Para konusu

Hesabı o ödüyorsa, ben bu fedakarlığı yapıyorum ben istediğimde o yapacak mı diye küçük bir mebla ile sizi denemek istemiş olabilir. Üzerinde durmaya değmez ama devam ederse, sürekli tekrarlarsa ve miktar artarsa uzaklaşın derim. Hesap ödediyse ödedi, hesap kitap yapan erkekten uzak durmak lazım.

Her şeyde de eşitlik olmasin ya. Esitlik diye diye adamlari prenses yaptilar sonra şikayet ediliyor. Bir tatlilarinin kapiya gelmesi eksikti. 😄😄😄 Illa biri prenses olacaksa kadinda daha tatli duruyor. 😀
Onuda yaparlar yakında emin ol sonra erkekler neden böyle diye aglaşiyorlar erkeklere o yüzü veren sizsiniz zaten .

Onuda yaparlar yakında emin ol sonra erkekler neden böyle diye aglaşiyorlar erkeklere o yüzü veren sizsiniz zaten .

Ben hesap ödemek isteyen erkege izin veririm. 2 tabak yemek için de hizmetcisi olmam muhtaçlik degil mevzu cunku ama biraz da adam ödemek istiyor mu ve durumu uygun mu bakmak lazim ya.
Konu sahibinin sevgilisinin asgari ucretli oldugunu yazmislar. Simdi bu adama agir geliyordur muhtemelen soyleyemiyordur. Böyle de olmasin tabi.

Ha yine de 150 lira para alip markete kosacagina kizdan bir tatli ismarlamasni istese oturup yeseler daha iyidi bana gore. 😄😄😄
Direkt elden para alip verme işi bana bi garip geliyir.

Ne yaptı sonra kız arkadaşınız?
Mantıklı bir insandı o böyle ufak tefek şeyler birikti ayrıldı yani soğuma sebebi başlangıcı oldu bu olay sonra devamı geldi hayat şartları zor elbette evlilikte ilişkilerde eşitlik taraftarıyım ama bütçe yonetemeyen insanlar hayatın çoğu alanında plansız oluyor ....Nolacak denip gecilenler ilerde can sıkabiliyor....evlilik bir de

Bence de. Belki adamın yanında nakit yoktu, eve gidene kadar kan şekeri yükselsin diye aldı. Sonuçta 150 liraya ne yiyebilirdi ki?
valla o kadar para harcayacağım, yedireceğim, içireceğim sonra o bana 150 liranın lafını yapacak
anında hayatımdan silerim böyle bi insanı. umarım adam en kısa zamanda ayrılır da kurtulur bundan
adamı cüzdan olarak görürken iyiydi ama
utanmıyor asgari ücretli adamın parasını yemeye

İyi akşamlar herkese.
Gayet güzel giden bir ilişkim var. Sevildiğimi sevdiğimi, değer gördüğümü hissediyorum. Yalnız geçen gün bir şey yaşadım çok kafama takıldı sizlerden de fikir almak istiyorum. Şimdiye kadar para konusunda hiç sorun yaşamadım. Genelde o ödüyor. Tabi bende hesap çoksa yardım ediyorum. Geçen gün param kalmadı dedi ve benden 150 tl istedi. Maaşı henüz yatmamıştı. Verdim tabi bende. Daha sonra bu parayla abur cubur aldığını anladım. Çok şaşırdım bu duruma. Ne düşünmeliyim kestiremiyorum. Siz ne düşünürdünüz? Benden ilk defa bu şekilde para istedi. Yani benden para istemeye değer bir şey miydi ki bu diye düşünüyorum. Ben olsam bu sebeple para isteyemezdim çünkü. Abartıyor muyum?
Yanlış anlaşılmak istemem. 150 liranın lafını yapmıyorum. Sadece aciliyet olmayan bir şey için istemesi bana tuhaf hissettirdi.
Hanımlar öyle yorumlar yapıyorsunuz ki kendimi hiç olmadığım kadar kötü hissediyorum.
Hesaplar konusunda benimde ödeme yaptığım tabiki oluyor. Sadece bu kişiye yüklenmiyorum.
Ona aldığım hediyeler bu 150 tl nin 10 katı hatta fazlası. Bunu söylerken bile utanıyorum.
Sorun para değil. Sorun benden direkt istemesi

Senle aramdaki farkları söylüyüm yok laf çarptılar deme;

1-) Ben senin gibi sadece hesap ‘çoksa’, ‘yardım’ etmem. Bir hesabı o ödediyse mutlaka diğerini öderim.

