Dysona gerek var mı sizce?

siyahinbeyazi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
59
27
Arkadaşlar ben çeyiz diziyorum. Dün roborock q7 max plus aldım, 20 bin verdim. Evde de onu kullanıyoruz harika temizlik yapıyor. Ben de çalıştığım için hafta içi robot haftasonu bir gün dip köşe ben süpürürüm diye düşünüyorum. Yanında bir süpürge daha alacağım kendi yapacağım temizlik için. Dyson v15 düşünüyorum ama v15 25 bin olmuş. Sizce haftada bir süpürmek için dyson gerekir mi yoksa daha uygun fiyatlı mı almalıyım?

Ve daha uygun fiyatlı önereceğiniz süpürge var mı?

S8 çıkmışken neden q7 max aldığınızı anlayamadım.
S ve q serisi arasındaki farkları biliyorsunuzdur muhtemelen.
Dysona karşı bir insandım ama eşim kendine aldı, çocukluğumdan beri evde rainbow kullanılır.
Benimki bozuldu birkaç sene önce, yaptırmadım.
Gördüm ki dyson dikey haliyle rainbowun performansına yaklaşmış.
Bence gerekli, evde yüksek emiş gücü olan bir süpürge şart.
V15 in de üstüne yeni model çıktı bu arada, eğer alacaksanız onu alın.

Bence gerekli. Dyson alamıyorsan şu an alternatif dikey süpürge bak. Büyük süpürgeyi derin temizlikte kullanırsın, robotu günlük temizlik yaparken. Yanına da dikey anlık dökülen şeyleri temizlemek için gerekiyor bence. Yemek hazırlarken dökenleri falan toplamak için hızlı hafif bir şey.

Bende hem robot hem dyson almıstım. Annemde evde robot kullanıyor ama evım küçük diye dyson ı götürdüm. Benım v12 böyle bır rahatlık olamazzzzzzzz. Aşırı üşengeçimdir. Eskiden ev süpürmeyi değil silmey severdım daha kolay dıye. Simdi süpürmek daha kolay. V12 ıle gen5 ağırlıkları eşitse tabıkı son cıkanı al ama bence al yanı.

Robot süpürgeye çok para verdim üstüne Dyson a da çok para veresim yok diyorsanız bosch dikey Süpürgeleri de düşünebilirsiniz 7 serisi çift bataryali olan işinizi görür. Robotu her gün çalıştırıp dikeyle de haftada bir genel temizliğinizi yaparsınız ikisi yeterli olur

Dyson v15 i kendi sitesinden 9taksite 14000 e almıştım zamanında. Bence fiyatını hak eden bir ürün ama bazı eksileri var tabi . Mesela çalışması için açma tuşuna basılı tutmak gerekiyor. O da bir süre sonra parmakları ağrıtıyor

Dyson v15 var bende mart ayından beri on yıldır evliyim neden daha önce almadım diyorum. Dyson eve geldiğinden beri başka süpürge çalıştırmadım

Bende hem robot hem dyson almıstım. Annemde evde robot kullanıyor ama evım küçük diye dyson ı götürdüm. Benım v12 böyle bır rahatlık olamazzzzzzzz. Aşırı üşengeçimdir. Eskiden ev süpürmeyi değil silmey severdım daha kolay dıye. Simdi süpürmek daha kolay. V12 ıle gen5 ağırlıkları eşitse tabıkı son cıkanı al ama bence al yanı.
V12 2.2 gen5 3.5 kg bana gen5 aşırı ağır geldi

Dyson çok güzel bendeki v10 ama V12 almanızı daha çok tavsiye ederim tetiğe basmak sıkıyor insanı bir tek v12 de o yok diye biliyorum. Halının ciddi ciddi temizlendiğini hissettiriyor darbeli başlıkları sayesinde gerçekten çok güzel temizliyor evi. Önceden philips maraton vardı evi hep eşime süpürttüğüm için eşim sıkılmış dyson almış kablo sorunu hortumu falan yoruyo bi zaman sonra pratik değil.

X