Tüp Bebekte kaç embriyo transferi oldunuz?

35 yaş altına farklı bir gerekçe yoksa tek embriyo transfer ediliyor normalde. Devlet tarafından da yasak koşulmuş zaten 35 yaş altına iki veya daha fazla embriyo transfer edilmesi.

Merhaba gelmiş olsun tedaviniz hayırlı olsun şimdiden. Estradiol her kontrolde bakar zaten o yumurtayla baglantılı bi hormon yumurtanızın doluluk oranını gösterir ben sordudgmda bana öyle dedi ve yüksek olmalı iğne kullanırken
Şuan 8.ci günüm ve değerim 490larda çıktı normal mi acaba

Şuan 8.ci günüm ve değerim 490larda çıktı normal mi acaba
Şubat'taki tahlillerime baktım benimki 8.ci gün tahlilim 1620 gelmiş yani bilmiyorum ama birden atağa geçebilir zaten bu kullanılan ilaca dozuna yımurtalıgın verdği tepkiye kişiden kişiye değişir yani o ay ben yumurtalıgım fazla uyarılmıstı mesela ondan bı rakam olmuş olabilir

Şubat'taki tahlillerime baktım benimki 8.ci gün tahlilim 1620 gelmiş yani bilmiyorum ama birden atağa geçebilir zaten bu kullanılan ilaca dozuna yımurtalıgın verdği tepkiye kişiden kişiye değişir yani o ay ben yumurtalıgım fazla uyarılmıstı mesela ondan bı rakam olmuş olabilir
Belkide ya çok teşekkür ederim herşey yolunda gider inşaAllah herkes için doktor cuma günü toplama işlemi olur dedi

X