Çatlatma iğnesi sonrası 14.gün negatif

Olmadı zaten test yaptım şimdi negatif hayalet çizgi bile yok
Herkes çok heycanla bekliyor biliyorum ama adet gününüz geçtikten sonra test yapın. Ayrıca bu brkleyiş stresi sanki negatif etki yaratıyor. Ben de çatlatma iğnesi sonrası çok heycanla burda bekledim. Kan verdiğim gün regl oldum. Umarım bebişleirnize kavuşursunuz. Birqz akışa bırakmaya karar verdim ben. Süreç stres ve üzüntü yaratıyor. Siz kendinize stres yaratmamaya çalışın canlar

Benimde 16.ci günüm hala tek çizgi sizce bir durum değişikliği olur mu kızlar?

Kızlar yardımcı olurmusunuz ben ilk bu ay denedim femara ve ovitrelle bugün 15.ci gün hala tek çizgi sizce döner mi?

İnstada dr Mfk diye birini bulmuştum ondan aldığım eş paketi diye vitaminler var. Ama aynı anda özele gittiğim için vitaminlere başlamamıştım. Bir arkadaşım o mfk ilaçları sayesinde gebe kaldı. Bu ay onları kullanıcam. Daha dr’a gitmemi gerektiricek bir durum kalmadı
Merhaba. Bana özelden bu vitaminlerin isimlerini yazabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, bugün çatlatma iğnesi nin 14.günü kan sonucu negatif benim gibi olup sonradan pozitif gören var mıı???

İnstada dr Mfk diye birini bulmuştum ondan aldığım eş paketi diye vitaminler var. Ama aynı anda özele gittiğim için vitaminlere başlamamıştım. Bir arkadaşım o mfk ilaçları sayesinde gebe kaldı. Bu ay onları kullanıcam. Daha dr’a gitmemi gerektiricek bir durum kalmadı
Kullanıp hamile kaldınız mi

X