Aşılama aşılama sonuçlarımız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah darkinlifecim unutmadan söyleyeyim eşinize keçi boynuzu suyu içirin etkisi çok oluyor benim eşim 1 aydır içiyor baya etkisi olmuş hareketlilik oranını yükseltmiş.

Evet bende inanıyorum etkisinin olacağına.suyu değilde pekmezini içiyor suyu iğrenç midesi bulandı.benimde bulandı bi denedim iğğğğ:pp
tam etkiyi 2-3 ayda gösterir ama kısa zamandada gözüküyor etkiler.Benim eşimde fındık ceviz yemeye başladı 2-3 ay olmadan da olumlu gelişmeler aldık doğrusu.Bir de erkeklerde iltihap olsada beyler pek farkedemiyor kızlar:bol su içmelerini söyleyelim.

Merhaba arkadaşlar. Aşılamamın 9.gününde yapılan Beta HCG testi kesin sonuç verir mi?

Merhaba arkadaşlar. Aşılamamın 9.gününde yapılan Beta HCG testi kesin sonuç verir mi?

Bazen yerleşme 10. gün de olabiliyor diye biliyorum.Bi kaç gün daha bekle istersen net bir sonuç için.
Bana aşılamadan sonra 14. gün demişti dr.
Bi de şu var yerleşmeden sonra kanda çıkıyor ve bazen bu yerleşme geç olabilir.

İNŞ ARKADAŞIM BENDE ÇOK MERAK ETTİM BELKİDE ŞUAN HAMİLESİNDİR HEPİMİZE UMUT OLURSUN SORUN HAREKETSİZLİK Mİ[/Q

inşallah gül beyazgülcüm inş. hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız.evet bizde sorun hem sayı düşüklüğü hemde hareketsizlik bakalım hayırlısı ama böyle beklemek strese sokuyor keşke bir an önce belli olsa
sen ağlama ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ

canım benim 14 aralıkta belli olacak ilk aşılamam inş.sonuç pozitif olur çok istiyorum çünkü bu bebeği

arkadaşlar ben bişi sorcam aşılama olanlar aşılama olduktan sonra kasıklarınız beliniz ağrıyormuydu benim göğüslerim de çok acıyor karnımın içi acıyor hareket ettiğim zaman sizde de aynı şeyler oldumu bu neye işarettir iyimidir kötümüdür meraktan ölcem daha sonucun belli olmasına 10 gün varrrr :KK43:(

s&g şimdiki belirtileri bişeye yoramayız canım her aşılama olanda bel ve kasık ağrılarıyla göğüslerde hassasiyet olabiliyor. malum dünyanın hormonunu yükleniyoruz. ama benim 2. aşılamamda dikkatimi çeken şey adetimin yaklaşmasına doğru göğüslerimdeki hassasiyet azalmıştı birde vücut ısım düşmeye başlamıştı.... sende takip et istersen kafaya da çok takma yoksa günler geçmez hale geliyor.

nasıl olsun darkinlife 2. aşılamadan sonra bayağı yıkılmıştım yenice topladım kendimi çok şükür dinlenmedeyim aralığın sonuna doğru adet olacam ve inşallah 3. aşılamam için start verecem.
benden bu kadar canım sen de ne var ne yok?

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz 26 kasımda 2. aşılamamı yaptırmıştım. Doktorum 12 gün sonra gel beta HCG testi yapalım demişti. Bugün gittim test yapıldı. Sonuç 22,6 çıktı. Eşimle sonucu görünce çok sevindik. Çünkü ilk aşılamada testin sonucu 0,5 çıkmıştı, bu da gebeliğin olmadığını kesin belirtiyordu. Bu sefer sonuç yüksek çıkınca ikimizde sevinçten çıldırdık. Ancak doktorum çok sınırda bir sonuç dedi. Pazartesi günü tekrar test yapalım, yükselmişse hamilesindir dedi. Tabiki içimiz burkuldu. Ama umudumuzu kaybetmedik elbette. Yüce Allah'ım bu sevincimizi yarım bırakmaz inşallah. 3 - 4 gündür adet sancılarına benzeyen sancılarım var. Çok korkuyorum adet olurum diye. Hamilelik yaşayan arkadaşlara soruyorum. Hamileyken de adet dönemine gelen günlerde aynı sancıları yaşarmışsın. Bilmiyorumki, kafam çok karıştı. Kalbim duracakmış gibi son sürat çarpıyor. Hepinizin dualarına o kadar ihtiyacım varki, ne olur esirgemeyin dualarınızı. Ben de her zaman sizlerin duacısıyım. Birbirimizi en iyi bizler anlarız. Çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz. Etrafımdaki insanlar anlıyormuş gibi görünüyor ama, ben pek inanmıyorum. Yaşamayan ne kadar anlıyorum derse desin, yaşayan kadar asla anlayamaz. Allah'ım hepimize o güzelim annelik duygusunu, hayırlısıyla bir an önce yaşatır inşallah. AMİN. Hepinizi öpüyorum. Dualarınız için şimdiden teşekkürler.

