bu haftalardan sonra cinsel ilişkinin zararı olurmu kızlar

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ben 31.haftayı bitirdim..ama beraber olmaktan eşimde bende korkuyoruz..sizde durumlar nasıl ?:eek:

biz yaklaşık iki aydır yapmıyoruz. şuan 37 haftalık hamileyim zaten biray önce doktor yasakladı önceside ben rahat edemediğim için yapmadık ama son aya kadar yapan oluyor

kızlar bana doktorum 5. aydan ıtıbaren yasaklamısdı bende bebeklerınızı tehlıkeye atmayın derımm

Bana da doktorum 5. ayımda biri iki haftalığına yasaklamıştı. Ama sonrasında tedirgin olduğumuz için hiç yapmadık. Ne olursa olsun bebeğimi riske atamam. Evet belki zararı yoktur ama benim içim rahat etmiyo işte. Artık doğumdan sonra naniknanik

CANLARIM CİNSEL İLİŞKİNİN BEBEĞE ZARARI YOK AMA DOKTOR YASAKLAMADIĞI SÜRECE BİZ 7AYA GIRDIGIMDE ESIM VE BEN TEDIRGIN OLDUGUMUZ ICIN ILISKIYE GIRMEDIK ZATEN BU AYDA HEP HASTANELERDEYDIM ERKEN DOGUM RISKIM OLDUGU ICIN ARTIK KESINLIKLE YASAK IKI DK ZEVK ICIN BEBEGIMI RISKE SOKAMAM ZATEN BU KOCA KARINLADA ZEVK MEVK OLMUYO TÖBE TÖBE :roflol::roflol::roflol:

Hamileliğin ilk 3. ayı ve son1. ayında cinsel ilişki sakıncalı olabiliyor.
Anne adayının düşük gibi bir riski yoksa cinsel ilişki bebek açısından sakıncalı değildir..

doktora sordum geçen gün... 1 ay kala yasaklayacaktım zaten dedi... ama bir süre önce kasıklarımda ağrılar başladı bende... bu yüzden yaklaşık 2 ay kalmasına rağmen şimdiden mola vermek uygun geldi bana...

kızlar eğer kanamanız ağrınız veya erken doğum riskiniz yoksa cinsel ilişkinin bebeğe hiç bir zararı yok dktr lar bunu üstüne basa basa söylüyolar ve bunun cok arastırmasını yaptım.sadece cok hırpalayıcı davranmıycak esiniz olay bu :)))..kendinizi kasmayın esiniz istiyosa fazla yorulmamak sartıyla bence kaçmayın..bizim hiç bir problem yok anacım benim kocam yanasmıyo bana kardes gibim uyuyoz :KK43:((... tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum esim beni aldatıyo filan :KK43:((....

walla kızlar
ben 33 haftalık gebeyim ama hala eşimle iki-üç günde bir beraber oluyoruz. doktorumuz hiçbişi söölemedi... bizde mi bi tuhaflık var acaba :)))))))))

maşallah yani
biz aylar oldu unuttuk çoktan
zaten yeni evliydik :)

ben doktoruma sordum 34. haftaya kadar bi engel yok dedi şu anda 32. haftadayım

X