Çatlatma iğnesi sonrası 14.gün negatif

en sağlıklısı kan vermek canım benimde 12. gün dayanmadim yine test yaptım ama kaset test vardi erken gebelik testi yoktu 🤦‍♀️negatif çıktı benimde

Kızlar merhaba ben ilk defa ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Bugün 12. gün test yaptım negatif çıktı. Ama inanılmaz gögüs hassasiyetim var. Çok ağrı yapıyor. Sonrasında pozitife dönen var mı? Regl düzensizliğim olduğu için ne zaman regl olcağımıda bilmiyorum.

Kızlar merhaba ben ilk defa ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Bugün 12. gün test yaptım negatif çıktı. Ama inanılmaz gögüs hassasiyetim var. Çok ağrı yapıyor. Sonrasında pozitife dönen var mı? Regl düzensizliğim olduğu için ne zaman regl olcağımıda bilmiyorum.
iğne gününü saymazsak 14. gün kan verdim 2.30 çıktı yani negatif 15. gundeyim ama regli olmaya dair en ufak bir belirti bile yok sadece akintim var. benimde regli duzensiz

iğne gününü saymazsak 14. gün kan verdim 2.30 çıktı yani negatif 15. gundeyim ama regli olmaya dair en ufak bir belirti bile yok sadece akintim var. benimde regli duzensiz
Benim regl ağrısı gibi sancım oluyor sonra geçiyor ama halen gögüslerim ağrıyor. İğne gününü saymazsak bugün 13. gün sabah test yaptım oda negatif çıktı. Çok sonradan silik oluşmuş ama görmek bile çok zor. Kurumadan da oluşmuş olabilir. Dr’um 16. gün kan ver dedi sadece. Pozitife dönen var mı aranızda.

Benim regl ağrısı gibi sancım oluyor sonra geçiyor ama halen gögüslerim ağrıyor. İğne gününü saymazsak bugün 13. gün sabah test yaptım oda negatif çıktı. Çok sonradan silik oluşmuş ama görmek bile çok zor. Kurumadan da oluşmuş olabilir. Dr’um 16. gün kan ver dedi sadece. Pozitife dönen var mı aranızda. ben hala regli olmadım iğne gününü de sayarsak 17. gundeyim ara ara kasıklarıma ağrılar giriyor dediginiz gibi birde göğüs uçlarım hassas ve akintim var
doktorunuzun dediği gün kan verin en iyisi daha kesin sonuç alırsınız ben hala regli olmadım iğne günüyle beraber 17. gün

doktorunuzun dediği gün kan verin en iyisi daha kesin sonuç alırsınız ben hala regli olmadım iğne günüyle beraber 17. gün
Bugün iğne günüyle birlikte 16. gün kan vermeye gideceğim. Dünden bu yana yaptığım testlerde. Gün ışığında ancak görülecek silik bir çizgi var. Çizgiyi görmek için kör oldum resmen. Ama dün yaptığım testi atmamıştım kendi kendine biraz daha koyulaşmış o pek dikkate almadım. Ağzımın tadı bozuk. Çatalla bir şey şey yerken metalik bir tat geliyor. Reglime 4 gün var. Kendimi bekleyerek strese sokmak istemiyorum. 🥺 bu kadar silik görüp kan testi pozitif olan var mı acaba?

kan testi 2.30 çıkınca ben umudumu kaybettim haliyle hiç bir şey yapmadım ne başka test yapasım var ne de doktora gidesim cuma gününe kadar regli olmazsam gidicem tekrar doktora
Ben de test verdim şu an sonuç bekliyorum. İnşallah senin için geç döllenme olmuştur ve artar olumlu sonuç alırsın canım.

kan testi 2.30 çıkınca ben umudumu kaybettim haliyle hiç bir şey yapmadım ne başka test yapasım var ne de doktora gidesim cuma gününe kadar regli olmazsam gidicem tekrar doktora
Kan testi sonucum çıktı negatif. 0.100 çıktı 😔 halbuki çok ümitlenmiştim. Regl olmama 4 gün var. Onu bekliycez şimdi. Gerçekten çok yorucu bir süreç. Rabbim bekleyen herkesi pozitif sonuçla sevindirsin.

Kan testi sonucum çıktı negatif. 0.100 çıktı 😔 halbuki çok ümitlenmiştim. Regl olmama 4 gün var. Onu bekliycez şimdi. Gerçekten çok yorucu bir süreç. Rabbim bekleyen herkesi pozitif sonuçla sevindirsin.
üzülmeyin demekki daha zamanı değil bende çok üzülmüştüm ama hayırlısı böyle diye düşünmek gerekiyor herşey allahtan tedaviyi ozeldemi görüyorsunuz yoksa devlettemi

üzülmeyin demekki daha zamanı değil bende çok üzülmüştüm ama hayırlısı böyle diye düşünmek gerekiyor herşey allahtan tedaviyi ozeldemi görüyorsunuz yoksa devlettemi
Özel de tüm testleri yaptırdım rahim filminede girdim bir sıkıntım çıkmadı eşimde baktırdı onunda sıkıntısı çıkmadı. Dr’ bu sefer benim kontrolümde çatlatma iğnesi yapalım dedi. Yumurtalar kendiliğinden büyüyünce iğneyi yaptı. 36 saat sonra ilişki dedi sonra gün aşırı değerlendirdik ama sonuç negatif. Şu an regl olsamda kurtulsam modundayım.

İnstada dr Mfk diye birini bulmuştum ondan aldığım eş paketi diye vitaminler var. Ama aynı anda özele gittiğim için vitaminlere başlamamıştım. Bir arkadaşım o mfk ilaçları sayesinde gebe kaldı. Bu ay onları kullanıcam. Daha dr’a gitmemi gerektiricek bir durum kalmadı

İnstada dr Mfk diye birini bulmuştum ondan aldığım eş paketi diye vitaminler var. Ama aynı anda özele gittiğim için vitaminlere başlamamıştım. Bir arkadaşım o mfk ilaçları sayesinde gebe kaldı. Bu ay onları kullanıcam. Daha dr’a gitmemi gerektiricek bir durum kalmadı
bende mfk bireysel takviyesini aldim ama sanki bende yan etki yaptı gibi oldu yüzümde böyle hap hap kaşınan şeyler çıktı sanırım içinde olan birseye alerjim vardı

bende mfk bireysel takviyesini aldim ama sanki bende yan etki yaptı gibi oldu yüzümde böyle hap hap kaşınan şeyler çıktı sanırım içinde olan birseye alerjim vardı
Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda burada güzel haberler paylaşırız. Ben regl oldum. Daha huzurluyum şu an. Önümüze bakıcaz 🙏🏼🤭

X