Beni düğüne davet etmediler siz olsanız napardınız

Mune, bu arkadaş @FloralDeren mi değil mi?

*O üyelikte de 26 yaş demişsiniz bunda da
*O üyelikte 2020den beri sevgiliymissiniz, bunda da 4 sene demissiniz. Zaman da tutuyor
Evet yüzde yüz o üye. Ancak üyeliği iptal edince ikinci üyelik almaya bir şey demiyor site yöneticileri. Çok arıza çıkarırsa birleştiriyorlar üyeliği.

Sen etiketleyince baktım eski konularına. Tam bir drama queen olduğu için konularında insanlar haksız bulmuş ve bu yüzden site yöneticileri ve üyelere alın sitenizi başınıza çalın tarzında bir atar yapıp gitmişti. Böyle atar yapanlar hiç şaşmıyor geri dönüyor. O kadar saydırdığı üyelerden yine akıl istiyor. İşin komik tarafı zaten bu konuyu açtı ve herkes haksız bulmuştu.

IMG_4930.jpeg

Evet yüzde yüz o üye. Ancak üyeliği iptal edince ikinci üyelik almaya bir şey demiyor site yöneticileri. Çok arıza çıkarırsa birleştiriyorlar üyeliği.

Sen etiketleyince baktım eski konularına. Tam bir drama queen olduğu için konularında insanlar haksız bulmuş ve bu yüzden site yöneticileri ve üyelere alın sitenizi başınıza çalın tarzında bir atar yapıp gitmişti. Böyle atar yapanlar hiç şaşmıyor geri dönüyor. O kadar saydırdığı üyelerden yine akıl istiyor. İşin komik tarafı zaten bu konuyu açtı ve herkes haksız bulunmuştu.

Eki Görüntüle 3427480

Ay insanda azıcık gurur olur ya. Beğenmediği teyzeler ve zeka seviyelerine muhtaç olmuş yağğğzık 😂😂😂😂 ama zınk diye kim olduğunu belli edecek kadar da salak.

4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende
Bence de hayatınızdan çıkarmalısınız. Sizin gibi nanemolla tiplerin kimsenin hayatında yeri olmamalı. Görüşmeyerek o insanlara minik bir iyilik yapabilirsiniz.

4 yıllık ciddi ilişkim var sevgilimin arkadaşları ile tanışmıştık piknik yaptık şehir dışına gezmeye gittik doğum günü vs kutladık sevgilimin arkadaşı evlendi beni davet etmediler. Çok kırıldım çok bozuldum ve takıldım. Diğer arkadaşlarını davet ettiler ama bana ayıp olmasın diye bi mesaj bile atmadılar. Tebrik ettim birkaç gün sonra her yerden sildim. Beni önemsemeyen bana değer vermeyen insanların hayatımda yeri olmamalı diye düşündüm. Gerçekten kırıldım. Sevgilime bile kırgınım böyle kişilerle beni muhattap ettiği için. Siz olsanız napardınız? Çok tepki verdim belki ama napim. Resmen unutuldum sevgilim 6 aylığına askere gitmişti o dönem sonra döndü ama bu durum hala yara bende
Sevgiliniz yokmuş zaten niye çağırsınlar. Siz ayrılınca onlar için ha yoldaki parke taşı ha siz. Bağlar kopacak yani.

Ben bu konuyu hatırlıyorum
Sevgiliniz yokken sizi niye cagirsinlar ki? Gitseniz sanki Kimi taniyorsunuz?
Bence sevinin
Gitseniz ayıp olmasın diye bir şey takacaktiniz, paranıza yazik
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca o kişileri değil, annesiyle birlikte gitmesi için baskı yapan nişanlısını da bi sorgulaması lazım.

Atar yapıp siteyi terketmiş olabilir ama bazı detaylar unutulmuyor 😂

Kirilabilirsiniy o ayri mesele.Ama sevgiliniz de askerdeymis.Sizinle de henuz bence o samimiyet kurulmamis.Kizmayin bence.Bazi seyler zamanla ilgili

Ay insanda azıcık gurur olur ya. Beğenmediği teyzeler ve zeka seviyelerine muhtaç olmuş yağğğzık 😂😂😂😂 ama zınk diye kim olduğunu belli edecek kadar da salak.
Sadece üyelere saydırmış olsa iyi. Site yönetimine de saydırmış. Mesajlar silinmiyor, üyelik silinmiyor diye isyan etmiş. Mesajlar silinmiyor diye isyan edip eski üyeliğinde açtığı konuyu birebir tekrar açmış şaka gibi 😃

Şu kadar lafı yediği konu da bir şeye benzese. Sevgilisinin arkadaşları sevgilisi askerdeyken kendisini düğüne davet etmedi diye bu kadar laf yenilmez. Sevgilisinin arkadaşlarının da çok umrundaydı. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok.

Anlaşılmasın diye askere bedelliye degil 6 ay gittigini yazmis bir de. Kiz sen einstein misin hic anlamadik? Bu uyenin asil olayli konusu 1. uyeligiyle actigi bedelliye giden sevgilim beni sallamiyor - aslanlar gibi bedelli yapiyor konusuydu. Orda linclenince 2. Uyelik acip davetiye konusunu acti. Bu 3. Uyelik oluyor 🤣🤣🤣

Ayy bende hatırladım sizin konunuzu. Yahu hayatınızda başka derdiniz mi yok, uğraşınız mı yok? Bu konuya neden bu kadar kafayı taktınız?!
Sevgiliniz olmadığı için, sizide kendilerine düğünlerine davet edecek kadar yakın görmedikleri için davet etmemişler işte. Bir de trip atar gibi arkadaşlıktan falan çıkarmışsınız sosyal medyada. Komedi.

Ay hiç gitmem ben. Beni davet etmeyi unuttuysa ben de gitmeyi unuturm valla aklımdan çıkmış derim. Gerçi sonra özür dileyip ya davet edemedim aceleye falan geldi derse de hc caktirmam hediyemi alıp evine tebrige giderim. Yok yalandan işte samimiyetsiz samimiyetsiz yiii initmisiz biz cigirimidik falan derlerse ben de canınız sagolsun ben de unutmuşum derim. Ne görüyorsan aynen yansıt bacim ne eksik ne fazla.

Edit: ben başlığa yorum yaptım da sevgilinin arkadaşı, davet beklentisi ardından silmeler falan
Hiç şık değil. Olmamış ama yakışmamış. Biraz daha sakin...

ya ben olsam sevgilimin askerde olmasını bahane eder asla gitmezdim
çağırılsam da gitmezdim
nefret ederim düğünlerden . düğün günleri hep hasta olurum ben, genelde ishal :KK53:
mide bozarım, üşütürüm, zehirlenirim, en kötü ihtimal hiç bahane bulamazsam son dk mesaisine kalırım falan
yani onlar öyle bilirler

Ayy amma işşizsiniz🙄🙄
Yazdığım yorumu hatırlıyorum, ara butonuna yengenc ve "takı" yazdım, ikinci sırada çıktı.
Bazen ben de diyorum beynimden hiç bir işe yaramayan saçma bilgilerin hepsi çıksa acaba ne kadar rahatlarim 😂

X