öncelikle amin diyim cnaım ve dileirm ki inşaallah hamileisndir
ayrıca sorularına gelince evet canım aynen öyle kasıkalrın agrır karnın agrır adet sancıları gibi sancılar çekersin adet belirtileirnin aynısını yaşarsın bu dönemde sasdece hamiş oldugunu düşün inşaallah devam eder degerin yukselir bu arada ben şekerlik canım

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz 26 kasımda 2. aşılamamı yaptırmıştım. Doktorum 12 gün sonra gel beta HCG testi yapalım demişti. Bugün gittim test yapıldı. Sonuç 22,6 çıktı. Eşimle sonucu görünce çok sevindik. Çünkü ilk aşılamada testin sonucu 0,5 çıkmıştı, bu da gebeliğin olmadığını kesin belirtiyordu. Bu sefer sonuç yüksek çıkınca ikimizde sevinçten çıldırdık. Ancak doktorum çok sınırda bir sonuç dedi. Pazartesi günü tekrar test yapalım, yükselmişse hamilesindir dedi. Tabiki içimiz burkuldu. Ama umudumuzu kaybetmedik elbette. Yüce Allah'ım bu sevincimizi yarım bırakmaz inşallah. 3 - 4 gündür adet sancılarına benzeyen sancılarım var. Çok korkuyorum adet olurum diye. Hamilelik yaşayan arkadaşlara soruyorum. Hamileyken de adet dönemine gelen günlerde aynı sancıları yaşarmışsın. Bilmiyorumki, kafam çok karıştı. Kalbim duracakmış gibi son sürat çarpıyor. Hepinizin dualarına o kadar ihtiyacım varki, ne olur esirgemeyin dualarınızı. Ben de her zaman sizlerin duacısıyım. Birbirimizi en iyi bizler anlarız. Çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz. Etrafımdaki insanlar anlıyormuş gibi görünüyor ama, ben pek inanmıyorum. Yaşamayan ne kadar anlıyorum derse desin, yaşayan kadar asla anlayamaz. Allah'ım hepimize o güzelim annelik duygusunu, hayırlısıyla bir an önce yaşatır inşallah. AMİN. Hepinizi öpüyorum. Dualarınız için şimdiden teşekkürler.

tabii ki dua ediyoruz hayırlısı olsun canım.stres yapma biliyorum zor ama ilgini başka şeylere yönlendir.Moralinin yüksek olması hala önemli.bence hamişsin Şeniz .güzel haberlerni bekliyoruzzzz :nazar: :nazar: :nazar:

cnm hayırlı olsun öncelikle bende 3 aralıkta yaptırdım aşılamı çok merak ettiğim için sonucu 12 gün yapayım diyodum ama beklmekte hayır var bak sende bekliyon...

