Babişlerin yaramazlıkları

Anne olmanin zorluklarini ve kutsalligini simdi daha iyi anliyorum bende.o yuzden annemin daha bir kiymetini biliyorum simdi. canim annem benimm, geldin mi opucuk yagmuruna bogacam seniii Şeniz

benim yaklasik iki aydir midem bulaniyo ve hergün istifra ediyorum :çok üzgünüm: iki gün önce kan kustum .. midem cok hirpalanmis hasteneye acile gittim sabaha karsi ve eve gitmeme izin vermediler iki gün hastanedeydim :teselli:
allah bütün hamislere kolaylik versin .. anne olmak kolay degilmis hayatimda ilk defa hastanelik oldum. :1shok:

Çok geçmiş olsun canım. Bazılarının böyle miğde bulantıları 9 ay sürüyormuş. İnşallah sen onlardan değilsindir.Acil Şifalar diliyorum. :teselli:

kılzar benim çok şiddetli başım ağrıyor o kadar ki dün izin alıp eve gittim hergün dua ediyorum bugun ağrımaz inşallah diye günlük yaşantımı çok olumsuz etkiliyor çünkü ilaç almakta istemiyorum doktorum minoset yazdı hiçbir faydası yok çok çaresizim :KK43:

semrascım geçmiş olsun...doktor ne diyor bu duruma...normalmiymiş...kan basıncı artıyor ya o yuzden de baş ağrısı olabilir belki...internetten araştırsana,ben araştırdımda buraya link eklemek nekadar dogru olur diye eklemedim...nedenlerini ve nasıl başa çıkacağını yazıyor...

kılzar benim çok şiddetli başım ağrıyor o kadar ki dün izin alıp eve gittim hergün dua ediyorum bugun ağrımaz inşallah diye günlük yaşantımı çok olumsuz etkiliyor çünkü ilaç almakta istemiyorum doktorum minoset yazdı hiçbir faydası yok çok çaresizim :KK43:

Geçmiş olsun Semrasçım ama hamileliğin bazı devrelerinde baş ağrıları oluyormuş. bir kaç hafta içinde geçermiş. Korkulacak birşey yok endişelenme normal şeyler bunlar. bol bol yüzünü soğuk suyla yıka.ve tülbentle başını sıkıp temiz hava almaya çalış. Ve bilgisayardanda uzak dur.. :teselli:

Geçmiş olsun Semrasçım ama hamileliğin bazı devrelerinde baş ağrıları oluyormuş. bir kaç hafta içinde geçermiş. Korkulacak birşey yok endişelenme normal şeyler bunlar. bol bol yüzünü soğuk suyla yıka.ve tülbentle başını sıkıp temiz hava almaya çalış. Ve bilgisayardanda uzak dur.. :teselli:

Ah canım çok sağol nerde bilgisayardan uzak durmak yaklaşık 9 saatimide bilgisayar başında geçirmek zorundayım ben ekranın ışığını kararttım çaresiz
soğuk su iyi geliyor gerçekten denedim birde migren var bende sanırım bu gebelik onunda tetikledi doktorum yapacak birsey yok bir kaç aya düzelir artan kan basıncı nedeniyle damarlar genişliyor dedi tabii migrende üsteliyor ne yapalım idare ediyorum ama gerçekten çok zor senağlama

semrascım geçmiş olsun...doktor ne diyor bu duruma...normalmiymiş...kan basıncı artıyor ya o yuzden de baş ağrısı olabilir belki...internetten araştırsana,ben araştırdımda buraya link eklemek nekadar dogru olur diye eklemedim...nedenlerini ve nasıl başa çıkacağını yazıyor...

evet canım artan kan basıncı ve genişleyen damarlar nedeniyle birde bende migren var işte hepsi üstüste gelince dayanılmaz oluyor
canım link ekleyebilirsin diye biliyorum ben ekleyen arkadaşlar var bende bir çok kere girip bakmışımdır bir problem olacağını zannetmiyorum

Ah canım çok sağol nerde bilgisayardan uzak durmak yaklaşık 9 saatimide bilgisayar başında geçirmek zorundayım ben ekranın ışığını kararttım çaresiz
soğuk su iyi geliyor gerçekten denedim birde migren var bende sanırım bu gebelik onunda tetikledi doktorum yapacak birsey yok bir kaç aya düzelir artan kan basıncı nedeniyle damarlar genişliyor dedi tabii migrende üsteliyor ne yapalım idare ediyorum ama gerçekten çok zor senağlama

Semrasçım aynı bende 9 saat bilgisayar başındayım. Allah yardımcımız olsun. Bilgisayara 50 cm ten fazla yaklaşmamalıymışız. Bebişlere zararlıymış. Migrene karanlığın ve sessizliğin iyi geldiğini duymuştum. Başın ağrıyınca bebişini düşün. Hap gibi geleceğinden eminim. Başka bir şeylere adapte olmayı dene..:teselli:

Semrasçım aynı bende 9 saat bilgisayar başındayım. Allah yardımcımız olsun. Bilgisayara 50 cm ten fazla yaklaşmamalıymışız. Bebişlere zararlıymış. Migrene karanlığın ve sessizliğin iyi geldiğini duymuştum. Başın ağrıyınca bebişini düşün. Hap gibi geleceğinden eminim. Başka bir şeylere adapte olmayı dene..:teselli:

canım sağol zaten onlar olmasa hiç çekilmez 1 saat öncesi itibari ile gene başladı çok fenayım iş falan yapamaz haldeyim sıksık KK giriyorum kafam dağılsın diye sanki buraya girince bebeğime daha yakınmışım gibi geliyor
sizlerle sohbet ettikçe a.s.

s.gif
e.gif
m.gif
r.gif
a.gif
s.gif

sağol canım çok iyi geldi desteğin için teşekkürler keşke bende öyle arabanın arkasında hoplaya
hoplaya eve gitsem 1 saatim kaldı ama mahvoldum ağrıdan dün izin aldım diye bugun almadım senağlama

Az kalmış sabret canım.. Bu gece iyi bir dinlen yarın seni çok iyi bekliyoruz.

Az kalmış sabret canım.. Bu gece iyi bir dinlen yarın seni çok iyi bekliyoruz.

bende hergün yeni bir umut bugun başım ağrımaz diye uyanıyorum ama 3 gündür her günüm aynı çok sağol bıdışım bugun çok destek oldun bana sanki
düşünmeyince daha az ağrıyor Şeniz

hadi bıdışım sıra bizlerde artık şu cinsiyet meselesi beni baya bir meraklandırmaya başladı :içelim:
ondan mı başıma ağrılar giriyordur nedir :uhm:

Evet sıra bizde semrasçım. bana kalsa hemen gideceğimde ah eşim varya eşim salmıyor. bekleyelim diyor. Çatlayacağım ya rüyalarıma giriyor, zaman hiç geçmiyor. kafamçokkarıştı

benim zillim 11 aylıkken yürüteçten bulaşık makinasının içine girmeye çalışıo
açık gördükçe şimdi 2 yaşında yaramazlıklar çok daha büyüdü mesela geçen hafta babasına yemek yapıomuş sözde bütün salon halılarına 1 sürahi yag dökmuş bende çamaşır asıodum bana illa gel anne sana yardım ettim
bak babama yemek yaptım gel bak dio bi girdim salona allahh düşünü yani daha bu ne ki benim kız dünyada tek eminim daha nereleri var

X