Ea ilk 10 bin hedeflesem uzulur muyum bu kapasiteyle?

Evet katılıyorum sizee ancak şöyle bir gerçek vardır sınav son 3 ay basılarak kazanılır
bilemiyorum ben 2 sene önce deneme amaçlı girdim yksye. kendi sınav zamanında sayısal sıralamam oldukça iyiydi. yine iyi yaptım. biraz kapasiteye bakıyor bence. 300 binlerden 10 binlere çekilmesi hayal

bilemiyorum ben 2 sene önce deneme amaçlı girdim yksye. kendi sınav zamanında sayısal sıralamam oldukça iyiydi. yine iyi yaptım. biraz kapasiteye bakıyor bence. 300 binlerden 10 binlere çekilmesi hayal
Ya abla haklı olabilirsin ben de 3k'ya cok zor cektim mesela evet kapasiteyle ilgisi olabilir. Yks bir garip cidden 🥹

sınava ne kaldı netler ne durumda ondan bahsetmen lazım. lise sınavında da düşük yüzdelik iyi değil ki. ayrıca lise mi kaldı yahu. netler kaç. matematikte kaç net yapıyorsun denemelerde? Türkiye geneli denemeler özellikle çok belirleyici
Şu an konu bitirmeye çalıştığım için pek deneme yapmiyorum.Ama 2023 tyt de matematik netim 12.75 ti 40 soruda

Günde ortalama kaç saat çalışıyorsun Aralık ayında?Ben 4 saate cikabiliyorum en fazla.
Niye az çalışıyorsunuz? Ayrıca bir işte mi çalışıyorsunuz? Meşguliyetleriniz yoksa ders çalışmaya daha çok ağırlık verin. Edebi eserleri okuyun ki sınavda çıkıyor sanırım edebiyat kısmında, ayrıca paragraf sorularında da yardımcı olur.

Niye az çalışıyorsunuz? Ayrıca bir işte mi çalışıyorsunuz? Meşguliyetleriniz yoksa ders çalışmaya daha çok ağırlık verin. Edebi eserleri okuyun ki sınavda çıkıyor sanırım edebiyat kısmında, ayrıca paragraf sorularında da yardımcı olur.
Şu an hastanedeyim tiroidlerimde sıkıntım var ve sanırım bipolarimi da etkiliyor.Bipolar hastasıyım ve 4 çeşit ilaç kullanıyorum tiroid ilacı ve benexolle birlikte 6.
Notmla insanlar bile sınav döneminde iniş çıkış yaşarken benim için durum çok daha zor.

EA'da sıralamadan anlamam ama İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi için bakayım dedim. Edebiyat ve Matematikten yarı yarıya netlere rağmen 2022 senesinde 5000 küsur sıralamaya denk gelmiş.

EA'da sıralamadan anlamam ama İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi için bakayım dedim. Edebiyat ve Matematikten yarı yarıya netlere rağmen 2022 senesinde 5000 küsur sıralamaya denk gelmiş.
2022 kolay bir sınavdı bunun da etkisiyle netler yüksekti,sınavın zorluk seviyesine göre değişiyor

X