Babişlerin yaramazlıkları

yapardon arkadaşlar ben yanlış anlamışsım ya bebklerimizin doymuş halleri zannettim di
padon

benim zillim 11 aylıkken yürüteçten bulaşık makinasının içine girmeye çalışıo
açık gördükçe şimdi 2 yaşında yaramazlıklar çok daha büyüdü mesela geçen hafta babasına yemek yapıomuş sözde bütün salon halılarına 1 sürahi yag dökmuş bende çamaşır asıodum bana illa gel anne sana yardım ettim
bak babama yemek yaptım gel bak dio bi girdim salona allahh düşünü yani daha bu ne ki benim kız dünyada tek eminim daha nereleri var

eyvah düşünemiyorum halı ve yağ :roflol:ben kesin kafayı yerdim herhalde o manzara karşısında
bakalım bizler ne yapacağız bebişler doğunca kimbilir ne yaramazlıkları olur
hayırlısıyla bir doğsunlarda a.s

kılzar benim çok şiddetli başım ağrıyor o kadar ki dün izin alıp eve gittim hergün dua ediyorum bugun ağrımaz inşallah diye günlük yaşantımı çok olumsuz etkiliyor çünkü ilaç almakta istemiyorum doktorum minoset yazdı hiçbir faydası yok çok çaresizim :KK43:

Semracım şimdi gördüm bu mesajını... Biliyorsun geldiğinde ben de sana aynı dertten yakınmıştım. Benim başağrılarım 3 hafta kadar sürdü. Halen tam geçmiş sayılmaz. Azıcık yorulayım ya da strese gireyim anında zonklamaya başlıyor. Dün Ebru Hn'da sordu nasıl oldun diye... Dedim böyle böyle.. O zaman ağrı artmadan alacaksın ağrı kesiciyi dedi. Bundan sonra öyle yapacam. Bir de bilgisayarın başında çok kalırsam arada kalkıp dinlendiriyorum gözlerimi. İşe yarıyor galiba. Şimdilik iyi gibiyim. Eğer çok şiddetli olursa Aldomar mıydı neydi bi iğne yaptırmıştı bana Ebru Hn. onu yaptırabilirsin. Güvenliymiş. Gerçi bende işe yaramamıştı o başka :))

Semracım şimdi gördüm bu mesajını... Biliyorsun geldiğinde ben de sana aynı dertten yakınmıştım. Benim başağrılarım 3 hafta kadar sürdü. Halen tam geçmiş sayılmaz. Azıcık yorulayım ya da strese gireyim anında zonklamaya başlıyor. Dün Ebru Hn'da sordu nasıl oldun diye... Dedim böyle böyle.. O zaman ağrı artmadan alacaksın ağrı kesiciyi dedi. Bundan sonra öyle yapacam. Bir de bilgisayarın başında çok kalırsam arada kalkıp dinlendiriyorum gözlerimi. İşe yarıyor galiba. Şimdilik iyi gibiyim. Eğer çok şiddetli olursa Aldomar mıydı neydi bi iğne yaptırmıştı bana Ebru Hn. onu yaptırabilirsin. Güvenliymiş. Gerçi bende işe yaramamıştı o başka :))

çok sağol meralcim bende çok çaresizim bugun yine başladı hemde daha sabahtan başladı izin alıyorum gidiyorum ama nereye kadar izin alabilirim bilmiyorum bilgisayar dan uzak durmamda mimkün değil bende arada gidip dolaşıyorum ne yapayım ama çok şiddetli geliyor bende 9 şubata kadar geçmezse söyleyeceğim ebru hanıma minosetin hiçbir faydası yok :çok üzgünüm:

SEMRASÇIM BENCE DOKTORA GİTSEN HEMEN BU BAHANEYLE HEM BELKİ CİNSİYETİNİDE ÖĞRENİRSİN. jeyyar

aklın yolu birmiş bıdışcım hani benimde aklıma geldi :çok üzgünüm:ama benim doktor çok yoğun randevu alabilmek ne mümkün 9 şubatı bile ocağın 12 side aldım sen düşün artık

aklın yolu birmiş bıdışcım hani benimde aklıma geldi :çok üzgünüm:ama benim doktor çok yoğun randevu alabilmek ne mümkün 9 şubatı bile ocağın 12 side aldım sen düşün artık

CADIARZU o zaman başka birşeyler düşünmeliyiz. Benim doktorum çalıştığım binanın yan apartmanında.. Ama ilk başlarda o kadar sık gittim ki utanıyorum artık :eek:

CADIARZU o zaman başka birşeyler düşünmeliyiz. Benim doktorum çalıştığım binanın yan apartmanında.. Ama ilk başlarda o kadar sık gittim ki utanıyorum artık :eek:

sen şanslısın bıdışım hem senin kaldı şurada 8 gün azıcık daha sabret bakalım bıdışım sen 2 şubatta gidince 3'lü testte yaptıracakmısın yoksa sadece muayene mi ?

Semrasçım senin şu listeyi en başa koysak. Hani Hamişlerden haberlerde yapışkanla yapıştırmışlar ya öyle yapsak nasıl oluyo ki o herkes görsün. Bide ben resim göstermek istiyorum size ama kopyala yapıştır olmuyo buraya o resim. Senin bir bilgin var mı ? Birde tecrübe puanı nasıl yükseliyor. Ama çok soru sordum demi

Semracım evet Minoset hiç işe yaramıyor maalesef. Ben de almıyorum artık. Hastanede olma avantajını kullanarak nöroloji'ye de göründüm ama o da pek bişey yapamadı. Tam tersi gebelikte migrenler azalıyor aslında dedi. Eğer atağın geleceğini hissediyorsan hemen karanlık bir yere git 1 saat uyu dedi ama çalışırken ne mümkün bu.... Yani üzülerek söylüyorum ki sen doktora görünsen de pek bişey değişmeyecek maalesef :KK43:( Biraz kara haberci gibi oldum, üzgünüm :KK43:( Biraz önce benim de başım yine zonklamaya başlamıştı ama Allah'tan geçti hemen. Yoksa gerçekten bir felaket bu ağrılar, dayanılır gibi değil biliyorum. O yüzden de seni çok iyi anlıyorum. Ve tez zamanda geçer inşallah diyorum.

Semracım evet Minoset hiç işe yaramıyor maalesef. Ben de almıyorum artık. Hastanede olma avantajını kullanarak nöroloji'ye de göründüm ama o da pek bişey yapamadı. Tam tersi gebelikte migrenler azalıyor aslında dedi. Eğer atağın geleceğini hissediyorsan hemen karanlık bir yere git 1 saat uyu dedi ama çalışırken ne mümkün bu.... Yani üzülerek söylüyorum ki sen doktora görünsen de pek bişey değişmeyecek maalesef :KK43:( Biraz kara haberci gibi oldum, üzgünüm :KK43:( Biraz önce benim de başım yine zonklamaya başlamıştı ama Allah'tan geçti hemen. Yoksa gerçekten bir felaket bu ağrılar, dayanılır gibi değil biliyorum. O yüzden de seni çok iyi anlıyorum. Ve tez zamanda geçer inşallah diyorum.

çok sağol meralcim ne yapalım bebişler için katlanıcaz birde bel ağrılarım başladı hiçbirseyim yok derken gerçi ebru hanım söylemişti böyle kalçam çıkacakmış gibi oluyor bazen gerçekten çok zormuş şu anne olmak annelerimizin kıymetini bir kez daha anladım :teselli:

X