2-) Küçük bir mebla istese veririm buraya konu açacak kadar kafaya takmam.

3-) Verdiği parayla ne yaptığına bakmam.

Erkekleri cüzdan gibi görmekten vazgeçmezseniz onlar da sizi meta olarak görmekten vazgeçmez.

Diğer konunuzda da görüyoruz ki adam da sizi para olarak görüyor.

Umarım bir farkındalık oluşturabilmişizdir sizde.

Belki karını açtı, yemek alacak parası yoktu abur cuburla karnını doyurmaya istedi. Öğrenciyken ben param olmadığında karnımı doyurmak için çikolata cips çok almisimdir. Herkesin huyu seçimi farklı. İki gün boyunca da onları yediğimi bilirim. Üstelik sağlıklı da beslenen biriydim ama birkaç gün idare etsin diye qlmistim. İki gün kuru ekmek makarna yemek yerine böyle bisi tercih ediyordum.

Hayır önemli olan miktar değil. Ben o miktarı çok harcadım yine harcarım hiçbişey değil. Ama benden aciliyeti olmayan bir şey için para istemesi midemi bulandırdı
Valla benim de sizden midem bulandı. Alt tarafı 150 lira yahu. Ne aldıysa aldı ne önemi var. Ayriyeten abur cubur da bir ihtiyaç. Bazen canım aşırı şekilde kola noodle cips vs. çeker. Hemen markete koşarım. Size abur cuburun bir ihtiyaç olmadığını düşündüren ne ?

150 tl verdikten sonra aburcubur aldığını nasıl öğrendiniz ? Ne kadar süredir birliktesiniz, aburcubur da almak gayet normal olabilir ben de aburcubur çok severim:) ,kötü bir şey görmedim ben.Önemli olan ilerleyen zamanlardaki durumlar siz devamında olan durumlara göre bakarsınız şimdilik bir sorun yok,öyle bir zamanda yaşıyoruz ki son 3-4 senedir insanların maaş günü gelmeden çoktan parası bitmiş oluyor 🥹

İyi akşamlar herkese.
Gayet güzel giden bir ilişkim var. Sevildiğimi sevdiğimi, değer gördüğümü hissediyorum. Yalnız geçen gün bir şey yaşadım çok kafama takıldı sizlerden de fikir almak istiyorum. Şimdiye kadar para konusunda hiç sorun yaşamadım. Genelde o ödüyor. Tabi bende hesap çoksa yardım ediyorum. Geçen gün param kalmadı dedi ve benden 150 tl istedi. Maaşı henüz yatmamıştı. Verdim tabi bende. Daha sonra bu parayla abur cubur aldığını anladım. Çok şaşırdım bu duruma. Ne düşünmeliyim kestiremiyorum. Siz ne düşünürdünüz? Benden ilk defa bu şekilde para istedi. Yani benden para istemeye değer bir şey miydi ki bu diye düşünüyorum. Ben olsam bu sebeple para isteyemezdim çünkü. Abartıyor muyum?
Yanlış anlaşılmak istemem. 150 liranın lafını yapmıyorum. Sadece aciliyet olmayan bir şey için istemesi bana tuhaf hissettirdi.
Hanımlar öyle yorumlar yapıyorsunuz ki kendimi hiç olmadığım kadar kötü hissediyorum.
Hesaplar konusunda benimde ödeme yaptığım tabiki oluyor. Sadece bu kişiye yüklenmiyorum.
Ona aldığım hediyeler bu 150 tl nin 10 katı hatta fazlası. Bunu söylerken bile utanıyorum.
Para verip onunla ne yaptığını takip etmek miiiiii??

İyi akşamlar herkese.
kız arkadaşısın canım, canı çekmiş direk istemiş erkekler kem küm etmezler direk söylerler verirsin vermezsin o sana kalmış birde ne aldığına neden bu kadar takıldınız ? para sizden çıkmış sonuçta

X