Bana kizin ama yargılamayin çünkü çok pişmanım

esrahg

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
15
4
Merhaba benim erkek arkadaşım vardı 4 yıllık biz birlikte olduk evlencektik ben güvendim bekaretimi verdim beni terk etti ben evlenmek istiyorum yaşadığım yer küçücük doğu kökenlidir ailem artık çok baskı yapıyor kimseye söylemedim evlencegim kisiye soyleyemem inanın artık uyuyamıyorum pisikolojik olarak ruh gibi geziyorum durduk yerde ağlama krizlerim geliyor kızlar bana yardım edin

Merhaba benim erkek arkadaşım vardı 4 yıllık biz birlikte olduk evlencektik ben güvendim bekaretimi verdim beni terk etti ben evlenmek istiyorum yaşadığım yer küçücük doğu kökenlidir ailem artık çok baskı yapıyor kimseye söylemedim evlencegim kisiye soyleyemem inanın artık uyuyamıyorum pisikolojik olarak ruh gibi geziyorum durduk yerde ağlama krizlerim geliyor kızlar bana yardım edin
Nasıl bir yardım bekliyorsun? “Kızlık zara ameliyatı” için Doktor adı vs mi?

Bekâret vermek(!) o kadar irrite edici bir deyim ki, bunu bir kadın kullanınca hepten sinirleniyorum. Madem bu kadar önemli, neden hem yapıp hem salya sümük ağlıyorsunuz; o kadar küçük düşürücü ki, hayatınız sanki adama bağlı gibi ağlama seansları, vay bekaretimi verdim diye dövünmeler, kendinize gelin lütfen.

Buna önem vermeyen biriyle evlenirsin, olur biter.

Ortadoğu erkeğinin içine doğup hala şu klasik yalanlara inanıp teslim olmak, ne bileyim çok inanılmaz cidden. Olan olmuş, önünüze bakacaksınız. Zar zar diye kafaları yemek yerine kendinize yatırım yapın, eğitiminizi tamamlayın, altın bilezik edinin. Bir cisim girdi diye aa neyse bozulayım diyen etten bir yapı belirlemesin değerinizi.

Bize size kızmak düşmez neden kızalım. İstemişsiniz ve "bekaretiniz vermişsiniz". (ne kadar iğrenç bir deyiş neyse) Sadece madem sizin için bu kadar değerliydi ve içinde bulunduğunuz kültüre ters evlenmeyi bekleseymişiniz. Paranız varsa ve tek başınıza halledebilecekseniz diktirin bunlar yoksa evleneceğiniz kişiyle konuşun. Zaten normal bir insansa anlayışla karşılar değilse de en başından zaten evlenilmemesi gereken biri olduğunu görmüş olursunuz. 1 taşla 2 kuş.

Olan olmus , yaparim diyorsaniz kizlik zari ameliyati olun. Bu kadar korkuyorsaniz da neden yaptiniz ? gercekten korksaniz zaten yapmazdiniz diye dusunuyorum
Evlilik vaadiyle cinsel birlikteligin olmasi ne kadar mantikli olabilecegini dusundunuz ki ? Istemissiniz ve birliktelik olmus
cevrenizden yasacaginizi baskiyi bilmenize ragmen

Yahu 30 yaşını geçmişsiniz artık. İş,güç durumları yok mu? İnanın bir işe girip çalışsanız hem bunları kafaya daha az takarsınız hem para kazanırsınız. Az özgüven gelir. İnanın para kazanınca aileniz bile çok da karışmıyor. Belirli yaşa gelmişsiniz zaten. Bir işte çalışıp para harcayın veya biriktirin. Dünyadaki tek erkek o sanki. Günün birinde birisi olursa olur. Sizi o bölgeden çıkarabilecek tek şey meslektir,paradır bir erkek sizi o durumdan kurtaramaz. Zar derdine düşmek yerine az iş,güç,para kovalayın. Hem sosyalleşince daha fazla insanı,erkeği tanırsınız. Deneyim olur belki uygun bir kısmet çıkar.

Aşın bunları, eğitiminize, kendinize odaklanın. Ailenize, çevrenize zaten söylemeyin. Günün birinde sizi gerçekten seven biri bunu önemsemeyecektir. Ağlayıp kendinizi ne üzüyorsunuz, o karaktersizden kurtulduğunuz için de kına yakın.

Diktir gitsin dememizi bekliyorsanız cıks olmaz o😬😬 bekâret önemli ise bozmayacaksınız. Güvendim vs saçma. Hadi adam ölse 😬 aman ne bileyim ben diktir demem.

Ay kim size niye kızsın, ağlama krizi ruh sağlığınızı düzeltecek mi? Çalışıyor musunuz, hobiniz var mı? Bi kafanızı dağıtın. Özel hayatınız da aileniz dahil, sizden başkasını ilgilendirmez

X