Derdi olup derman arayana reçete

5. size ait bir dua ve sevabının açıklaması için size izin verilmemiş mi?
yanlış mı okudum diye tekrar tekrar okudum bana ait bir dua sevabını açıklamama izin verilmedi yazıyor gerçekten
kendinizi mesih falan mı sanıyorsunuz anlayamadım

Düzgün okur musunuz orda bahsedilen kişi ben değilim konunun en başında isa as rivayet edildiği yazıyor.
5. bana ait bir dua sevabını açıklamama izin verilmedi demişsiniz
belkide sizin kendinizi daha doğru ifade etmeniz gerekiyordur :KK70:

5. size ait bir dua ve sevabının açıklaması için size izin verilmemiş mi?
yanlış mı okudum diye tekrar tekrar okudum bana ait bir dua sevabını açıklamama izin verilmedi yazıyor gerçekten
kendinizi mesih falan mı sanıyorsunuz anlayamadım
ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ KONUYU AKTARSIN DUA BÖLÜMÜNE MUNE Mune Mune

Sonra baktım orada sadece dua isteyenler yazıyordu. Benim amacım dua istemek değilki tamda sıkıntı içindeki inançlı insanlara fayda sağlamaktı.
kıyamam ya :)
niyetiniz iyi anlıyorum ama yanlış anlaşılmaya çok açık bir yazış olmuş sona kadar iyiydi son cümleyi okuyunca allah allah ne oluyor dedim :KK70:

Hadis büyüklerin sözleri veli alim bu konularda eksik aktarım yapmak doğrı değil ki. . yanlış okuyan bence uykusuzluğun azizliğine uğrayanlar ya da üstünkörü okuyanlar😂 Hay Allah
ay allah aşkına bana ait bir dua diyorsunuz yahu :KK70: bana ait ne demek

kaç yıllık müslümanım hayatımda hiç kimseye bana ait bir dua demedim enteresan bir cümle o ... herkes mi yanlış anladı ? hiç ben mi yanlış ifade ettim acaba demiyorsunuz ısrarla

kaç yıllık müslümanım hayatımda hiç kimseye bana ait bir dua demedim enteresan bir cümle o ... herkes mi yanlış anladı ? hiç ben mi yanlış ifade ettim acaba demiyorsunuz ısrarla
İlmi paylaşım yapanların sitesinden alıntı yaptım oradakiler niye sen Allah mısın isa mısın mesih misin demiyor demekki herkes düzgün okuyor tekrar okur musunuz yanlış olarak gördüğünüz yerde

Lütfen cümleyi baştan okuyun.

İlmi paylaşım yapanların sitesinden alıntı yaptım oradakiler niye sen Allah mısın isa mısın mesih misin demiyor demekki herkes düzgün okuyor tekrar okur musunuz yanlış olarak gördüğünüz yerde

Lütfen cümleyi baştan okuyun.
ayş tamam bizler yanlış okuyoruz siz haklısınız.

X