Jinekoloji Dayanılmaz regl ağrısı

Marshmallowwws

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
67
42
27
İyi akşamlar hanımlar 26 yaşında bekarım ve artık bu regl ağrılarına dayanamıyorum ne iş hayatım ne sosyal hayatım hepsini etkiliyor. Doktora gittim kaç kere normal diyor ama normal bir ağrı değil ve 5 gün boyunca sürüyor bu ağrı. Aynı durumda olanlar var mı tavsiyelerinize çok ihtiyacım var 😔

Magnezyum kullandınız mı hiç bilmiyorum ama kendim eczaciyim magnezyum eksikliği kanda çıkmayan bir durum. Çünkü çoğunlukla kaslarda yer alıyor. Kramp konusunda gerek regl gerek normal ağrı vs temelinde magnezyum eksikliği yatabiliyor. Zaten gerekli bir mineral bir araştırmanızı hekiminize eczacınıza danışmanızı öneririm çok rahatlattı diyen insanlar oldu

İyi akşamlar hanımlar 26 yaşında bekarım ve artık bu regl ağrılarına dayanamıyorum ne iş hayatım ne sosyal hayatım hepsini etkiliyor. Doktora gittim kaç kere normal diyor ama normal bir ağrı değil ve 5 gün boyunca sürüyor bu ağrı. Aynı durumda olanlar var mı tavsiyelerinize çok ihtiyacım var 😔
Bekarken benim de agrilarim dayanilmaz boyuttaydi, aglayarak ise / okula gidip geldim hep.
Ne pcos ne baska birsey cikmamisti bende de. Evlendim gecti.

Magnezyum kullandınız mı hiç bilmiyorum ama kendim eczaciyim magnezyum eksikliği kanda çıkmayan bir durum. Çünkü çoğunlukla kaslarda yer alıyor. Kramp konusunda gerek regl gerek normal ağrı vs temelinde magnezyum eksikliği yatabiliyor. Zaten gerekli bir mineral bir araştırmanızı hekiminize eczacınıza danışmanızı öneririm çok rahatlattı diyen insanlar oldu
Kullandım 2 ay ama bir fayda görmedim ondanda 😔

Ben çok ağrı çekersem biraz sıcak su ile duş alıyorum masaj yapıp çok sıcak değil ama. İlk gün. Üstüne de bitki çayı içip ağrı kesicimi alıyorum. Başka yapacak birşey yok ilaçtan başka çözüm yok benim için ama zaten ilk gün ve ertesi gün ağrım oluyor sadece
5 gün sürmesinde bence bir sıkıntı var. Arkadaşım da kist çıktı başka Dr mı gitseniz inşallah birşey yoktur.🙏

Evlendim geçmedi hala aynı ilk gün ağrım çok oluyor. Civanperçemini denemiştim ağrı için meğer adet söktürücü etkisi de varmış ağrım olmamıştı onu içince ama felaket bir regl geçirmiştim yazdım ama tavsiye etmiyorum😬

Offfff offff adet sancıları her ay kusmalı yataklı döşekli olurdum bende şimdi 6 aylık hamileyim doğumdan sonra inşallah düzelir 27 yaşındayım bende.. kas gevşetici içerdim apr…x içerdim o bile fayda etmezdi her ay iğneye giderdim anca öyle eşim belime masaj yapardı o çok iyi geliyordu sadece başka da hiçbir şry iyi gelmiyor

Offfff offff adet sancıları her ay kusmalı yataklı döşekli olurdum bende şimdi 6 aylık hamileyim doğumdan sonra inşallah düzelir 27 yaşındayım bende.. kas gevşetici içerdim apr…x içerdim o bile fayda etmezdi her ay iğneye giderdim anca öyle eşim belime masaj yapardı o çok iyi geliyordu sadece başka da hiçbir şry iyi gelmiyor
Sizin evlendikten sonra geçmemiş buda neye göre oluyor acaba bir umut dedim evlenirsek bir gün falan ama. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah düzelir 😊

X