Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır kurutma makinası için fikirleriniz?

Ben de çamaşır makinamı değiştirmek istiyorum. Modelini yazabilir misiniz? Yıkamasından memnun musunuz?

Bu bacalı dediğiniz kurutma makinlarının çamaşır makinaları ortak tek bir makina var mı? Yoksa sadece tek kurutma makinası mı?

Arcelik kurutmali camasir makinasi diye geciyor..

Bu bacalı dediğiniz kurutma makinlarının çamaşır makinaları ortak tek bir makina var mı? Yoksa sadece tek kurutma makinası mı?[/QUOTE]

bacalı modeller sadece kurutma makinesi olarak var diye biliyorum.

bacalı kurutmalar çok eski modeller şimdikiler yani kurutma makinaları yoguşmalı

arkadaşlar dün arçelikten 3880 kt modeli kurutma makinamız geldi.Bugün çarşaf ve nevresimleri yıkayıp kurutmaya attım pamuklu dolap kuruluğu programında ama çıkardığımda hala nemliydi.Sinirim bozuldu haliyle.Bu durum normal mi?kupkuru çıkması gerekmiyor muydu?

arkadaşlar dün arçelikten 3880 kt modeli kurutma makinamız geldi.Bugün çarşaf ve nevresimleri yıkayıp kurutmaya attım pamuklu dolap kuruluğu programında ama çıkardığımda hala nemliydi.Sinirim bozuldu haliyle.Bu durum normal mi?kupkuru çıkması gerekmiyor muydu?

Büyük parçalar nemli kalabiliyor, eğer katlı ve fazlaysa. Diğer türlü denedim kurutuyor fakat olan herşeyi bohça gibi içine alarak. Ama her halükarda çok büyük kolaylık ben çok memnunum.

selam :)

çamaşır makinası ile kurutma bir arada olanalardan kullanan var mı? tavsiye alabilir miyim?
performans, sağlamlık vs.

teşekkürler :)

Siemens, Bosh ya da Miele tavsiye ederim. Miele nirvana bence bu işte ama fiyatlar çok uçuk.
Isı pompalı model alın bence, daha sağlıklı. tak fişi çalıştır süpürge gibi heheh
Bnde Siemens WT47Y760TR var, çok memnunum. Tavsiye derim.
1-Oda nem sıcaklığı nerdeyse 1 derece bile etkilenmedi.
2-çamaşırlarda solma çekme olmadı (programında kullandım rasgele atmadım tabii ki)
3-koku falan yapmadı
4-A++ aldım elektriği pek etkilemedi (haftada 3-4 defa çalışıyor en az)
5-Ev tozu inanılmaz azaldı
6-Asma yok, toplama yok, kırışıklık yok ohh beee
Her eve lazım valla. Hele bebekli evler.. kesinlikle makine alsın derim.
Sevgilerrr

kurutma makinesi kullanan arrkadaslar ? son pişmanlıgınız ve yıllardır kullanıp memnun kaldıgınız marka ve modelleri alablrmiyşm :KK70:

Peki a sınıfı b sınıfı kullananlar
Elektrik faturasına ne kadar yansıyor bende alacağım şimdilerde
Hoover kullananlar çok memnun bu ara fiyatları da uygun
Ama b ile a sınıfı arasında 700 tl fark var sizce a+++ almama değer mi ?

Hoover Çinlilere satıldı. Şu an piyasada 2 üretim var, biri Çin malı biri İtalyan. İtalyan bulduysanız alın, kullanın. Çin ise uzaklaşın.

X