Aşılama aşılama sonuçlarımız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
885
10
43
arkadaşlar aşılama sonuçlarımız ne zaman belli olacak yazsakta burdan haberleşsek diyorum sizler ne dersiniz?...

arkadaşlar aşılama sonuçlarımız ne zaman belli olacak yazsakta burdan haberleşsek diyorum sizler ne dersiniz?...

canım senin 23 ündeydi dimi.inşallah tutmuştur.rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.:1hug:güzel haberlerini ekliyoruzz.

evet canım 23 kasımda belli olacak sabırsızlıkla bekliyorum ama pek olumlu şeyler hissetmiyorum sanırım adet olacam

canm benim hakkınızda hayırlısı olsun inş ggüzel haberler verirsiniz bizlerede umut olursunuz ALLAHA emanet olun

evet canım 23 kasımda belli olacak sabırsızlıkla bekliyorum ama pek olumlu şeyler hissetmiyorum sanırım adet olacam

CANIM BENİM UMUTSUZ OLMA LÜTFEN.UMUTLU OL.GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜNKÜ.SONUÇ HAYIRLI VE GÜZEL OLSUN.AMA SONUÇ NE OLURSA OLSUN ÜZÜLMEK YOK.ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN.:1hug:

MERHABA MORGÜL MERHABA KIZLAR...BENDE CUMARTESİ GÜNÜ 3.AŞILAMAMI OLDUM HENÜZ 2 GÜN OLDU DAHA BU BEKLEME SÜRESİ GENE NASIL GEÇECEK BİLMİYORUM AMA GENE OLMAYACAKMIŞ GİBİ BİR HİS VAR İÇİMDE...İNŞALLAH HEPİMİZ GÜZEL HABERLER ALIRIZ TEZ ZAMANDA...a.s.

Ya Kizlar Birde Sizlere Bir Sorum Olacak Cevaplarsaniz çok Sevinirim...3 Aydir Ara Vermeden üstüste Aşilama Oluyorum Bu Sefer çatlatma Iğnesi Olmadim Kontrolde çatlamiş Ve Acil Aşilamaya Aldi Doktorum Beni Yani Ilk Defa Bu 3.de çatlatma Iğnesi Olmadim Direk Aşilamaya Geçildi Sorumda şu:dün Akşamdan Beri Sol Kasiğimda Bir Ağri Var.akşam Daha şiddetliydi Bir Ara.şimdi Hafifledi Ara Ara Oluyor.öncekilerde Olmamişti Hemen Böyle Bir Kasik Ağrisi Sizce Nedendir?çok Korkuyorum...kötü Birşey Değildir Değilmi Kizlar?bu Tutmanin Bir Işareti De Olabilir Mi Sizce?bana Acil Cevap Lütfen...

MERHABA MORGÜL MERHABA KIZLAR...BENDE CUMARTESİ GÜNÜ 3.AŞILAMAMI OLDUM HENÜZ 2 GÜN OLDU DAHA BU BEKLEME SÜRESİ GENE NASIL GEÇECEK BİLMİYORUM AMA GENE OLMAYACAKMIŞ GİBİ BİR HİS VAR İÇİMDE...İNŞALLAH HEPİMİZ GÜZEL HABERLER ALIRIZ TEZ ZAMANDA...a.s.

23 kasım.....morgül
26 kasım.....karamio
27 kasım.....floret
evet hadi bakalım kızlar inşallah herkes buraya hayırlı haberlerini yazar...hep beraber hamiş oluruz İnşallaaaaahhhh...

Kizlar Bana Neden Kimse Cevap Vermiyor Lütfen Biri Bana Cevap Versin .....sesimi Duyan Varmi Acaba.........

Cano Tutunma 6 Günden Sonra Oluyor Canim Yani Bunlar Tutunma Ağrisi Değil Ancak Aşilamadan Sonra Kasik Ağrilari Olabiliyor Canim Gayet Normal

Teşekkür Ederim Morgül Sağol Canim Inşallah Bebeklerimiz Bu Sefer Tutunur Bizlere...4.ye Gücüm Kalmayacak...hepimize Hayirlisi Tez Zamanda Inşallah.........

inşallah cano benim 4 günüm kaldı ama içimde bir sıkıntı var inşallah bu sefer yüzümüz güler

23 kasım.....morgül
26 kasım.....karamio
27 kasım.....floret
27 kasım...... adayadayı

14. gün 27 kasım ama test yaptırıp yaptırmamakta kararsızım.

inşallah cano benim 4 günüm kaldı ama içimde bir sıkıntı var inşallah bu sefer yüzümüz güler

boşveeeeeeeeeerrrrr
ne olacaksa olsun artık yeter...biz sanki ümitsizliğe kapılınca sonuç değişecekmiii....hiç düşünmmemek lazım ama olmuyor biliyorum...öyle yada böyle geçecek bu günler...bizde günü geldiğinde negatif yada pozitif(inşallah)sonuçlarımızı söyleriz...ölüm yok ya sonunda...canımız sağ çok şükür..

ben test falan yaptırmayacam karamio artık zarfı her açtığımda negatif görmekten yoruldum idrar testi yapayım eğer şüpheli bişey çıkarsa kan vereyim diyorum

X