Dikey supurge yardim

rainbo35

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
82
31
26
Dyson v8 mi philips speed pro maxmi lütfen kullanıcılardan yorum istiyorum kafam çok karıştı.

SpeedPro Max'ten memnundum, ben kötü kullandığım için artık kullanılabilir değil ama o dediğim gibi benle alakalı bi sorun. Fiyatları arasında ne kadar fark var?

Geçen cuma dyson V8 aldım. Süpürgelerin ferrarisi gibi birşey. Sadece şarj sorunu var. 40 dk süpürüyor. Sonra 5 saat şarj oluyor. Ama öyle güzel süpürüyor ki.. bayildimmmm... Keşke çok daha önce alsaydım.
V8de çalıştırma tuşuna elle basmak gerekiyor devamlı. Son sürümde öyle değilmiş. Maddi imkan varsa son sürüm olanı alın derim

Dyson v8 mi philips speed pro maxmi lütfen kullanıcılardan yorum istiyorum kafam çok karıştı.
Dyson v8 derim ama bunda da koltuk süpürme başlığı yok. Philips te var ama philips in eksi bi yönü var. Sünger filtre. Ayni büyük toz hazneli elektrikli supurgelerde olan sünger filtre speed pro da da var. Bu çok saçma bana göre. O yüzden v8 daha mantıklı ama onun da ekstradan parca almak zorunda kalabilirsiniz. Dyson olsun koltuk süpürme olsun derseniz o da v12 de var. Ama v12 nin de haznesi çok küçük hatta en küçük diyebilirim. Karar vermek çok zor. Hayaller v15 ya da gen5 😍

X