Derdi olup derman arayana reçete

Bu kadar hırçın olmanızı neye borçlusunuz bilemiyorum. Ama hiç gerek yok buna hayat çok kısa
Hırçın değilim aslında siz yanlış yaptığınızı kabul etmemek yerine insanları anlamıyor diye ne bileyim hırçın diye etiketlemek yerine kendinize odaklansanız daha iyi görürsünüz.
İki yerde de yanlış yazdığınız için düzelttim. Alıntı yaparken de düzeltin belki yanlış ifade vardır sonuçta.
Kendinizin yanlış yazdığı yer varsa da aa bu kelime öyleymiş cidden deyin işte. Bu kadar basit.
İnsanız hepimiz yanlış yazabiliriz ama okumak ona göre hareket etmek vs önemli yani

İlk denildiğinden sonra defalarca kontrol ettim. Hatta kaynak elimde kitap olarak da mevcut buradanda kontrol ettiğimde eksiksiz yazdıgımı teyit ettim siz konuyu karışık bulmuş olabilir misiniz

A antisiyete boş verin bence takilmayin yazilanlara, öncelikle kaynağın sahihligini bilemem bir şeyi paylaşmadan evvel doğru olduğundan emin olmak gerek tabii. Ama onun haricinde size fazla tepki gösterilmiş diye dusunuyorum.
Mesela ben son cümleyi yanlis falan anlamadim direkt doğru anlamiştim, demek ki o anki algilayis tarzina gore degisebiliyor, bu kadar tepki vermeye gerek yoktu arkadaslar

A antisiyete boş verin bence takilmayin yazilanlara, öncelikle kaynağın sahihligini bilemem bir şeyi paylaşmadan evvel doğru olduğundan emin olmak gerek tabii. Ama onun haricinde size fazla tepki gösterilmiş diye dusunuyorum.
Mesela ben son cümleyi yanlis falan anlamadim direkt doğru anlamiştim, demek ki o anki algilayis tarzina gore degisebiliyor, bu kadar tepki vermeye gerek yoktu arkadaslar
Evet bende farkındayım. İlk defa kadınlar kulubunde bir paylasim yapmak istedim. Bu sitenin üyelerini bu kadar hırçın eleştirel olarak görmem üzdü beni. Baska sitelerdede uyeligim var ancak hic bu uslupla karsilasmadim.

Evet bende farkındayım. İlk defa kadınlar kulubunde bir paylasim yapmak istedim. Bu sitenin üyelerini bu kadar hırçın eleştirel olarak görmem üzdü beni. Baska sitelerdede uyeligim var ancak hic bu uslupla karsilasmadim.
Olsun olsun sıkmayın canınızı bu tarz yanlis anlasilmalar olabiliyor 🤗

X