Çatlatma iğnesi sonrasi

Emnsrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2023
57
29
35
Kizlar geçen hafta perşembe 16.30da çatlatma iğnesi yaptım kendime.ogunden bugüne bir garibim fiziksel ve ruhsal.dunde merakımdan kaset test yaptım çift çizgi çıktı.sizce bu çift çizgi devam edermi.kasiklarimda hafif regl ağrısı oluyor.bide sinek ısırıgi gibi bişey oluyor aniden.yani şöyle soyliyim catlatmadan sonra çift çizgi görüp hamile kalan varmı Merak ettim🙂

Çatlatma iğnesi denilen aslında vücuda hcg hormonu veriyor, o yüzden gebelik testi pozitif çıkması normal.
15 gün sonra test yapın

Çatlatma iğnesi denilen aslında vücuda hcg hormonu veriyor, o yüzden gebelik testi pozitif çıkması normal.
15 gün sonra test yapın
Evet bir garibim halsizim suratım yaniyo adet olcakmisim gibi bir his umarım pozitif test böle devam eder🙂

Kizlar geçen hafta perşembe 16.30da çatlatma iğnesi yaptım kendime.ogunden bugüne bir garibim fiziksel ve ruhsal.dunde merakımdan kaset test yaptım çift çizgi çıktı.sizce bu çift çizgi devam edermi.kasiklarimda hafif regl ağrısı oluyor.bide sinek ısırıgi gibi bişey oluyor aniden.yani şöyle soyliyim catlatmadan sonra çift çizgi görüp hamile kalan varmı Merak ettim🙂
Çatlatma iğnesi vurduktan 14 gün sonra test yapın doğru cevabı o zaman anlarsınız benim 14.günümde adet oldum

Daha erken 14-15 gün geçmesi lazım bahsrttiğiniz belirtiler normal iğneden beta hcg hormonu var çünkü

Merhaba tekrardan aynı tedaviyi oldunuzmu ben 2.kez vuruldum çatlatma iğnesi devam edilmesini gerekiyor
Hayır sadece bir defa tek vuruldum oda tutmadı Kısmet sonra doktorum bana folik asit verdi ve kafaya takmadım artık çok şükür bu ay gebeyim darısı size olsun inşallah

Hayır sadece bir defa tek vuruldum oda tutmadı Kısmet sonra doktorum bana folik asit verdi ve kafaya takmadım artık çok şükür bu ay gebeyim darısı size olsun inşallah
Çok sevindim senin adına sağlıkla sıhhatle doğsun .amin inşallah Allah tüm isteyenlere nasip etsin 🙏🏻

Maşallah🧿 çok sevindim darısı bize bende regl günümü bekliyom gelmezse test yapicam🙂

Sonucunuz ne oldu acaba?

X