arkadaşlar yarın yumurtalar toplanıyor

aminnnnnnnnnn arkadaşlar allah hepimize nasip etsin yaaa benim yumurta toplama işleminden 5 gün geçti hala karnım ağrıyo nefes almakta bile zorluk çekiyorum dr sordum çok yumurta topladığımız için dedi ama ne zaman geçecek birde transferden sonra uzun bir süre rahmimde bi sızı vardı acaba bebişler mi tutunmaya çalışıyolardı kiiii

transfer sırasında birde elime embriyoların resimlerini verdiler dr bi bakıyım ooo çok yakışıklı çıkmışlar dedi içim bi tuhaf oldu onlar benim bebeklerim inşşş tutunurlar da annelerini hayal kırıklığına uğratmazlar

canım 3 tane inşaallah sana sımsıkı tutunur bebişlerin.. bugün bir doktoru dinedim az önce ist. tüp bebek merkezinden bir doktormuş.. biz transfer ettiğimizde onlar kaliteliyse hemen tutunurlar öyle ayağa kalkmayla yada normal bir hareketle düşmezler hep yatmak doğru değil dedi... yinede bebişlerimiz için dikkat etmek lazım annnelerine sağlam tunsunlarda gerisi gelir zaten..
Allah ehpimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah .. emeklerimizi boşa çıkarmasın...

hayırlı olsun canım benım 3 taneymıs bak ne guzel ben aşılama olmuştum 2 tane yumurta oluşmustu ve bırı tuttu sen kendını sıcak tut ok

Evet sıcak tut kendini.Ağır kaldırma.Dr. doğru demiş yatmayla çok alakalı değil aslında da bizle zor gebe kalınca abartmakta haklıyız aslında :)
Ahhh bende bi hamiş olsam da bende yatsam :))))

inşallah hamileyim diye çığlık atmana az kaldı canım .....
bu arada benim msn'e virüs girdi yeni adresim kişisel iletimde yazıyor beni ekle tamam mı

beyaz karamel'ciğim...hayırlı olsun bi tanem...inş.tutar...Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın...hepimizinkini...AMİN.

canım inş hepimiz bebişleri tutunur hep birlikte burdan hamileyiz die çığlık atarız benimde tarnsferin 8.günü inş boşa çıkmaz emeklerimiz

Allahim herbirimize ayri ayri yardim etsin. arkadaslar benimde transferim pazartesi gunu. hepinizin dualarina ihtiyacim var ilk denemem insallah tutar.

ALlah yüzünü güldürsün canım tabiki dualarımız seninle. İnşallah hepimizin birer birer bebeklerine kavuşma haberlerini alırız. Bol şans.:nazar:

Allahim herbirimize ayri ayri yardim etsin. arkadaslar benimde transferim pazartesi gunu. hepinizin dualarina ihtiyacim var ilk denemem insallah tutar.

Burdaki herkesle birlikte bizde güzel bir haber alınca çok seviniyoruz.İnşallah iyi geçer transferin ve bebeğine kavuşursun.

X