Bana kizin ama yargılamayin çünkü çok pişmanım

Merhaba benim erkek arkadaşım vardı 4 yıllık biz birlikte olduk evlencektik ben güvendim bekaretimi verdim beni terk etti ben evlenmek istiyorum yaşadığım yer küçücük doğu kökenlidir ailem artık çok baskı yapıyor kimseye söylemedim evlencegim kisiye soyleyemem inanın artık uyuyamıyorum pisikolojik olarak ruh gibi geziyorum durduk yerde ağlama krizlerim geliyor kızlar bana yardım edin
Sevişmeden evvel soraydın iyiydi😅

Merhaba benim erkek arkadaşım vardı 4 yıllık biz birlikte olduk evlencektik ben güvendim bekaretimi verdim beni terk etti ben evlenmek istiyorum yaşadığım yer küçücük doğu kökenlidir ailem artık çok baskı yapıyor kimseye söylemedim evlencegim kisiye soyleyemem inanın artık uyuyamıyorum pisikolojik olarak ruh gibi geziyorum durduk yerde ağlama krizlerim geliyor kızlar bana yardım edin

Ailenle mi yaşıyorsun? Başka yere git, okul iş amaçlı uzak bi şehire.

Yahu niye kızayım. 30 yaşında kadınsın. İstemiş beraber olmuşsun. Ayrilmissin bitmiş. Şimdi önüne bakıp hayatına odaklan. Eğer o şehirde sıkıntı yaşıyorsan da daha büyük şehre yerleşmeye bak. Hayatın bitmedi daha. Yeni başlıyor. iyi ki de o tursuyla evlenmemissin. Sozunun eri bir adam kocan olacak belki ileride. Daha mutlu olacaksin.

Bekâret vermek(!) o kadar irrite edici bir deyim ki, bunu bir kadın kullanınca hepten sinirleniyorum. Madem bu kadar önemli, neden hem yapıp hem salya sümük ağlıyorsunuz; o kadar küçük düşürücü ki, hayatınız sanki adama bağlı gibi ağlama seansları, vay bekaretimi verdim diye dövünmeler, kendinize gelin lütfen.
bekaret verdim demek gerçekten beni de irite ediyor,anlıyorum toplumsal yaklaşımları ben de Türkiye de yaşıyorum..Kadın biriyle birlikte olunca neden bu kadar çok düşünmek zorunda kalıyor da erkek birlikte olduğunda o neden düşünmüyor milli mi oluyor ?

Kızmakta yargılamakta bize düşmez kendi hayatınız bunu sorun etmeyecek biriyle evlenin barı yoksa basiniz ağrır

"Bekaret vermek" konusuna bu kadar takılan insanların evlilik vaatlerine kanıp evlenmeden beraber olmasına şaşıp kalıyorum. "vermeyin(!)" bekaretiniz ayol takılıp kalacaksanız.

X