cnm merak etme bebğin sana tutunuyo bu çok güsel ağrın adet ağrısı gibi oluyoo...tebrikler

cnm aşılamdan sonra ne gibi belirtiler yasadın neler yaptın anlatırmısın biraz

Öncelikle desteğiniz ve dualarınız için sonsuz teşekkürler. Sevgili arkadaşım dırımkızı, bu benim 2. aşılamam. 1. aşılamada yapıldığı günden sonuna kadar çok fazla ağrılarım oldu. Bu ağrılar beni her yönden engelledi. Ayrıca çok fazla stres yapmıştım. Hiç bir iş yapmıyor, sürekli yatıyordum. 2. aşılamamda her yönden çok rahattım. Stres yapmadım, kafama takmadım. Sadece ilk gün yattım, dinlendim. Diğer günler ev işi, ağır iş yapmamak suretiyle normal davrandım. Ağrılarım da yoktu. Sadece şu son 4 gündür adet ağrılarına çok benzeyen kasıklarımda ve belimde ağrılar var. Bir de göğüslerimde hafif ağrı var. Bazen beni rahatsız etmeyecek şekilde midem bulanıyor. Ama buna pek güvenmiyorum, psikolojik olabiliyor. Yaşadıklarım bunlardan ibaret. Yine de korkuyorum. Negatif düşünmemeye çalışıyorum. Hayırlısıyla şu 2 günü de bi atlatırsam rahata ereceğim. Allah'ım bir an önce bebişlerimize kavuşturur inşallah. AMİN.

yok canım inan bana rahata ermeyceksin bus eferde kese derdine düşeceksin sonr akalp sei derdine sonr aense kalınlıgı derdine yani kucagına alana kadar inan huzur yok allah yardım etmese zor yani e tabi doguncada etmeyceksin ama işin orasını henüz bilmiyorum

merhaba aşıcılar ben 23 kasımda asılama yaptırmıstım bugün 15.günümdü adet olmadım bu normalmidir benim 2.aşılamam aslında şansımda cok düşüktü sorun eşimde adet agrıları cekiyorum günlerdir adetimde cok agrılı olur saten 1.aşılamamda 14.günü adet olmustum sizler kacıncı gününde oldunuz negatif sonuclar alanlar yani inadına testte yapmadım nasılsa yoktur die şimdi meraklandım

Öncelikle desteğiniz ve dualarınız için sonsuz teşekkürler. Sevgili arkadaşım dırımkızı, bu benim 2. aşılamam. 1. aşılamada yapıldığı günden sonuna kadar çok fazla ağrılarım oldu. Bu ağrılar beni her yönden engelledi. Ayrıca çok fazla stres yapmıştım. Hiç bir iş yapmıyor, sürekli yatıyordum. 2. aşılamamda her yönden çok rahattım. Stres yapmadım, kafama takmadım. Sadece ilk gün yattım, dinlendim. Diğer günler ev işi, ağır iş yapmamak suretiyle normal davrandım. Ağrılarım da yoktu. Sadece şu son 4 gündür adet ağrılarına çok benzeyen kasıklarımda ve belimde ağrılar var. Bir de göğüslerimde hafif ağrı var. Bazen beni rahatsız etmeyecek şekilde midem bulanıyor. Ama buna pek güvenmiyorum, psikolojik olabiliyor. Yaşadıklarım bunlardan ibaret. Yine de korkuyorum. Negatif düşünmemeye çalışıyorum. Hayırlısıyla şu 2 günü de bi atlatırsam rahata ereceğim. Allah'ım bir an önce bebişlerimize kavuşturur inşallah. AMİN.

günaydın cnm benim ilk aşılamam benimde ilk günler felaket belim ve kasığım arıdı ve ilk 2 gün çok takıldım şimdilerde ise takılmıyom sanki ben hanileymişim gibi içim pır pır bütün gün işyerindeyim zaten sürekli kafama takamıyom ama aklımdan çıkmıyo yalan söleyemem benim karın şişliğim var ve dediğim gibi sürekli olmasa kasık ağrım yanlız şimdilerde göğüs uçlarım acıyo ama sürekli hissetmiyom yada anlamıyom hayırlısı olsun bakalım olmazsa 2 şansımızı deneriz ölüm yokya ne kadar çok bekleyenler var.....bilgilerin için sağol ....bende 12 gün değil 15 gün yaptırayım testimi sonuç net çıkar 18 aralık sabahı yaptırcam arkadaşalar arefeden 1 gün önce inş.olumludurda bayramım olur hepiniz öpüyorum allah benden çok bekleyen arkadaşalrıma biran önce hayırlı evlatlar versin..:1hug:

X