Derdi olup derman arayana reçete

Konunun sonundaki cümle ne gerçekten tuhaf
O kadar zikirle sevap yazdınız Konu dikkat çeksin diyemi bana özel dua sevabı gizli dediniz
Öyleyse zikride size özel kalsaydı
Ne bu şimdi

Son zikirin açıklaması sadece faceteki cübbeli sayfasında çıkıyor. Altında da İsa Peygamber in bu sözü söylediği yazıyor.

Konu sahibi de bu yazıyı bir yerden alıp paylaşmış.

Buraya uygun bir konu değil bu.
Herkes "Derdine derman olacak bu, ben vesile olayım, sadece bilgi" diye kendi inancınca buralara yazarsa olmaz ki.
Hem herkesin dua anlayışı da aynı değil, herkesin inancı da bir değil.
Bu duayı, bununla en çok ilgilenenlerin olduğu yere açmanız uygun (O da dua bölümü).

Buraya uygun bir konu değil bu.
Herkes "Derdine derman olacak bu, ben vesile olayım, sadece bilgi" diye kendi inancınca buralara yazarsa olmaz ki.
Hem herkesin dua anlayışı da aynı değil, herkesin inancı da bir değil.
Bu duayı, bununla en çok ilgilenenlerin olduğu yere açmanız uygun (O da dua bölümü).
Ben uzun zamandır buralardayım ama forumu hiç kullanmadım şimdi bunu kaldırmam mı gerekiyor anlamadım

Bugüne değin böyle bir detay okumadığım ve sözkonusu zikirler cübbeli vb kişilerin blog hesapları ve face sayfalarında çıktığı için ; gerçekliği ve detayına dair esas kaynaktan teyit almadan yazmaktan kaçındım.
Cübbeli Ahmet Hoca değil sadece bir çok başka alandaki hoca bu zikirlerin faziletinden bahseder alanında uzman değilim ancak geçmiş zamanlarda yaşamış buyük bir zatın kitabında yazar kaynak olarakta gösterilir (ilahi armağan)

X