Bir parfüme en fazla kaç para verdiniz ?

450 verdim acıdan kullanamadım parfümü minnak minnak kullandım
sonra dedim amaaan aynı koku işte sırf şişeye para bayılmaya gerek yok dolum parfüm enfes
sonra tester parfüm mevzusuna girdim
dandik parfümleri dandik şişelere koydukları değil ama
kodunu filan sorgulayıp orijinal kaydı olan testerlar
bir kanal bulmuş oradan sürekli sipariş verirken yok oldu site
3-5 denemeden daha doğrusu kandırıldıktan sonra
yeni bir satıcı buldum ki 3 parfümünden de tam not verdim
huzurluyum

Bence 200 den fazla verilmemeli 🤷🏻‍♀️ en son aldigim parfum boyner indiriminden 160 tl idi very irresistible kullandim bitene kadar fiyatlar ucmus bidaha aliyim dedim simdi indirimli 350 tl olmus 😣 asiri pahalii yaa

En fazla 175₺ verdim. oda file marketten bvlgari omnia crystal :) 2018 de almıştım çoktan bitti. Ben artık güvendiğim satıcılardan tester ya da merak etmiş almiş hosuna gitmemis elden cikartmaya calisan saticilardan 2. El orjinal alıyorum. Maymun iştahliyim dibini gördüğüm parfüm şişesi sayılıdır:)

Aynen ben de. İnstada yeni bir hesap gördüm açık parfüm yapıyormuş ama esans oranı yüksekmiş, haliyle daha kalıcıymış. İddiası böyle, ben de bir denemek istiyorum. Bakalım alıp kullanırsam haber veririm size de.
muscent mi ney adı dimii bende merak ediyorum kullanıp memnun kalan çok var ama yinede güvenemiyorum valla

muscent mi ney adı dimii bende merak ediyorum kullanıp memnun kalan çok var ama yinede güvenemiyorum valla
Yok canım muscent değil. Parfumgunlugu adı, hiç denemedim bir deneyicem bakayım, memnun kalırsam yazarım. Kimyager bir kadın kendi yapıyormuş, esansları yurt dışından getirtiyormuş, içinde paraben yokmuş.

Yok canım muscent değil. Parfumgunlugu adı, hiç denemedim bir deneyicem bakayım, memnun kalırsam yazarım. Kimyager bir kadın kendi yapıyormuş, esansları yurt dışından getirtiyormuş, içinde paraben yokmuş.
aaa negüzell ozaman haber bekliycem senden yaz mutlaka buraya olurmuu merak ettim bende denerim :)

X