Aşılama aşılama sonuçlarımız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya dırım kızı seninle ben bir miyim güzelim? herkesin belirtisi farklı farklı olur önemli olan stres yapmayıp sabırla beklemektir hayırlısı olsun bitanem inşallah güzel haberlerine az kaldı sık dişini....

ya dırım kızı seninle ben bir miyim güzelim? herkesin belirtisi farklı farklı olur önemli olan stres yapmayıp sabırla beklemektir hayırlısı olsun bitanem inşallah güzel haberlerine az kaldı sık dişini....

cnm sonuç ne olursa olsun ben hazırlıklıyım öle stresimde yok hata ağrım gitti ya çok rahatladım .....

şuan hiç iiii değilim midem fena halsizim ilaç da alamam yawwwwww
neden böle oldum aksam erken yattım ama hala uykum var yorgunummmmmm

ohhhh en güzeli rahat ol tabiki bende dört gözle bekliyorum güzel haberlerini canım hadi ikiz ikiz inşallah...

Stres yok kızlar rahat olun neyse haliniz çıkar elbet falınız :))))

cnm demesi kolay sende geçtin bu yoldan ama ben sakin gidiyom yanlız şaşırdığım tek şey tüm aşılma yaptıranlar kasık ve bel ağrısından test yaptırmadan 1 yada 2 gün önce durmuş benim 6 gün var ama kasığımda belimd eağrımıyor neden olduki göğüs uçlarım acıyor sadece

a.s.kızlar ben 30 kasımda ikinci aşılamamı yaptırdım. o günden beri hala ağrı çekiyorum.ilk aşılamada bu kadar ağrı çekmemiştim.bugünde kasıklarım çok ağrıdı anlıyamadım acaba adet olucam onun ağrısımı halada hafif hafif ağrı var neyse hayırlısı olsun böyle düşünmek insanı çok yoruyor iyiki sizler varsınız beni ancak sizler anlıyorsunuz. ALLAH hepimize annelik duygusunu tatdırsın.:emir_bebek:

a.s.kızlar ben 30 kasımda ikinci aşılamamı yaptırdım. o günden beri hala ağrı çekiyorum.ilk aşılamada bu kadar ağrı çekmemiştim.bugünde kasıklarım çok ağrıdı anlıyamadım acaba adet olucam onun ağrısımı halada hafif hafif ağrı var neyse hayırlısı olsun böyle düşünmek insanı çok yoruyor iyiki sizler varsınız beni ancak sizler anlıyorsunuz. ALLAH hepimize annelik duygusunu tatdırsın.:emir_bebek:

canım sen beta hcg yaptırsana artık belli olur............14 gün geçmesi yeterli oluyo......

arkadaşlar aşılamadan sonraki gün benmden sarı sarı akıntı geldi.yani bugün.karnım ,belim bazen de kasıklarım ağrıyor...bu ağrıları takmıyorum ama bu akıntıda neyin nesi..acaba içeri koyduklaru sperm dışarımı atılıyor....

cnm demesi kolay sende geçtin bu yoldan ama ben sakin gidiyom yanlız şaşırdığım tek şey tüm aşılma yaptıranlar kasık ve bel ağrısından test yaptırmadan 1 yada 2 gün önce durmuş benim 6 gün var ama kasığımda belimd eağrımıyor neden olduki göğüs uçlarım acıyor sadece

Demesi kolay tabi bilmemmi :KK66:
Ama olsun demek için engel değil bu:)))))
Bende tabi stres yapıyorum ama stresin kimseye faydası da olmuyo işte..
Bak eğer göğüslerin ağrısı adetten önceki gün hala devam ederse sansın fazla oluyor.Genelde tutmayanlarda adetten önce göğ. ağrısı geçiyor adet günü ya da bi kaç gün önceden.
İnşallah pozitif olur hadi bakalım..

arkadaşlar aşılamadan sonraki gün benmden sarı sarı akıntı geldi.yani bugün.karnım ,belim bazen de kasıklarım ağrıyor...bu ağrıları takmıyorum ama bu akıntıda neyin nesi..acaba içeri koyduklaru sperm dışarımı atılıyor....

Spermin işe yaramayan kısımları atılmış olabilir yada bazen yumrta çatlayınca da öyle bi akıntı oluyor.Belki ondanda olabilir.Endişe edecek bişey değildir sanırım, rahat ol..İnşallah olacak bu sefer.

X