsinasyon görebilirmişim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

kızlar yaa regl öncesi ağrılarıma bacak ağrısı eklendi daha önce olmuyordu felaket bacak ağrısı yaşıyorum bikaç gündür. Ağrı kesicide almak istemiyorum niye böyle oldum sanki romatizma gibi :KK14: Mthn83 Mthn83 sende mi vardı bu bacak ağrısı son günlerde? regl ile mi alakalı mevsimsel mi çözemedim...

Sürekli aldığımız eczacıya soracak eşim bakacak bakalım bazı ilaçları 15 gün önceden alabiliyormuşuz 🙏 eğer öyle olursa p.tesi yine gideceğim. Bir de korkutmuştu daha önce dr beni birden kesilirse halüsinasyon görebilirmişim 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
prozc kullanıp bırakanlarda bu sorunlardan bahsetmiş o yüzden korkup başlamadım ben o_O

kızlar yaa regl öncesi ağrılarıma bacak ağrısı eklendi daha önce olmuyordu felaket bacak ağrısı yaşıyorum bikaç gündür. Ağrı kesicide almak istemiyorum niye böyle oldum sanki romatizma gibi :KK14: Mthn83 Mthn83 sende mi vardı bu bacak ağrısı son günlerde? regl ile mi alakalı mevsimsel mi çözemedim...
Bende de olur üstüne bir de kramp girerdi regldir canım

Bu ara Ben de çevremde çok duyuyorum canım bende vardı genelde bu adet öncesi adet sırası ağrılarına kemik ağrıları eklenmiş durumda

Çok güzel bir metne denk geldim. :confused:
👇👇👇
Harika bir boşvermişliğin içindeyim Konuşmayanla konuşmuyorum.
Aramayanı aramıyorum.
Sevmeyeni sevmiyorum.
Bundan sonra işiniz düşerse.
Benim de canım isterse.
.
:63::63::63::63:
Tam WhatsApp durumu olacak yazı
Bana durum yasak, kaynanam ( oğlum) yasakladı, asla bişey paylaşmıyorum
Aslında hiç sevmem paylaşmayı da, paylaşanlara bakmayı da

Yok canım tansiyon problemi şimdiye kadar yaşamadım.

Sarımsak iyice düşürmez mi canım. Ben mi yanlis biliyorum.

Sağol canim

Yok canım okuldayim halen daha. Ölçüm de yapamadım.

Şekerli çay içtim teneffüste. Bir bardakta derse aldım geldim ama yok etki etmedi. İkinci teneffüste daha da hissetmeye başlayınca müdür yardımcımız ayran alıp gelmiş tuz katıp iyice içtim. Ondan sonra sanki duzeldim biraz en azından ayakta durabiliyorum.

Şimdi daha iyiyim. Sabah daha kotu idim

Tuzlu ayran içtim hocam. Üçüncü ders müdür bey odasına çağırdı. Odasına giderken nerdeyse düşecektim kameradan izliyormuş. Dışarı çıktı. Oturttu artık. O arada müdür yardımcısı da ayranı getirdi. Sonra biraz kendime geldim.
Bugün nasılsın canım

Öyle deme canim ya sen atak yaparsin eminim benimde birden gitti mutlu muyum evet ama herkes kilo verince daha çok mutlu oluyorum
Hayırlısı canım
Pazartesi 76 ları gördüm, Salı 74
Vakalım cumartesi ne çıkacak
Ödem çok fazla, kabızlığı da çözersem belki geçen haftayla aynı olurum🤲🏼🤲🏼

Ama sağlığa çok yararlı benim görüşümde. Zaten biraz araştırınca öyle de . Ama karşı düşünenler de var saygı duyarim
Sağlık yönü bende tartışmaya kapalı, çok anlattım, kimseyi inandıramadım, herkes neye inanırsa inansın, ben açlıkta çok mutluyum, vücudumun kendini yenilediğine inanıyorum, abartmadan ve tekniğine uyarak, doktor kontrolünde yapmakta fayda var

Bu ara Ben de çevremde çok duyuyorum canım bende vardı genelde bu adet öncesi adet sırası ağrılarına kemik ağrıları eklenmiş durumda
Evet kemiklerim sizliyor resmen😐

Oğlum ateslenmis hasta bende eve erken geldim
Yarın da final sunumu var hoca sadece heyet raporu kabul ediyormus yandik ki yandik 🙁

Screenshot_20240516_174046_LIFE Fasting.jpg

Evet ilk 24 saatimi tamamlamak üzereyim eve gidince açarım muhtemelen
İlk denemede çok zorlamayacagim
Ama güzel geçti günüm yemek yemeden ☺️ sadece bilin bakalım nede zorlandim:)

X