Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır kurutma makinası için fikirleriniz?

biocin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
896
21
Ben bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Evimde çamaşır kurutmak için yeterli alanım yok, kurutma makinası alma konusunda kararsız kaldım. Kullanan hanımlar tavsiye eder misiniz?

Kurutma makinasi guzel bir icat bence. Bizde de var.
Daha once bu tur bir konu okumustum ev esyalari bolumunde. Kullananlar da cogunlukla memnun.

Hanımlar marka tavsiyesi de alsam sizden? Site kuralları açısından sorun olmazsa

Bizdeki Elektrolux. Turkiye'de varmis. Biz memnunuz.
Bir de Bosch severiz ailecek camasir konusunda.

Benim makinam Electrolux Iron Aid.Cok cok memnunum.Sekiz yildir kullaniyorum ve olmazsa olmazim oldu.Utu cok azaliyor,camasirlar cabucak kuruyup dolaba yerlestiriliyor.Benim makinamin buhar programi oldugundan sadece gomlek ve bazi pantolonlar utu gerektiriyor.Tshirt,fanila,nevresim vs hepsi buhardan gayet duzgun cikiyor.Kisacasi ben tabsiye ediyorum,hayat kolaylastirici kesinlikle.

Bizde var memnunuz cok konforlu islak camasiri kuru yumusacik almak ama yuksek elektrik faturasina hazir ol

Benimde var ama sadece Havlular ve Nevresimler icin kullaniyorum.

Elbiseler icin kullanmiyorum , hosuma gitmiyor o_O

Benimki Arcelik'in kurutmali camasir makinasi, yani camasirlar yikandiktan sonra cikarip binde kurutma makinasina atmiyorum. 2 ozellikte kendisinde var.
Ilk aldigim siralarda hemen kurutmasi bozuluyordu. Megerse ilk ciktigi icin üretim hatasiymis. Yenisini getirdiler ve cok memnunum....

Çok büyük rahatlık , yalnız alırken karma programına sahip olanı seçmek önemli , kullanan arkadaşlarımdan bir kaçı kırıştırmasından şikayetçi ben karma da kurutuyorum normal çıkıyor çamaşırlar.

Ben daha çok kiristirir sanıyordum çamaşırları. Alt alta üst üste kuruyunca kirismiyorlar mi?
Yıkayınca da kırışıyor azıcık olacak yani .ona bakarsan asıncada mandal izleri var.öyle rahatsız edici değil, sadece eşimin gömleklerini ve kazakları atmıyoruz onun dışında herşeyi atıyorum

X