Bülent tıraş

sevgiiiiii3

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
272
155
26
Bülent traşta tedavi olup eğitim hemşiresi olan var mı ? İstediğini sorabiliyormuşsunuz transferden sonra herhangi bir durumda. Herkes bahsediyor ben transfer oldum ama kimse benle böyle ilgilenmedi

Bülent traşta tedavi olup eğitim hemşiresi olan var mı ? İstediğini sorabiliyormuşsunuz transferden sonra herhangi bir durumda. Herkes bahsediyor ben transfer oldum ama kimse benle böyle ilgilenmedi
Ben varim… ilk gun muayene icin gittiginizde egitim hemsirenizle tanisiyorsunuz numarasini paylasiyor sizinle ve istediginiz zaman soruyorsunuz yani istediginiz zaman derken sanirim aksam 6 ya kadar mesai bitimine kadar yani , cok da guzel ilgileniyorlar … ama biz olali 1.5 sene oluyor belki de sistem degismistir bilemiyorum

Ay belgin diye bi hemşiresi var kadın sadece parayla alakalı kısma hızlı yanıt veriyordu şaka gibi🤣🤣
Birde beşten sonra ulaşamazsın asla.

Selam bende yenı başladım Gamze hemşire wp da yazdım soru sordum 15 dakika içinde dönüş yapdım , ve çok ilgli şimdilik memnunum ilgi alakdan

Nöbetçi hemşileri de var . Hafta sonu ve akşam saatlerinde yazınca habere veriyor. Sorarsanız söylerler bilginiz olsun.

Ben 3 kez transfer oldum hep negatif ama hemşiren durup dururken senle ilgilenmez anca sen soru sorarsan ilgilenir ki hemşiren illa vardır soracaktın bilmiyorsan dosyama hangi hemşire bakmıyor diye ben 3 Yıldır tedavi görüyorum ama şunu anladım bilentin kendisi bakmıyorsa Fasa fiso diğerleri bülent kendi dosyama bakınca bu sürü şey çıktı ameliyatlık bazı durumlarımı diğer doktorlar iğnelerle baskılayıp geçmiş hep arada fazla ücret vermeme rağmen yine o kadar ilgili bakmıyordu hoca sonra tamamıyla kendisini seçtikten sonra aşırı şimdi üzerime düşüyor

X