Beni düğüne davet etmediler siz olsanız napardınız

eliflikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
12
-12
26
4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende

Sevgiliniz düğüne katıldı mı? Eğer o gidip sizi o bile davet etmediyse bence önce sevgilinizde suç arayın. Arkadaşı bir iki kez görüştünüz diye samimi hissetmeyip çağırmamış olabilir. Ben kendi düğününe bile artık çok samimi olmayan arkadaşlarıma bile mesaj atmadım mesela o da öyle düşünmüş olabilir. Ayrıca aşırı tepkilisiniz böyle insanlarla muhattap ettiği için falan çok abartı bu durum için

4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende
Ya siz de kendi düğününüz olursa davet etmezsiniz olur biter. Bu kadar önemsemeyin. Muhtemelen kaynaşma için diğer etkinliklere davet edildiniz lakin diğerleri daha samimi idi. Siz henüz o leveli atlamadınız demek ki :)
Sevgilinin suçu ne ?Ne desin arkadaşına benim sevgiliyi niye çağırmadın mı?

Sevgiliniz düğüne katıldı mı? Eğer o gidip sizi o bile davet etmediyse bence önce sevgilinizde suç arayın. Arkadaşı bir iki kez görüştünüz diye samimi hissetmeyip çağırmamış olabilir. Ben kendi düğününe bile artık çok samimi olmayan arkadaşlarıma bile mesaj atmadım mesela o da öyle düşünmüş olabilir
Sevgilim o ara yoktu 6 ay askerdeydi, diğer arkadaşı ve sevgilisi gitti ama beni o dönem yalnız bıraktılar :KK43:

Sevgilim o ara yoktu 6 ay askerdeydi, diğer arkadaşı ve sevgilisi gitti ama beni o dönem yalnız bıraktılar :KK43:
Yani sizi o kadar yakın görmemişler sevgiliniz yokken davet etmek akıllarına gelmemiş. Dilerseniz engelleyin görüşmeyin dilerseniz mesafeli olarak görüşmeye devam edin. Tamamen sizin karar ve kişiliğiniz. Ama öyle sindirilemeyecek, kendi kendini yiyecek bir durum değil.

Sevgilisi asker olan ve düğüne çağrılmamış bi üye daha vardı, siz misiniz o?

Benim erkek arkadaşım olsa, arkadaşım askerde olsa, düğünüme sevgilisini çağırmak aklıma gelmez. Gelmesi için bi samimiyetimin olması lazım. Eşimin arkadaşı var her fırsatta pikniğe falan gidiyoruz eşlerle, kızı tek başına bi yere çağırmam mesela vakit geçirsek de samimiyetimiz yok

Sevgiliniz olmadan cagirmak istememeleri normal buna alinmaniz anormal tabii ki gorusmek istemezsiniz engellersiniz o sizin tercihiniz ama adam yokken cagrilmamaya ben kırılmazdim kirilip alınma yakin iliskilerde olabilir diye düşünürüm hic samimiyetinizin olmadigi insanlara kirilmaniz abes geldi

Bozulmam
O askerdeyken gitmek zorunda hissetmeyin dıye ınce dusunmus olabılırler bence.

Kaldı ki mecburiyetleri de yok

Ben olsam kırılmam
Sevmemıs de olabılırler sizi
Kimse kimseyi sevmek zorunda da degıl
İnsan sevmek oyle kolay da degıl safcık degılsenız

Fazla alınganlık yapmışsın. Madem her yerden engelleyecektin, neden öncesinde tebrik ettin?

Sevgilin olmadığı için gitsen büyük ihtimalle düğünde çok sıkılırdın. Bu sefer de " düğünde benimle ilgilenen olmadı" derdin.

O kadar kalabalığın, gürültünün içine gitmeye neden bu kadar hevesli olunur anlamıyorum. Çok bunaltıcı bir ortam .

Neden tebrik ettinki davet etmeyen kişileri?
Kırılmakta haklısın. Nezaketen davet edebilirlerdi.

Sevgilisi asker olan ve düğüne çağrılmamış bi üye daha vardı, siz misiniz o?

Benim erkek arkadaşım olsa, arkadaşım askerde olsa, düğünüme sevgilisini çağırmak aklıma gelmez. Gelmesi için bi samimiyetimin olması lazım. Eşimin arkadaşı var her fırsatta pikniğe falan gidiyoruz eşlerle, kızı tek başına bi yere çağırmam mesela vakit geçirsek de samimiyetimiz yok
Hiç bilmiyorum aynı durumu yaşadık galiba

Sevgiliniz 6 ay askere gidince sizi cagirmayan arkadas konusu.
Eski üyeliginizle açmış olabilir misiniz?
Eger hayır derseniz admini etiketleyecegim ikinci üyelik diye, onlar bulurlar . Çünkü birebir aynı cümleler vardi

X