arkadaşlar yarın yumurtalar toplanıyor

beyazkaramel

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
118
2
37
arkadaşlar benim ilk tüp deneyimim en sonun da yumurtalar oluştu ve yarın toplanacak duanıza ihtiyacım var ve deneyimi olanlar lütfen bişiler yazsınlar beni birden heycan sardısenağlama tutmayacak diye çok korkuyorum aslında bizde öle büyük bi sorun yok ama mevla nasip etmeyince olmuyo allahım inş bu yolda emek verenlerin kucağını boş koymasın rabbim

arkadaşlar benim ilk tüp deneyimim en sonun da yumurtalar oluştu ve yarın toplanacak duanıza ihtiyacım var ve deneyimi olanlar lütfen bişiler yazsınlar beni birden heycan sardısenağlama tutmayacak diye çok korkuyorum aslında bizde öle büyük bi sorun yok ama mevla nasip etmeyince olmuyo allahım inş bu yolda emek verenlerin kucağını boş koymasın rabbim

canım hiçbir deneyimim yok ama işallah olur:1hug:
aklına kötü şeyler getirme lütfen rabbim bebişin versin kucağına..
bu yolda olanalrın hepsine yardım etsin rabbim.:1hug:.

canım hadi hayırlısı olsun...inşallah ilk seferde tutar bebişini bu sene kucağına alırsın.. bende o aşamaları henüz bilmiyorum şubatda başlayacağız bizde tüp bebeğe ama arkadaşlar yumurta toplamanın korkulacak bişey olmadığını yazıyorlar.. hem şimdidende stres yapma kendine evinde bişeylerle meşgul ol transferden sonra bol bol dinlenmen gerekecek.. ayağını sıcak tut belinide tabiki...olumlu düşün olumlu olsun tamammı..:))
Allah yardımcınız olsun kendine iyi bak...

öncelikle hayırlı olsun arkadaşım birde ben şunu anlamıyorum böyle baştan niye hemen olumsuz düşünüyorsunuzki nedir bu sizdeki teslimiyet benimde ilk denememdi ve hiç tutmuyacak diye korku hissetmedim hep tutacak dedim hç korkma allahımın izniyle inşallah bebişlerin tutacak niye tutmasın tutanların sizden bir fazlasımı var arkadaşım değilmi ama:1hug:

selam canım öncelikle hayırlı olsun rabbim ilk seferinde meleğine kavuşmanı nasip etsin inşallah.
bence içini ferah tutup pozitif düşünmelisin inanmak başarmanın yarısıdır derler dualarla rabbine sığın yapacağın en iyi şey budur ben öyle yapıyorum ve çok sorunlu bir tedavide olmama rağmen hatta belki hiç gebe kalamama şansım olmasını bile bile gönülden inanıyorum olacağına ve sabırla meleğime kavuşacağım gelecek güzel günleri hayal ediyorum rabbim sanada sabır versin inşallah.
buarada yumurta toplama konusunda diğer arkadaşların dediğinden farklı bişey diyemiyeceğim hiç korkma

Svgili Beyezkaramel,
yumurta toplama işlemi hiç korkulacak bir şey değil.İçini rahat tut.İlk olduğu için heyecanını anlıyorum.Mesela ben şu an 2. denemeyi yapıyorum.Birincide çok heyecenlıydım.Şimdi heyecan korku yok ama negatif olmakta yok.Bence sen de negatif olma .Hep olumlu düşün.

canım hiç yaşamadım ama zaten genel anestezi altında olduğundan eminim bişey hissetmeyeceksin
inşallah güzel ve kaliteli yumurtaların olmuştur.... birde transferin oldu muuuu..... ohhh sonrasında hamilesin inşallahhh....
allah yardımcın olsun canım

Hayırlısı olsun canım.Hiç endişelenme 6 aralıkta benimde yumurtalarım toplandı. Bende çok korkarak girdim 2 gün önceden stres yaptım ama hiç gerek yokmuş gördüğün tek şey ameliyathanenin kapısından girip masaya uzanana kadar ve sonra günlerce uyumuş kadar dinlenmiş uyanıyorsun çok hafif bir kasıklarında sızlama o kadar.Hiç korklduğu gibi değil kendini rahat bırak emin ol büyütülecek bi şey yok. İnşallah tüm yumurtaların kalitelidir ve transfer sonrası tutunurlar dualarım seninle canım. Bol Şans şimdiden geçmiş olsun.

