Beni düğüne davet etmediler siz olsanız napardınız

4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende
Bu duruma neden bu kadar takildiniz şaşırdım

4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende
Her yerden silmek fazla olmuş neticede sevgilinziin arkadaşları bunlar ve muhakkak görüşeceksiniz.
Evet ayıp etmişler çağırmak lazımdı.
Siz çağırmayın diyemiyorum eşiniz çağıracak ne de olsa.
Sizde evlenince evinize çağırmayın onlarla artık plan yapmayın
.
Ama bence sizde dert olacağına onlara sorun belki tatmin edici bir yanıt alırsınız

Herkes çift olacağı ortamda tek gidip ne yapacaktınız ki zaten?
Çok tuhaf bir beklentiniz var.
Çağırsalar daha çok dert olurdu. Sevinmeliydiniz.
Bir de engellemeniz küsmeniz de sevgilinize haksızlık. Arkadaş ilişkilerini bozacaksınız adamın.

Tüm yorumları okudum bayanlar benim konumla benzer bi konu varmış gördüm işteydim giremedim buraya gerekli kişiler bakabilir hala işteyim yazamıyorum hayıelı akşamlar

Sevgilim askerde, arkadaşının düğününe annemle git dedi ama beni davet etmediler tarzında bir konu vardı burada, o üye siz misiniz?
Hatta gitmek istemiyordunuz,ne işim var gibisinden.
Eğer o üyeyseniz,bu ne yaman ćelişki diyeceğim de.
O üye değilseniz de,
Onlar sevgilinizin arkadaşları,sizin yakın dostlarınız falan değiller. Bozulacak bir durum yok ki. Eşimin tanıdığım bir sürü arkadaşı var,yemeğe de gideriz,gezmeye de ama bunun dışında görüşmeme gerek yok,özellikle cok hoşlanmadıysam asla eşim olmadan görüşmeye meyletmiyorum şahsen. Ama her görüşmemizde gayet güzel vakit geçiriyoruz. Bu bana bayılıyorlar demek değil,iyi dost olduk aramızdan su sızmıyor demek değil. Ha çok sevdigim insanlar oldu,onları ayrı tutarım ,sosyal medyamda eklilerdir,birbirimizde numaramız vardır falan ama bir çoğu,eşimin arkadaşları ve eşleri olarak sıradan insanlar yani. Eşim yemeğe ćıkıyoruz x'lerle demese neredeler ne yapıyorlar aklıma gelmez.
Sandığınız kadar yakın değilmişsiniz demekki

Sevgilin yokmuş.cagirmaya cekinmislerdir.

Sizi sevmediklerinden cagirmamislar, bu kadar basit yani bence 🤷🏼‍♀️

Allah size baska dert vermesin. Sahsen hic takilmazdim. Tebrik eder gecerdim. Hal hareketleri bana karsi farkliysa mesafe koyardim ama sevgilimin benim yuzumden onlarla arasi bozulmasin diye de ortak anlarda caktirmazdim. Bence siz cok fevri birisiniz. Hemen silmissiniz. Ay neden sildin diye pesinden kosacaklarini saniyorsunuz sanirim. Sahsen ben silmisse arkadaslik kurmak istemiyodur diye dusunur hic orali olmazdim. Muhtemelen onlarda oyle dusunmuslerdir.

Bi kere oturup kalkmadık ama neysebirlikte

Diğerlerini çağırdılar bende hadi atla onlarla gel falan derler diye bekledim
Birlikte vakit geçirmişsiniz, bence davet edilebilirdiniz. Silmek fazla olmuş, çok önemsediğinizi belli etmeye gerek yok, mesafeli davranıp, fazla görüşmeseniz yeterliydi. Sildiyseniz da sildiyseniz aman bosveriň, tek derdiniz bu olsun.. Sevgilinizin yorumu ne bu konuda?

X