Ea ilk 10 bin hedeflesem uzulur muyum bu kapasiteyle?

falwlessone1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
847
113
Liseye son 3 ay gerçekten kıytırık bir çalışmayla girdim ve lise boyunca 1 ay günde düzenli 4 saat -ki bu benim algıladım göre ortalama bir çalışmadır- bile ders çalışmadım 7 yıldır da ders çalışma düzenim yok doğru dürüst.

Liseye giriş yüzdelik dilimim 7.94tu ve bu sene mezun senem. Sizce Kasım ortasından beri düzenli çalışsam ea da ilk 10 bine girer miyim bu kapasiteyle?

Yani 1-2-3 dilim olsa neyse ya benim bile 2 ya da 3 tü galiba hatırlamıyorum ea da 26 bin sıralama yaptım fen lisesinde değilsiniz ki çalışmadan o sıralamayı yapabilin
Belki de sayisalcisinizdir bilemem orasını.Ama bizde liseye yanlış hatırlamıyorsam 13luk dilimle giren kız ilk 5 bin gibi bir şey yaptı eada.

Neden olmasın ?

Geçen yıllarda İstanbul'da bir lise, üniversite yerlestirmelerini paylaşmıştı.Liseye %8-10 ile girenler Yks.de 3 bine 5 bine girmişti.

Siz elinizden gelenin en iyisi yapmaya çalışın,hedefinizi en yükseğe koyun.Ancak bu şekilde başarıyı yakalarsınız.Boş konuşanlara kulaklarınızı tikayin.Çalismak her şeydir 👍

sınava ne kaldı netler ne durumda ondan bahsetmen lazım. lise sınavında da düşük yüzdelik iyi değil ki. ayrıca lise mi kaldı yahu. netler kaç. matematikte kaç net yapıyorsun denemelerde? Türkiye geneli denemeler özellikle çok belirleyici

sınava ne kaldı netler ne durumda ondan bahsetmen lazım. lise sınavında da düşük yüzdelik iyi değil ki. ayrıca lise mi kaldı yahu. netler kaç. matematikte kaç net yapıyorsun denemelerde? Türkiye geneli denemeler özellikle çok belirleyici
Evet katılıyorum sizee ancak şöyle bir gerçek vardır sınav son 3 ay basılarak kazanılır

X