Canım benim hiç korkma arkadaşların yazdığına eklenecek pek bişey yok aslında...İşlem anestezi altında yapıldığı için hiçbişey hissetmiyosun....uyuyosun uyanıyosun hepsi okadar...Sonrasında kiminde hafif ağrılar oluyo ama bende hiç ağrı falan olmadı....Stres yapma yani inşallah çok kolay ve güzel geçer de kaliteli yumurta toplarlar....Transferide atlattınmı olay bitiyo zaten....Beklemesi biraz zor ama hayırlısı olsunda varsın bekleyelim öyle değilmi....Kendine iyi bak canım bol bol dinlen....sevgiler...

merhaba inşallah ilk denemende bebişine kavuşursun benim ikinci denemem ilkinde o kadar heyecanlıydım ki ama ameliyathaneye girene kadar çünkü anestezi altında olduğundan hiç bişey hissetmiyosun uyanıncada kasıklarında biraz ağrı oluyo o kadar stres yapma rahat ol a.s.

hayırlısı olsun arkadaşım umarım kaliteli yumurtaların olur ve ilk denemende tutar Allah bebeğini kucağına almayı kısmet etsin sağlıkla.
Sana önerim sakin olman sakin ve sabırlı ol hayırlısı olsun

öncelikle hayırlı olsun arkadaşım birde ben şunu anlamıyorum böyle baştan niye hemen olumsuz düşünüyorsunuzki nedir bu sizdeki teslimiyet benimde ilk denememdi ve hiç tutmuyacak diye korku hissetmedim hep tutacak dedim hç korkma allahımın izniyle inşallah bebişlerin tutacak niye tutmasın tutanların sizden bir fazlasımı var arkadaşım değilmi ama:1hug:

saol canım benimkisi umutsuzluk deil aslında tutacak diye bakıyorum inş da tutar ve hayal kırıklığı yaşamam ama sizlerin duasını ihtiyacım var

arkadaşlar hepinize iii dilekleriniz için çokkk teşekkür ederim inş allahım hepimizi anne yapsın kiii çektiklerimizi unutalım
ben er yada geç anne olacağıma inanıyorum

Hayirlisiyla Herşey Yolunda Gidecek Inşallah CanimŞeniz
Sen Umudunu Kaybetme Olumlu Düşün:1rolleyes::asigim:
Gerisini Rabbim Hayirlisi Neyse Onu Verecek Inşallah:1hug:
Allah Kolaylik Versin Hepimizea.s.

kızlar yumurtalar toplandı 30 yumurta inş iyi ve kaliteli olurlar öyle pek fazla ağrım olmadı arada kasıklarıma iğne batırır gibi ağrı giriyo o kadar arkadaşlar sizde de oldumu bilmiyorum ama uyanıdıktan sonra bir müddet ağladım
ve zaten ameliyathanede uyandığımda dr um başımdaydı birde önüme gelene teşekkür ettim şimdide kendi kendime gülüyom demek ki anestezinin etkisiyle insan ne dediğini bilmiyo inş sonucuda iyi olur

:roflol::roflol: canım ya bende beni tasıyan adamın elini öpmüsüm beni kocamn yanına götür diye :roflol:
:eek: hemsireler cok gülmüş transferde anlatıp gülüyolardı :eek: utantım ya :eek::roflol:

:roflol:ayyy canım anestezinin etkisiyle ne yaptığımızı bilmiyoz kiiiitatlicadiarzu inş bebişlerimiz olurda hayırlısıyla unuturuz bu çektiklerimizi:emir_bebek:

X