Yöresel Tarif Beşamel Soslu Et - Tarhanalı Mercimek Çorbası - Trileçe - Dr.Oetker Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Kız sen zaten o pislere niye benzeyesin :KK37:

:KK37: kız tartildin mı hiç :KK33:
Birakmam yanii ayy su profil fotondakini bana versene bi minciriyimm :rolleyes:kemirgenleri cok severiiimm tavsan beslemistim bos akvaryumda :KK70: sonra baktim olacak gibi degil geri verdim aldigim yere :KK42: hemstr sincappp allahmm cok severmmmm :-)

:KK9:cocoomm takimdan koptu n ama :KK70: bravoo :KK16::KK15:
Sorma bebegim ya,alisamadim bi türlü:KK70:
Ama neden koptum biliyon mu,beyaz ekmek seker vs harici hersey yiyorum,olcusune dikkat ederek.bide bol su ve spor.bence asıl onemli olanlar bu.ondan sonra ne yersen ye.67 den 61 e düştüm dusunsene:)))) insallah devami gelir,sagol kuşum benim:KK15:

Hergün tartiliyorum bebegim, bugun spora da gittim,61,6 olmusum :))
Boyun kaç tatlım :KK66: sanırım 52-53 olmak istiyorsun :KK64:

Birakmam yanii ayy su profil fotondakini bana versene bi minciriyimm :rolleyes:kemirgenleri cok severiiimm tavsan beslemistim bos akvaryumda :KK70: sonra baktim olacak gibi degil geri verdim aldigim yere :KK42: hemstr sincappp allahmm cok severmmmm :-)
Hemen gözlerini sincabimdan çek :KK20: bende çok severim, benimde beyaz tavşanım vardı da evde maalesef olacak gibi değildi :KK43: fare familyasını sevemiyorum :KK53:

Bana hiç öyle gelmedi:sinirli:
Ama öyle yani :KK53:

Hemen gözlerini sincabimdan çek :KK20: bende çok severim, benimde beyaz tavşanım vardı da evde maalesef olacak gibi değildi :KK43: fare familyasını sevemiyorum :KK53:

Pekiyisii cektimm gozlerimi :KK75:

Boyum 1,58 bebisim :KK45:

X